Дуже приємний кремЦей крем дуже приємний на шкірі та дарує вам справжнє відчуття свіжості. Крем глибоко живить шкіру і не залишає жирних слідів на шкірі. Навіть мій чоловік любить цей крем. Аромат дуже приємнЧитати далі
Дуже добре!Я дуже задоволена. Вистачає на використання двічі на день протягом понад 8 місяців. Він не має запаху, не сушить шкіру, добре піниться, дуже приємний і ніжний!
Крем під очіЯ дуже задоволений цим продуктом. Швидко вбирається і добре зволожує область навколо очей. Я бачу ефект. Шкіра стає більш сяючою, а тонкі зморшки менш помітні. Я дуже рекомендую цей продукт!
СироваткаКористуюсь продуктом вже майже місяць і дуже ним задоволена. М'яка, швидко вбирається консистенція, помітно зволожує шкіру і підтримує цей ефект протягом дня за допомогою крему на жирній оснЧитати далі
РадитиЦі маски не найкращі, які я мав, але за таку ціну вони цілком підходять. Маски не залишають липкої плівки і покращують вигляд шкіри. Я не дивився вміст. Сподіваюся, там немає алкоголю. Тож яЧитати далі
Дуже приємний кремЦей крем дуже приємний на шкірі та дарує вам справжнє відчуття свіжості. Крем глибоко живить шкіру і не залишає жирних слідів на шкірі. Навіть мій чоловік любить цей крем. Аромат дуже приємнЧитати далі