Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Вітамін B5 / Пантотенова Кислота

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
VT Cosmetics Точкові патчі для обличчя зі спікулами Garlic AC Reedle Shot Point Patch
B : Lab Бальзам для губ з вітаміном В5 Evercalm B5 Lip Treatment
B : LabБальзам для губ з вітаміном В5 Evercalm B5 Lip TreatmentДогляд для Губ
5 г, No.9:1 Peach Caramel
6.84 €
136.80 € / 100 g
COSRX Педи для обличчя One Step Original Blemish Pore Clear Pad
COSRXПеди для обличчя One Step Original Blemish Pore Clear PadПеди
300 мл / 100 шт
26.57 €
8.86 € / 100 ml
Numbuzin Пудра для обличчя No.1 Pantothenic Skincare 100 Powder
NumbuzinПудра для обличчя No.1 Pantothenic Skincare 100 PowderПудри
7 г
17.71 €
253.00 € / 100 g
2 відгуки
Numbuzin Тканинна маска для обличчя No.1 Pantothenic B5 Hyaluronic Active Clear Mask
Немає в наявності
Celimax Очищуючий бальзам для обличчя Dual Barrier Purifying Cleansing Balm
Немає в наявності
Підписуючись, я погоджуюся з умовами