Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Екстракт Чайного Дерева

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Dr. Althea Відновлюючий крем для обличчя 345 Relief Cream
Dr. AltheaВідновлюючий крем для обличчя 345 Relief CreamКреми
50 мл+1 розміри
17.24 €
34.48 € / 100 ml
482 відгуки
Dr. Althea Живильна сироватка для обличчя 345 Relief Serum
Dr. AltheaЖивильна сироватка для обличчя 345 Relief SerumСироватки
30 мл
18.50 €
14.87 €
49.57 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.87 €
Some By Mi Заспокійливий крем Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle Cream
Some By MiЗаспокійливий крем Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle CreamКреми
60 г
13.48 €
22.47 € / 100 g
58 відгуки
La'dor Заспокійливий бальзам для волосся Tea Tree Calming Scalp Treatment
La'dorЗаспокійливий бальзам для волосся Tea Tree Calming Scalp TreatmentКондиціонери
330 мл
17.69 €
5.36 € / 100 ml
1 відгуки
Mizon Заспокійливий гель-крем для проблемної шкіри Good Bye Blemish Soothing Gel Cream
Esfolio Пінка для вмивання обличчя 3HA Clear Cleansing Foam
EsfolioПінка для вмивання обличчя 3HA Clear Cleansing FoamПіни
100 мл
7.28 €
7.28 € / 100 ml
5 відгуки
Plu Скраб для шкіри голови з екстрактом перцевої м'яти Exfoliating Scalp Scrub Peppermint
Some By Mi Крем для шкіри навколо очей Retinol Intense Advanced Triple Action Eye Cream
Some By MiКрем для шкіри навколо очей Retinol Intense Advanced Triple Action Eye CreamКреми для Очей
30 мл
14.99 €
49.97 € / 100 ml
33 відгуки
Medipeel Зволожувальна сироватка для обличчя Hyal Kombucha Tea-Tox Ampoule
By Wishtrend Ензимна пудра для обличчя Green Tea & Enzyme Powder Wash
By WishtrendЕнзимна пудра для обличчя Green Tea & Enzyme Powder WashПілінги
110 г
20.50 €
18.64 € / 100 g
27 відгуки
COSRX Заспокійливий крем для обличчя Hydrium Green tea Aqua Soothing Gel Cream
La'dor Заспокійливий шампунь Tea Tree Calming Scalp Shampoo
La'dorЗаспокійливий шампунь Tea Tree Calming Scalp ShampooШампуні
330 мл
17.69 €
5.36 € / 100 ml
1 відгуки
Pyunkang Yul Глиняна маска Calming Pore Clear Wash Off Pack
Pyunkang YulГлиняна маска Calming Pore Clear Wash Off PackЗмивні Маски
100 мл
19.26 €
19.26 € / 100 g
13 відгуки
Mizon Прозорі патчі від прищів Good Bye Blemish Clear Patch
MizonПрозорі патчі від прищів Good Bye Blemish Clear PatchТочковий Догляд
44 шт
4.95 €
27 відгуки
Mary & May Заспокійлива глиняна маска Vegan Cica Teatree Soothing Wash Off Pack
Mary & MayЗаспокійлива глиняна маска Vegan Cica Teatree Soothing Wash Off PackЗмивні Маски
30 г+1 розміри
7.20 €
24.00 € / 100 g
3 відгуки
Some By Mi Антивікова маска для обличчя Retinol Intensive Mask
Some By MiАнтивікова маска для обличчя Retinol Intensive MaskТканинні Маски
22 г / 1 шт
1.90 €
8.64 € / 100 g
14 відгуки
COSRX Гель-пінка для вмивання обличчя Low pH Good Morning Gel Cleanser
Some By Mi Набір мініатюр кислотних засобів для проблемної шкіри Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle Ac S.O.S Kit
Some By Mi Очищувальна пінка Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle Acne Clear Foam
Some By MiОчищувальна пінка Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle Acne Clear FoamПіни
100 мл
9.50 €
9.50 € / 100 ml
72 відгуки
Some By Mi Тонер з AHA, BHA, PHA кислотами Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle Toner
Some By MiТонер з AHA, BHA, PHA кислотами Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle TonerТонери
150 мл
11.99 €
7.99 € / 100 ml
122 відгуки
Skin1004 Тонер для обличчя Madagascar Centella Tea-Trica Purifying Toner
Skin1004Тонер для обличчя Madagascar Centella Tea-Trica Purifying TonerТонери
210 мл
17.19 €
8.19 € / 100 ml
9 відгуки
Purito Seoul Очищуючий гель для обличчя Mighty Bamboo Panthenol Cleanser
Skin1004 Сироватка для проблемної шкіри Madagascar Centella Tea-Trica Relief Ampoule
Skin1004Сироватка для проблемної шкіри Madagascar Centella Tea-Trica Relief AmpouleАмпули
30 мл+1 розміри
11.35 €
8.07 €
26.90 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.87 €
115 відгуки
Pyunkang Yul Ніжна пінка-мус для вмивання Calming Low Ph Foaming Cleanser
kkul Ампульна сироватка з екстрактом чайного дерева і алое The Glow Gateway Aloe & Tea Tree Ampoule
kkulАмпульна сироватка з екстрактом чайного дерева і алое The Glow Gateway Aloe & Tea Tree AmpouleАмпули
30 мл
9.66 €
6.76 €
22.53 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.76 €
5 відгуки
Purito Seoul Сироватка для обличчя Azelaic Acid 10 Kojic Tea Tree Serum
Purito SeoulСироватка для обличчя Azelaic Acid 10 Kojic Tea Tree SerumСироватки
30 мл
14.79 €
49.30 € / 100 ml
5 відгуки
Missha Маска для обличчя з екстрактом чайного дерева Airy Fit Sheet Mask Tea Tree
MisshaМаска для обличчя з екстрактом чайного дерева Airy Fit Sheet Mask Tea TreeТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.49 €
7.84 € / 100 g
12 відгуки
Mary & May Заспокійлива сироватка з гуттуїнією та чайним деревом Houttuynia Cordata + Tea Tree Serum
kkul Маска для обличчя з екстрактом зеленого чаю Relaxation Station Green Tea Sheet Mask
kkulМаска для обличчя з екстрактом зеленого чаю Relaxation Station Green Tea Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.14 €
4.56 € / 100 ml
42 відгуки
A'pieu Маска для обличчя з екстрактом зеленого чаю Green Tea Milk One-Pack
A'pieuМаска для обличчя з екстрактом зеленого чаю Green Tea Milk One-PackТканинні Маски
21 г / 1 шт
1.00 €
4.76 € / 100 g
7 відгуки
Pyunkang Yul Заспокійливий зволожуючий міст Calming Moisture Mist
Pyunkang YulЗаспокійливий зволожуючий міст Calming Moisture MistМісти
100 мл
14.28 €
7.99 €
7.99 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.99 €
9 відгуки
Skin1004 Точковий крем для обличчя з екстрактом центелли Madagascar Centella Tea-Trica Spot Cream
Mary & May Заспокійливий гель-крем для обличчя Sensitive Soothing Gel Cream
Pyunkang Yul Заспокійливий зволожуючий бар'єрний крем Calming Moisture Barrier Cream
iUNIK Заспокійливий тонер із екстрактом чайного дерева Tea Tree Relief Toner

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами