Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Жожоба

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Rated Green Сухий шампунь для волосся з екстрактом жожоба Real Jojoba Dry Shampoo Powder
Ma:nyo Гідрофільна олія Pure Cleansing Oil
Ma:nyoГідрофільна олія Pure Cleansing OilОлії
200 мл+1 розміри
35.72 €
17.86 € / 100 ml
55 відгуки
Anillo Олійка для тіла з екстрактом Fig Whisky Body Oil
VT Cosmetics Плампер для губ з мікроголками Reedle Shot Lip Plumper Beginner
VT CosmeticsПлампер для губ з мікроголками Reedle Shot Lip Plumper BeginnerДогляд для Губ
4.3 г
14.99 €
11.81 €
295.25 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.70 €
2 відгуки
Purito Seoul Гідрофільна олія From Green Cleansing Oil
Purito SeoulГідрофільна олія From Green Cleansing OilОлії
200 мл
14.99 €
7.50 € / 100 ml
21 відгуки
Nooni Набір олій для догляду за губами Apple Seed Lip Oil Set
NooniНабір олій для догляду за губами Apple Seed Lip Oil SetДогляд для Губ
4 г * 3 шт, Appleberry, Applecherry, Appleplum+1 розміри
28.14 €
234.50 € / 100 g
Needly Очищувальний бальзам для обличчя Mild Cleansing Balm
NeedlyОчищувальний бальзам для обличчя Mild Cleansing BalmБальми
120 мл
25.07 €
17.42 €
14.52 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.67 €
5 відгуки
VT Cosmetics Плампер для губ зі спікулами Reedle Shot Lip Plumper Expert
VT CosmeticsПлампер для губ зі спікулами Reedle Shot Lip Plumper ExpertДогляд для Губ
4.3 г
16.92 €
13.51 €
337.75 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.24 €
10 відгуки
Nooni Олія для догляду за губами Korean Lip Oil
NooniОлія для догляду за губами Korean Lip OilДогляд для Губ
3.7 мл, Applewine+8 розміри
12.73 €
318.25 € / 100 ml
Dr. Ceuracle Веганський зволожуючий крем для рук Vegan Aquarizing Hand Cream
Needly Тінт для губ Tint Lip Balm
NeedlyТінт для губ Tint Lip BalmДогляд для Губ
3.8 г
8.40 €
210.00 € / 100 g
6 відгуки
Mary & May Кремова есенція для обличчя Vegan Blackberry Complex Cream Essence
Banila Co Бальзам для зняття макіяжу Clean It Zero Cleansing Balm Pore Clarifying
Banila CoБальзам для зняття макіяжу Clean It Zero Cleansing Balm Pore ClarifyingБальми
100 мл+3 розміри
17.99 €
17.99 € / 100 ml
24 відгуки
TOCOBO Зволожуючий бальзам для губ з вітамінами Vitamin Nourishing Lip Balm
TOCOBOЗволожуючий бальзам для губ з вітамінами Vitamin Nourishing Lip BalmДогляд для Губ
3.5 г
11.01 €
6.61 €
165.25 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.61 €
Ariul Педи з гідрофільною олією The Perfect Cleansing Oil Pad EX
I'm from Маска для обличчя з екстрактом рису Rice Glow Peel Off Mask
I'm fromМаска для обличчя з екстрактом рису Rice Glow Peel Off MaskЗмивні Маски
70 г
23.54 €
20.01 €
28.59 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.04 €
Orjena Гідрофільна олія для обличчя Real Deep Cleansing Oil
OrjenaГідрофільна олія для обличчя Real Deep Cleansing OilОлії
150 мл
17.17 €
11.45 € / 100 ml
2 відгуки
Biodance Гідрофільна олія для обличчя з колагеном Collagen Cleansing Oil
Anillo Бальзам для губ з ароматом троянди Rose Glow Balm
Anillo Бальзам для пом'якшення губ Mellow Glow Balm
Masil Парфумована олія для волосся 6Salon Hair Perfume Oil
MasilПарфумована олія для волосся 6Salon Hair Perfume Oil Олії & Есенції
60 мл
19.52 €
32.53 € / 100 ml
Plu Скраб для тіла Body Scrub Cotton Blossom
PluСкраб для тіла Body Scrub Cotton BlossomОчищенння
200 г
13.26 €
6.63 € / 100 g
Benton Заспокійливий гель для душу з керамідами Ceramide Calming Ato Body Wash
BentonЗаспокійливий гель для душу з керамідами Ceramide Calming Ato Body WashОчищенння
300 мл
23.06 €
20.75 €
6.92 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.29 €
Medipeel Маска-плівка з ліфтинг-ефектом для сяючого обличчя Extra Super 9 Plus Glow Lifting Wrapping Mask
MedipeelМаска-плівка з ліфтинг-ефектом для сяючого обличчя Extra Super 9 Plus Glow Lifting Wrapping MaskНічні Маски
70 мл
36.29 €
27.22 €
38.89 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 27.22 €
Dear, Klairs Гель для повік проти набряків Fundamental Eye Awakening Gel
Dear, KlairsГель для повік проти набряків Fundamental Eye Awakening GelКреми для Очей
35 мл
18.99 €
54.26 € / 100 ml
2 відгуки
Dear, Klairs Гідрофільна олія для обличчя Gentle Black Deep Cleansing Oil
Village 11 Factory Сироватка для обличчя Hydro Boost Serum
Village 11 FactoryСироватка для обличчя Hydro Boost SerumСироватки
50 мл
16.95 €
33.90 € / 100 ml
1 відгуки
Missha Заспокійливий зволожуючий крем Artemisia Calming Moisture Cream
MisshaЗаспокійливий зволожуючий крем Artemisia Calming Moisture CreamКреми
50 мл
50.71 €
43.10 €
86.20 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 43.10 €
1 відгуки
Mizon Очищуючий бальзам з центелою та гіалуроновою кислотою Cicaluronic Cleansing Balm
MizonОчищуючий бальзам з центелою та гіалуроновою кислотою Cicaluronic Cleansing BalmБальми
80 мл
34.64 €
17.42 €
21.78 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.42 €
5 відгуки
Elizavecca Гідрофільна олія Natural 90% Olive Cleansing Oil
ElizaveccaГідрофільна олія Natural 90% Olive Cleansing OilОлії
300 мл
17.92 €
5.97 € / 100 ml
52 відгуки
Pyunkang Yul Натуральна олія для обличчя Oil
Pyunkang YulНатуральна олія для обличчя OilАмпули
26 мл
23.23 €
13.94 €
53.62 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.03 €
3 відгуки
Petitfee & Koelf Олія для губ Super Volume Lip Oil
Petitfee & KoelfОлія для губ Super Volume Lip OilДогляд для Губ
3 г
19.15 €
14.87 €
495.67 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.89 €
18 відгуки
Missha Крем-бальзам Super Aqua Ultra Hyalron Balm Cream Original
MisshaКрем-бальзам Super Aqua Ultra Hyalron Balm Cream OriginalКреми
70 мл
22.40 €
32.00 € / 100 ml
4 відгуки
Benton Крем для точкового застосування з азіатською центеллою Goodbye Redness Centella Spot Cream

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами