Чудова сироватка!У мене чутлива шкіра, і ця сироватка мені чудово підійшла! Знімає почервоніння та подразнення! Не забиває пори, легкий, не липне, рекомендую!
Чудова сироватка!У мене чутлива шкіра, і ця сироватка мені чудово підійшла! Знімає почервоніння та подразнення! Не забиває пори, легкий, не липне, рекомендую!