Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Транексамова Кислота

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Dr. Reju-All Відновлююча сироватка для обличчя з ретинолом Advanced Retino-Mela Serum
Missha Ампульна сироватка Vita C Plus Spot Correcting & Firming Ampoule
MisshaАмпульна сироватка Vita C Plus Spot Correcting & Firming AmpouleАмпули
30 мл
21.99 €
73.30 € / 100 ml
5 відгуки
Jumiso Сироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 10 Serum
JumisoСироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 10 SerumСироватки
40 мл
18.73 €
46.83 € / 100 ml
1 відгуки
Coxir Антивікова сироватка з муцином равлика та колагеном Black Snail Collagen Serum
Dr. Althea Освітлювальний крем для обличчя Melaclear Cream
Dr. AltheaОсвітлювальний крем для обличчя Melaclear CreamКреми
20 г
17.24 €
86.20 € / 100 g
2 відгуки
Jumiso Сироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 20 Serum
JumisoСироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 20 SerumСироватки
40 мл
15.71 €
39.28 € / 100 ml
3 відгуки
Mary & May Гіпоалергенний функціональний крем під очі Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream
Mary & MayГіпоалергенний функціональний крем під очі Tranexamic Acid + Glutathion Eye CreamКреми для Очей
30 г
16.46 €
7.37 €
24.57 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.37 €
25 відгуки
APLB Тканинна маска для обличчя з транексамовою кислотою і ніацинамідом Tranexamic Acid Niacinamide Sheet Mask
Purito Seoul Сироватка для обличчя TXA 6 Niacinamide 10 Retinal Serum
Purito SeoulСироватка для обличчя TXA 6 Niacinamide 10 Retinal SerumСироватки
30 мл
14.24 €
47.47 € / 100 ml
1 відгуки
NINE LESS Сироватка з 1% койєвою кислотою B-Boost 1% Kojic Acid Serum
NINE LESSСироватка з 1% койєвою кислотою B-Boost 1% Kojic Acid SerumСироватки
30 мл
13.81 €
46.03 € / 100 ml
4 відгуки
Skin1004 Сонцезахисний крем для обличчя Madagascar Centella Tone Brightening Tone-Up Sunscreen
COSRX Сироватка проти пігментних плям The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care Serum
B : Lab Освітлююча сироватка для обличчя з плодами юдзу Yuja Anti Dark Spot Serum
Jumiso Крем для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 2 + Oil Control Cream
Jumiso Тонер для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 2+ Pore Smoothing Toner
I'm from Ампула для обличчя від пігментних плям Apricot Dark Spot Drop Ampoule
Differ & Deeper Ліфтинг-маска для обличчя Pink Lifting Up Toning Cream Mask
Differ & DeeperЛіфтинг-маска для обличчя Pink Lifting Up Toning Cream MaskЗмивні Маски
100 г
22.50 €
22.50 € / 100 g
1 відгуки
Genabelle Тонізуючий шот для обличчя зі спікулами Melacare Spicule Toning Shot
GenabelleТонізуючий шот для обличчя зі спікулами Melacare Spicule Toning ShotАмпули
1 мл * 3 шт
34.35 €
20.61 €
687.00 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.61 €
2 відгуки
VT Cosmetics Освітлююча щоденна маска для обличчя з транексамовою кислотою TX-Toning Daily Mask
VT Cosmetics Освітлююча маска для обличчя з транексамовою кислотою TX-Toning Special Mask
VT Cosmetics Тонер для обличчя з транексамовою кислотою TX-Toning Toner
NINE LESS Тонер з рисом і транексамовою кислотою Mela-Pro Rice & TXA Toner
Coxir Маска для обличчя Black Rice TXA Pore Purifying Mask
CoxirМаска для обличчя Black Rice TXA Pore Purifying MaskЗмивні Маски
50 мл
10.93 €
21.86 € / 100 ml
Celimax Кремова маска для обличчя Pore + Dark Spot Brightening Cream Mask
CelimaxКремова маска для обличчя Pore + Dark Spot Brightening Cream MaskТканинні Маски
20 г * 4 шт+1 розміри
26.53 €
33.16 € / 100 g
Celimax Маска для обличчя Pore + Dark Spot Brightening Serum Mask
CelimaxМаска для обличчя Pore + Dark Spot Brightening Serum MaskТканинні Маски
27 мл * 10 шт+1 розміри
31.17 €
11.54 € / 100 ml

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами