Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.


Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 24
Я перепробувала багато колагенових масок, але ніщо не зрівняється з цією – я отримала її в подарунок до покупки, і мені точно доведеться замовити її ще раз.. вона дорожча, але я розумію, чому вона того варта – зволоження та гарний ефект сяйва, плюс вона швидко наноситься, тому можна наносити її вранці перед роботою – знімати та йти :)
Мені дуже подобається, він має освіжаючий та зволожуючий ефект. Я використовую його ввечері після тоніка, більше нічого не наношу, і він чудово виконує свою роботу. Купую його вже вдруге.
Маска легко знімається, але шар не повинен бути тонким. Після зняття шкіра гладенька, блискуча та зволожена. Була легка стягнутість на щоках, але вона зникла після нанесення крему.
Мабуть, це найкраще відчуття зволоження, яке я коли-небудь відчувала! Парфуми мене трохи дратують, їх для мене забагато. Спробую подібні продукти з нижчою парфумерією, але, можливо, нічого кращого не знайду, але побачимо... Так - важливо НЕ ЗМИВАТИ ВОДОЮ, а просто зняти! На упаковці написано або зняти, або змити, але змивати це шкода! Бо це частково змиває ефект скляної шкіри... Однак зволоження глибоке, повністю не змивається, але точно краще не змивати водою, не поспішайте, дайте собі достатньо часу, щоб ретельно зняти... Я думаю, що більший шар краще, я ж краще стерла, щоб трохи залишилося на наступний раз, у мене був пробник. Подарунок до покупки, що мене дуже порадувало!
Отримала маску як подарунок-пробник, але вона справді чудова, консистенція, запах, єдине, що мене відлякує, це ціна, хоча я ще не пробувала подібну маску, можливо, співвідношення ціни та якості чудове
Після пілінгу шкіра здорова, блискуча та зволожена. Недоліком може бути вища ціна за упаковку 70 мл.
Чесно кажучи, я не очікувала, що буду настільки задоволена маскою. Моя шкіра була зволоженою протягом усього дня після її використання.
Чудова маска-відшаровувач – зволожує шкіру, швидко сохне та не залишає відчуття сухості. Після висихання її легко зняти, не подразнюючи шкіру. Дуже рекомендую ☺️
Замовила маску ще весною і зараз можу дати максимально чесний відгук. Маска просто вау. Використовую я її 1 на два тижні. Результат помітний відразу. Шкіра підтягнута, світиться з середини і блищить здоровʼям. Дуже раджу!
Маску використовую 1-2 р. на тиждень. Користуюсь десь 1-1.5 місяці. Дуже нею задоволена. В мене проблемна шкіра, схильна до почервоніння. Шкіра гладенька, навіть пружні ще мені здається стає після цієї маски. Я залишаю її на обличчі десь на годину, але й наношу її не дуже тонким слоєм, бо потім взагалі не зручно її знімати, коли вона дуже тонко нанесена.
В Ksisters великий асортимент корейської косметики, понад 60 брендів. Постійне поповнення новими товарами і тільки оригінальна корейська продукція. Кешбек з кожного замовлення і великі знижки.
Так, усі наші продукти відповідають стандартам якості, а їхній склад вказаний у розділі "Інгредієнти".
Так, ми приймаємо повернення товарів згідно з умовами, вказаними на сторінці "Повернення та Обмін"
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.