Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Фільтрат Секреції Равлика

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Coxir Антивіковий крем для обличчя з муцином равлика та колагеном Black Snail Collagen Cream
Mizon Нічна антивікова маска з равликовим екстрактом Snail Wrinkle Care Sleeping Pack
The Skin House Антивіковий крем з муцином равлики Wrinkle Snail System Cream
The Skin HouseАнтивіковий крем з муцином равлики Wrinkle Snail System CreamКреми
100 мл+1 розміри
28.24 €
28.24 € / 100 ml
43 відгуки
COSRX Універсальний крем для обличчя Advanced Snail 92 All In One Cream
COSRXУніверсальний крем для обличчя Advanced Snail 92 All In One CreamКреми
100 г (туба)+2 розміри
20.95 €
20.95 € / 100 g
272 відгуки
Mizon Відновлюючий равликовий крем All In One Snail Repair Cream
MizonВідновлюючий равликовий крем All In One Snail Repair CreamКреми
75 мл+2 розміри
19.12 €
25.49 € / 100 ml
54 відгуки
Farmstay Омолоджувальний тонер для обличчя Black Snail & Peptide9 Perfect Toner
Farmstay Сироватка на основі чорного равлика та пептидів Black Snail & Peptide 9 Perfect Ampoule
Farmstay Зволожуючий крем для обличчя з муцином равлика Snail Mucus Moisture Cream
Some By Mi Набір косметичних засобів для проблемної шкіри Snail Truecica Miracle Repair Starter Kit
Coxir Антивіковий тонер з муцином равлика та колагеном Black Snail Collagen Toner
Petitfee & Koelf Гідрогелеві патчі для очей Gold & Snail Hydrogel Eye Patch
Petitfee & KoelfГідрогелеві патчі для очей Gold & Snail Hydrogel Eye PatchПатчі
84 г / 60 шт
10.84 €
12.90 € / 100 g
13 відгуки
Beauty of Joseon Відновлюючий серум Revive Serum Ginseng + Snail Mucin
Beauty of JoseonВідновлюючий серум Revive Serum Ginseng + Snail MucinСироватки
30 мл
12.31 €
41.03 € / 100 ml
82 відгуки
COSRX Гідрогелева маска з муцином равлика Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel Mask
COSRXГідрогелева маска з муцином равлика Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
4.51 €
13.26 € / 100 g
2 відгуки
Elizavecca Крем-маска нічна з муцином равлика Milky Piggy Glutinous Mask 80% Snail Cream
VT Cosmetics Сироватка-бустер зі спікулами і муцином равлика Snail Reedle Shot 100B
Farmstay Зволожуюча емульсія для обличчя з муцином равлика Snail Mucus Moisture Emulsion
APLB Ампульна сироватка з женьшенем і муцином равлика Snail Mucin Ginseng Ampoule Serum
Coxir Крем для зони навколо очей Black Snail Collagen All In One Eye Cream
CoxirКрем для зони навколо очей Black Snail Collagen All In One Eye CreamКреми для Очей
30 мл
6.96 €
23.20 € / 100 ml
6 відгуки
Farmstay Сироватка-ролер для шкіри навколо очей Black Snail Premium Rolling Eye Serum
Esfolio Сироватка для обличчя з пептидами Peptide Energy Ampoule
EsfolioСироватка для обличчя з пептидами Peptide Energy AmpouleАмпули
30 мл
6.89 €
22.97 € / 100 ml
36 відгуки
Farmstay Омолоджувальна емульсія з комплексом з 9 пептидів Black Snail & Peptide 9 Perfect Emulsion
Benton Концентрована сироватка з муцином равлика Snail Bee Ultimate Serum Plus
Beauugreen Багатофункціональна маска для обличчя з равликом Micro Hole Hydrogel Mask Snail
BeauugreenБагатофункціональна маска для обличчя з равликом Micro Hole Hydrogel Mask SnailТканинні Маски
30 г / 1 шт
3.99 €
3.19 €
10.63 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.19 €
3 відгуки
Mizon Тонер, що відновлює, з муцином равлики Snail Repair Intensive Toner
MizonТонер, що відновлює, з муцином равлики Snail Repair Intensive TonerТонери
100 мл
25.33 €
16.57 €
16.57 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.57 €
8 відгуки
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для обличчя Gold&Snail Hydrogel Mask Pack
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для обличчя Gold&Snail Hydrogel Mask PackТканинні Маски
30 г / 1 шт+1 розміри
2.66 €
8.87 € / 100 g
2 відгуки
Esfolio Гомаж пілінг-гель Snail Peeling Gel
EsfolioГомаж пілінг-гель Snail Peeling GelПілінги
150 мл
6.35 €
4.23 € / 100 ml
11 відгуки
Esfolio Зволожуючий крем Snail Jelly Pack
EsfolioЗволожуючий крем Snail Jelly PackНічні Маски
100 г
12.53 €
12.53 € / 100 g
12 відгуки
Mizon Ампульна сиворотка для обличчя Snail Repair Intensive Ampoule
MizonАмпульна сиворотка для обличчя Snail Repair Intensive AmpouleАмпули
30 мл
27.60 €
17.42 €
58.07 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.42 €
5 відгуки
Farmstay Патчі для очей Black Snail Hydrogel Eye Patch
FarmstayПатчі для очей Black Snail Hydrogel Eye PatchПатчі
90 г / 60 шт
21.91 €
24.34 € / 100 g
2 відгуки
Farmstay Крем для обличчя Black Snail All-In-One Cream
FarmstayКрем для обличчя Black Snail All-In-One CreamКреми
100 мл
17.37 €
12.32 €
12.32 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.85 €
29 відгуки
The Skin House Гідрогелеві патчі із золотом та муцином равлики Wrinkle Golden Snail EGF Patch

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами