Чудовий базовий кремЯ використовую равлика все в одному багато років. Однак не як денний крем, мені його мало. Застосовується після тонального засобу та перед сироваткою або сонцезахисним кремом, це топова осноЧитати далі
Сподобався цей крем.Я отримав цей продукт на тестування. Дуже м'яка, легка текстура. Не прилипає. Дуже добре зволожує, після використання обличчя сяє. Навіть якщо є висипання, обличчя виглядає здоровим.
Хороший доглядСпочатку запах трохи сильний, але запах швидко зникає. (гелеподібна консистенція). Чудовий комфорт при носінні! Доглядає за шкірою та швидко вбирається.
Чудовий базовий кремЯ використовую равлика все в одному багато років. Однак не як денний крем, мені його мало. Застосовується після тонального засобу та перед сироваткою або сонцезахисним кремом, це топова осноЧитати далі
Сподобався цей крем.Я отримав цей продукт на тестування. Дуже м'яка, легка текстура. Не прилипає. Дуже добре зволожує, після використання обличчя сяє. Навіть якщо є висипання, обличчя виглядає здоровим.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу