Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Галактоміцети

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Some By Mi Сироватка з вітаміном С та галактомісісом Galactomyces Pure Vitamin C Glow Serum
Biodance Маска для обличчя з колагеном Bio-Collagen Real Deep Mask
BiodanceМаска для обличчя з колагеном Bio-Collagen Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
3.70 €
10.88 € / 100 g
164 відгуки
Benton Маска з ферментованими компонентами та пептидами Fermentation Mask Pack
BentonМаска з ферментованими компонентами та пептидами Fermentation Mask PackТканинні Маски
20 г / 1 шт+1 розміри
1.95 €
9.75 € / 100 g
4 відгуки
Purito Seoul Поновлююча активна есенція з ніацинамідом Galacto Niacin 97 Power Essence
Enough Крем для обличчя з колагеном Premium Ultra X10 Collagen Pro Marine Cream
Ma:nyo Маска для обличчя Galac Niacin Essence Mask
Ma:nyoМаска для обличчя Galac Niacin Essence MaskТканинні Маски
30 г / 1 шт
3.91 €
13.03 € / 100 g
3 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами