Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

PDRN

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Genabelle Омолоджуючий крем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Cream
Abib Гелеві патчі для повік з полінуклеотидами і ретиналем PDRN Retinal Eye Patch Glow Jelly
Cu Skin Регенеруючий крем з бакучіолом CU Dr.Solution PDRN Bakuchiol Cream 100
Biodance Маска для обличчя з полінуклеотидами Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask
BiodanceМаска для обличчя з полінуклеотидами Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
5.82 €
3.99 €
11.74 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.85 €
21 відгуки
Medipeel Тонер для обличчя Phyto Exosome PDRN Lifting Shot Toner
MedipeelТонер для обличчя Phyto Exosome PDRN Lifting Shot TonerТонери
130 мл
30.68 €
24.54 €
18.88 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 24.54 €
2 відгуки
AXIS-Y Тонер-гель для обличчя з полінуклеотидами Triple PDRN Gel Toner
Centellian24 Активна сироватка для обличчя з полінуклеотидами 360º Shot PDRN Active Serum
Arencia Бустер для обличчя з полінуклеотидами PDRN Booster Shot
Medipeel Ампульна сироватка для обличчя Phyto Exosome PDRN Lifting Shot Ampoule
Genabelle Омолоджуючий тонер з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Toner
Dr. Ceuracle Сироватка з ретинолом і полінуклеотидами PDRN & Retinol Shot
Dr. CeuracleСироватка з ретинолом і полінуклеотидами PDRN & Retinol ShotАмпули
30 мл
21.23 €
12.32 €
41.07 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.32 €
VT Cosmetics Ампула для обличчя з полінуклеотидами PDRN Glow Ampoule
COSRX Гідрогелева маска для обличчя 5 PDRN Hyaluronic Acid Vital Hydrating Hydrogel Mask
Numbuzin Сироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Serum
NumbuzinСироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen Plumping SerumСироватки
30 мл
22.55 €
15.30 €
51.00 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.76 €
2 відгуки
Medipeel Сироватка з бакучіолом, центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Exo-Pin Bakuchiol Serum
MedipeelСироватка з бакучіолом, центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Exo-Pin Bakuchiol SerumСироватки
50 мл
29.03 €
20.23 €
40.46 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.45 €
1 відгуки
Dr. Reju-All Відновлююча маска для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Mask
Dr. Reju-AllВідновлююча маска для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating MaskТканинні Маски
36 мл * 4 шт+1 розміри
16.88 €
11.72 € / 100 ml
1 відгуки
Medicube Сироватка для обличчя з полінуклеотидами та екзосомами PDRN Pink Exosome Shot Serum 7500
Numbuzin Сироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum
NumbuzinСироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping SerumСироватки
30 мл
24.16 €
15.30 €
51.00 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.76 €
Centellian24 Бустер-ампула з полінуклеотидами PDRN Firming Boosting Ampoule
Medicube Сироватка-міст з полінуклеотидами і глутатіоном PDRN Pink Glutathione Serum Mist
Cu Skin Регенеруюча сироватка з бакучіолом CU Dr.Solution PDRN Bakuchiol Ampoule 100
Cell Fusion C Ампула для обличчя Salmon PDRN Ampoule
Cell Fusion CАмпула для обличчя Salmon PDRN AmpouleАмпули
2 мл * 28 шт+1 розміри
174.23 €
311.12 € / 100 ml
KAINE Відновлюючий тонер для обличчя Lavender PDRN Revitalizing Toner
Medipeel Крем для повік Phyto Exosome PDRN Lifting Shot Eye Cream
Немає в наявності
VT Cosmetics Крем-бустер для ліфтингу шкіри навколо очей PDRN Reedle Shot Eye Lifter
Немає в наявності
Medicube Колагенова гелева маска з полінуклеотидами PDRN Pink Collagen Gel Mask
Немає в наявності

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами