Подарунок при покупці від 60 €
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Cu Skin Тонер з пробіотиками для обличчя CU Dr.Solution Bifida Barrier Toner
Celimax Кремовий тонер для обличчя Dual Barrier Creamy Toner
CelimaxКремовий тонер для обличчя Dual Barrier Creamy TonerТонери
150 мл
14.77 €
9.85 € / 100 ml
40 відгуки
Numbuzin Тонер-сироватка для супер-сяйва обличчя No.3 Super Glowing Essence Toner
Celimax Педи від пігментації Pore + Dark Spot Brightening Pad
CelimaxПеди від пігментації Pore + Dark Spot Brightening PadПеди
100 мл / 40 шт+1 розміри
14.98 €
14.98 € / 100 ml
22 відгуки
Tony Moly Тонер для обличчя з керамідами Wonder Ceramide Mochi Toner
Tony MolyТонер для обличчя з керамідами Wonder Ceramide Mochi TonerТонери
500 мл
18.28 €
3.66 € / 100 ml
284 відгуки
Medipeel Тонер для обличчя з комбучею та гіалуроновою кислотою Hyal Kombucha Tea-Tox Toner
MedipeelТонер для обличчя з комбучею та гіалуроновою кислотою Hyal Kombucha Tea-Tox TonerТонери
150 мл
21.66 €
11.81 €
7.87 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.81 €
47 відгуки
Torriden Тонер для обличчя Dive In Low Molecular Hyaluronic Acid Toner
TorridenТонер для обличчя Dive In Low Molecular Hyaluronic Acid TonerТонери
300 мл
15.99 €
5.33 € / 100 ml
7 відгуки
Ma:nyo Тонер для захисту та відновлення біому шкіри Bifida Biome Ampoule Toner
Ma:nyo Тонер-есенція для обличчя Panthetoin Essence Toner
Ma:nyoТонер-есенція для обличчя Panthetoin Essence TonerТонери
200 мл
31.81 €
15.90 € / 100 ml
5 відгуки
Round Lab Зволожуючий тонер для обличчя 1025 Dokdo Toner
Round LabЗволожуючий тонер для обличчя 1025 Dokdo TonerТонери
500 мл+2 розміри
19.99 €
4.00 € / 100 ml
103 відгуки
UIQ Крем-міст для обличчя Biome Barrier Cream Mist
UIQКрем-міст для обличчя Biome Barrier Cream MistМісти
100 мл
19.95 €
19.95 € / 100 ml
6 відгуки
AXIS-Y Тонер-гель для обличчя з полінуклеотидами Triple PDRN Gel Toner
Medipeel Тонер для обличчя Phyto Exosome PDRN Lifting Shot Toner
MedipeelТонер для обличчя Phyto Exosome PDRN Lifting Shot TonerТонери
130 мл
30.68 €
24.54 €
18.88 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 24.54 €
2 відгуки
Some By Mi Тонер для звуження пор з чаєм матча Super Matcha Pore Tightening Toner
Torriden Тонер-бустер для обличчя Dive In Low Molecular Hyaluronic Acid Skin Booster
Torriden Міст для сяйва обличчя Dive In Glow Mist
TorridenМіст для сяйва обличчя Dive In Glow MistМісти
120 мл
19.66 €
16.38 € / 100 ml
2 відгуки
Medicube Тонізуючі педи для обличчя Zero Pore Pad Mild
MedicubeТонізуючі педи для обличчя Zero Pore Pad MildПеди
155 г / 70 шт
17.42 €
11.24 € / 100 g
9 відгуки
Tirtir Молочний тонер для обличчя Milk Skin Toner
TirtirМолочний тонер для обличчя Milk Skin TonerТонери
150 мл+1 розміри
18.39 €
12.26 € / 100 ml
24 відгуки
Benton Тонер для обличчя з алое та саліциловою кислотою Aloe BHA Skin Toner
Medipeel Тонер для обличчя Peptide 9 Volume Bio Tox Toner Pro
MedipeelТонер для обличчя Peptide 9 Volume Bio Tox Toner ProТонери
250 мл
16.15 €
6.46 € / 100 ml
6 відгуки
Pyunkang Yul Тонер для обличчя Essence Toner
Pyunkang YulТонер для обличчя Essence TonerТонери
200 мл+2 розміри
12.19 €
6.09 € / 100 ml
302 відгуки
Numbuzin Відновлюючий тонер-есенція з вітамінним комплексом No.5+ Glutathione Vitamin Concentrated Toner
NumbuzinВідновлюючий тонер-есенція з вітамінним комплексом No.5+ Glutathione Vitamin Concentrated TonerТонери
200 мл
20.30 €
13.17 €
6.59 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.71 €
2 відгуки
Skin1004 Тонер-есенція з пробіотиками Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner
Medipeel Антивіковий тонер для обличчя Cell Toxing Dermajours Toner
MedipeelАнтивіковий тонер для обличчя Cell Toxing Dermajours TonerТонери
250 мл
27.69 €
11.08 € / 100 ml
7 відгуки
Skinfood Заспокійливі тонер-диски Carrot Carotene Calming Water Pad
Dr. Althea Заспокійливі педи для обличчя Stretchfit Calming Pad
Nacific Педи для обличчя з колагеном і пептидами Rice Pepta Collagen Jelly Pad
NacificПеди для обличчя з колагеном і пептидами Rice Pepta Collagen Jelly PadПеди
72 г / 30 шт
26.75 €
18.70 €
25.97 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.04 €
Fraijour Порозвужуючі педи з екстрактом полину Original Herb Wormwood Pore Pad
Farmstay Омолоджувальний тонер для обличчя Black Snail & Peptide9 Perfect Toner
Nacific Тонер-крем для обличчя UYU Cream Toner
NacificТонер-крем для обличчя UYU Cream TonerТонери
150 мл
19.21 €
12.81 € / 100 ml
Dear, Klairs Заспокійливі тонер-педи EGF Blue Calming Toner Pad
Dear, KlairsЗаспокійливі тонер-педи EGF Blue Calming Toner PadПеди
150 мл / 60 шт
24.97 €
21.22 €
14.15 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 21.22 €
2 відгуки
Cell Fusion C Тонер для ефекту скляної шкіри обличчя Glass Skin Toner

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Після очищення природний рівень pH шкіри тимчасово змінюється, через що може з'явитися відчуття сухості та стягнутості. А так хочеться якнайшвидше позбутися цього дискомфорту. Знайомо?

Тоді тобі точно сподобаються тонер і міст для обличчя. Це той самий «секретний місток» між очищенням і зволоженням, який швидко повертає комфорт після вмивання. А ще завдяки цим засобам покращується поглинання сироваток та кремів 🥰

Тонери та місти для обличчя для щоденного використання

Тонери & місти є максимально універсальними. Доречні під час ранкової і вечірньої б’юті-рутини. Чому так? 🤔

Протягом доби на нашу шкіру впливає сухе повітря в приміщеннях, вітер і ультрафіолет. Шкіра вимушено і катастрофічно втрачає вологу. А тонер і міст для обличчя здатні підтримувати природний баланс у нормі за будь-яких умов 🕊️

Крім цього, вони виконують багато інших корисних функцій:

  • Освіжальний ефект відразу після очищення.
  • Усунення відчуття сухості або неприємної стягнутості.
  • Заспокійливий вплив на подразнені ділянки.
  • Допомагають зробити шкіру більш свіжою та сяючою.

Завдяки рідкій консистенції тонер і міст для обличчя діють м’яко, проте дуже ефективно. Є тільки одна маленька деталь: використовувати засоби слід регулярно, тоді шкіра залишатиметься доглянутою.

Тонери та місти для різних потреб шкіри

Секрет у тому, girls, що кожна шкіра унікальна. Тому в асортименті є продукти з різними текстурами, активними компонентами та властивостями для різних потреб.

Наприклад, тонер і міст можуть мати балансувальний склад для контролю виділення себуму та звуження пор. А інші засоби – інтенсивно живлять і підтримують захисний бар'єр.

Для дівчат, чий тип шкіри є чутливим, створюються особливі формули без ароматизаторів та спирту. Вони сприяють зменшенню ризику подразнень та не пересушують шкіру 🤗

АсортИмент корейських тонерів і містів

Корейською косметикою воліють користуватися всі, хто любить помітні зміни та цінує комфорт. Такі тонери & місти особливі, бо поєднують невагому базу з потужним складом. Відтак вони і прибирають стягнутість, і замінюють легку сироватку.

Формули добираються під будь-який запит:

  • З керамідами – відновлюють захисний бар’єр.
  • З пептидами та колагеном – працюють на ліфтинг-ефект.
  • З центелою та алое – миттєво гасять почервоніння.
  • З м’якими кислотами – делікатно полірують рельєф шкіри.

Завдяки водянистій основі будь-які тонери для обличчя та місти вбираються швидко і без відчуття липкості 💨

До речі, саме корейські засоби зробили популярним метод багатошаровості (7 Skin Method). Кілька тонких шарів тонера допомагають краще наситити шкіру вологою без відчуття важкості.

Чому варто купити тонери та місти онлайн у Ksisters

Якщо хочеш купити справді оригінальну косметику, тоді раді вітати. Інтернет-магазин Ksisters може стати твоїм улюбленим б’юті-простором. 

Замовити тонери та місти саме у нас є вигідним рішенням з кількох очевидних причин:

  • Великий вибір засобів для догляду за шкірою..
  • Оригінальна корейська косметика.
  • Приємна ціна на будь-який тонер і міст з асортименту.
  • Зручні фільтри для точнішого пошуку.
  • Швидка доставка країнами по країнах ЄС.
  • Турботлива клієнтська підтримка.

Ми подбали про те, щоб онлайн-покупки приносили нашим girls лише задоволення, а посилочки щастя прибували якнайшвидше 💛

Знайди тонер і міст, які підійдуть саме твоїй рутині

Хороший догляд починається з правильного першого кроку після очищення. Нанось тонер і міст для обличчя відразу після вмивання, поєднуй з активною сироваткою та обов’язково закривай кремом. Доглядові засоби мають працювати у комплексі, тоді шкіра довше залишається зволоженою і м’якою.

Обирай найкращі для себе засоби у Ksisters та насолоджуйся результатом ⭐

Підписуючись, я погоджуюся з умовами