Дуже приємний кремЦей крем дуже приємний на шкірі та дарує вам справжнє відчуття свіжості. Крем глибоко живить шкіру і не залишає жирних слідів на шкірі. Навіть мій чоловік любить цей крем. Аромат дуже приємнЧитати далі
Крем під очіЯ дуже задоволений цим продуктом. Швидко вбирається і добре зволожує область навколо очей. Я бачу ефект. Шкіра стає більш сяючою, а тонкі зморшки менш помітні. Я дуже рекомендую цей продукт!
СироваткаКористуюсь продуктом вже майже місяць і дуже ним задоволена. М'яка, швидко вбирається консистенція, помітно зволожує шкіру і підтримує цей ефект протягом дня за допомогою крему на жирній оснЧитати далі
Дуже приємний кремЦей крем дуже приємний на шкірі та дарує вам справжнє відчуття свіжості. Крем глибоко живить шкіру і не залишає жирних слідів на шкірі. Навіть мій чоловік любить цей крем. Аромат дуже приємнЧитати далі