Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Центелла Азіатська

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Numbuzin Сонцезахисна есенція для обличчя No.1 Clear Filter Sun Essence
NumbuzinСонцезахисна есенція для обличчя No.1 Clear Filter Sun EssenceСанскрін 🔆
50 мл
15.77 €
31.54 € / 100 ml
15 відгуки
Dear, Klairs Заспокійливий крем для обличчя Midnight Blue Calming Cream
Dear, KlairsЗаспокійливий крем для обличчя Midnight Blue Calming CreamКреми
60 г+1 розміри
35.25 €
21.67 €
36.12 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 21.67 €
8 відгуки
Skin1004 Сироватка для звуження пор Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule
Skin1004Сироватка для звуження пор Madagascar Centella Poremizing Fresh AmpouleАмпули
100 мл+2 розміри
14.99 €
14.99 € / 100 ml
191 відгуки
Some By Mi Крем для шкіри навколо очей Retinol Intense Advanced Triple Action Eye Cream
Some By MiКрем для шкіри навколо очей Retinol Intense Advanced Triple Action Eye CreamКреми для Очей
30 мл
14.99 €
49.97 € / 100 ml
33 відгуки
Celimax Сироватка з екстрактами плодів ноні та ніацинамідом The Real Cica Niacinamide Ac Calming Serum
Medipeel Гідрогелеві патчі з центелою азіатською та пептидами Hyaluron Cica Peptide 9 Ampoule Eye Patch
MedipeelГідрогелеві патчі з центелою азіатською та пептидами Hyaluron Cica Peptide 9 Ampoule Eye PatchПатчі
1.6 г * 60 шт
26.86 €
15.21 €
15.84 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.67 €
3 відгуки
Celimax Двоступенева гелева пілінг-маска для обличчя Ji Woo Gae Cica PHA Peel 2-Step Gel Mask
Skin1004 Відновлювальна ампульна сироватка Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule
Skin1004 Дорожній набір для догляду за обличчям з центеллою Madagascar Centella Poremizing Travel Kit
Skin1004 Сет для очищення шкіри з центеллою Madagascar Centella Double Cleansing Duo
COSRX Педи для обличчя One Step Original Blemish Pore Clear Pad
COSRXПеди для обличчя One Step Original Blemish Pore Clear PadПеди
300 мл / 100 шт
26.57 €
8.86 € / 100 ml
Dr. Althea Крем-ролер для повік з ретинолом Retinol Flat Iron Eye Roller
Dr. AltheaКрем-ролер для повік з ретинолом Retinol Flat Iron Eye RollerКреми для Очей
25 мл
14.99 €
59.96 € / 100 ml
2 відгуки
VT Cosmetics Плампер для губ з мікроголками Reedle Shot Lip Plumper Beginner
VT CosmeticsПлампер для губ з мікроголками Reedle Shot Lip Plumper BeginnerДогляд для Губ
4.3 г
14.99 €
11.81 €
295.25 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.70 €
2 відгуки
Skin1004 Тонер-есенція з пробіотиками Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner
Skin1004 Відновлюючий крем з пробіотиками Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream
Skin1004Відновлюючий крем з пробіотиками Madagascar Centella Probio-Cica Enrich CreamКреми
50 мл+1 розміри
15.62 €
31.24 € / 100 ml
177 відгуки
La'dor Шампунь для волосся Newplex Balancing Shampoo
La'dorШампунь для волосся Newplex Balancing ShampooШампуні
530 мл
11.90 €
2.25 € / 100 ml
VT Cosmetics Сироватка для обличчя з колагеном Collagen Reedle Shot 100
VT CosmeticsСироватка для обличчя з колагеном Collagen Reedle Shot 100Сироватки
50 мл+2 розміри
24.14 €
48.28 € / 100 ml
7 відгуки
Skin1004 Зволожуюча маска для обличчя з гіалуроновою кислотою та центеллою Madagascar Centella Hyalu-Cica Hydrating Mask
Skin1004 Гідрофільна олія з екстрактом центелли Madagascar Centella Light Cleansing Oil
Some By Mi Точкові патчі для обличчя Micro Pin Spot Patch
Some By MiТочкові патчі для обличчя Micro Pin Spot PatchТочковий Догляд
9 шт / 1 шт
10.22 €
7.14 €
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.46 €
11 відгуки
Numbuzin Сироватка для обличчя з керамідами і АНА-кислотами No.4 Ceramide AHA Glazed Skin Prep Serum
NumbuzinСироватка для обличчя з керамідами і АНА-кислотами No.4 Ceramide AHA Glazed Skin Prep SerumСироватки
30 мл
22.55 €
15.21 €
50.70 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.21 €
LALARECIPE Есенція для обличчя Bakuchinol First Essence
LALARECIPEЕсенція для обличчя Bakuchinol First EssenceЕсенції
155 мл
34.55 €
22.29 € / 100 ml
1 відгуки
Skin1004 Маска для обличчя з центелою Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask
Skin1004Маска для обличчя з центелою Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт+1 розміри
2.30 €
9.20 € / 100 ml
27 відгуки
Dr. Althea Заспокійливі педи для обличчя Stretchfit Calming Pad
Purito Seoul Крем із центелою для чутливої шкіри Wonder Releaf Centella Cream Unscented
Torriden Збалансовуюча сироватка для обличчя Balanceful Control Serum
Fraijour Порозвужуючі педи з екстрактом полину Original Herb Wormwood Pore Pad
VT Cosmetics Патчі для обличчя з екстрактом центелли Pro Cica Centella Asiatica Tiger Clear Spot Patch
VT Cosmetics Ампула для шкіри голови з полінуклеотидами PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 100dL
LUVUM Заспокійлива гелева сироватка для обличчя з центеллою Calming Repair Cica Gel Serum
LUVUMЗаспокійлива гелева сироватка для обличчя з центеллою Calming Repair Cica Gel SerumСироватки
80 мл
26.78 €
24.10 €
30.13 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 24.10 €
Some By Mi Шампунь проти випадіння волосся з пептидами Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp Shampoo
Skin1004 Набір для сяйва обличчя з екстрактом центелли Madagascar Centella Glow 1004 Duo Set

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами