Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Колаген

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Medipeel Зволожуючі гідрогелеві патчі з пептидами Hyaluron Aqua Peptide 9 Ampoule Eye Patch
Dr. Reju-All Відновлюючий крем для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Cream
Centellian24 Крем-бустер для шкіри навколо очей з полінуклеотидами 360º Shot PDRN Lifting Eye Cream
Abib Патчі для очей Collagen Eye Patch Jericho Rose Jelly
AbibПатчі для очей Collagen Eye Patch Jericho Rose JellyПатчі
90 г / 60 шт
16.16 €
17.96 € / 100 g
23 відгуки
Needly Патчі для заспокоєння запалень на шкірі Patch For Blemishes
Medipeel Гідрогелеві патчі від темних кіл з пептидами Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch
Purito Seoul Сироватка для обличчя з ретиналем Retinol Retinal 2000 NAD+ Serum
Farmstay Ампульна сироватка для обличчя Collagen&Hyaluronic Acid All-In-One Ampoule
Medicube Крем для обличчя з колагеном Triple Collagen Cream 4.0
MedicubeКрем для обличчя з колагеном Triple Collagen Cream 4.0Креми
50 мл
18.99 €
37.98 € / 100 ml
12 відгуки
Nacific Педи для обличчя з колагеном і пептидами Rice Pepta Collagen Jelly Pad
Farmstay Нічна маска для обличчя Collagen Water Full Moist Sleeping Mask
FarmstayНічна маска для обличчя Collagen Water Full Moist Sleeping MaskНічні Маски
4 мл * 20 шт
18.22 €
22.77 € / 100 ml
1 відгуки
Medipeel Патчі для зони навколо очей Red Lacto Collagen Eye Patch
MedipeelПатчі для зони навколо очей Red Lacto Collagen Eye PatchПатчі
1.6 г * 60 шт
20.31 €
21.16 € / 100 g
2 відгуки
Arocell Гелева маска для обличчя Super Power Mask Ex
ArocellГелева маска для обличчя Super Power Mask ExТканинні Маски
42 г * 4 шт+1 розміри
19.02 €
11.32 € / 100 g
Medicube Колагенові тонер-педи для обличчя з полінуклеотидами PDRN Pink Collagen Toning Gel Toner Pad
Medicube Маска для обличчя з колагеном Collagen Lifting Mask
MedicubeМаска для обличчя з колагеном Collagen Lifting MaskТканинні Маски
27 г / 1 шт
1.99 €
7.37 € / 100 g
5 відгуки
Dr. Althea Сироватка для сяйва обличчя ABC Glow Whipped Serum
Dr. AltheaСироватка для сяйва обличчя ABC Glow Whipped SerumСироватки
100 мл
15.95 €
15.95 € / 100 ml
1 відгуки
Centellian24 Капсульний крем для обличчя Madeca Mela Capture Ampoule Capsule Cream
Cu Skin Гідрогелева маска для обличчя з колагеном і вітамінами CU: Vitamin U Collagen Hydro Gel Mask
COSRX Гідрогелева маска для обличчя The Alpha-Arbutin Discoloration Care Hydrogel Mask
Abib Гелева маска для обличчя Collagen Gel Mask Jericho Rose Jelly
AbibГелева маска для обличчя Collagen Gel Mask Jericho Rose JellyКолагенові Маски
35 г / 1 шт
2.97 €
8.49 € / 100 g
2 відгуки
Cell Fusion C Колагенова маска для обличчя Glass Skin Collagen Mask
Cell Fusion CКолагенова маска для обличчя Glass Skin Collagen MaskКолагенові Маски
35 г / 1 шт
4.87 €
13.91 € / 100 g
Numbuzin Сироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Serum
Torriden Зміцнюючий крем для шкіри навколо очей Cellmazing Firming Eye Cream
TorridenЗміцнюючий крем для шкіри навколо очей Cellmazing Firming Eye CreamКреми для Очей
30 мл
20.99 €
69.97 € / 100 ml
2 відгуки
Farmstay Пінка для вмивання обличчя Collagen Water Full Moist Deep Cleansing Foam
Village 11 Factory Тканинна маска для обличчя з колагеном Miracle Youth Sheet Mask Collagen
Mizon Нічний колагеновий крем для обличчя Phyto Plump Collagen Night Cream
Medicube Зволожуючий гель-крем з колагеном Collagen Jelly Cream
MedicubeЗволожуючий гель-крем з колагеном Collagen Jelly CreamКреми
110 мл+1 розміри
17.08 €
15.53 € / 100 ml
98 відгуки
Numbuzin Патчі під очі з колагеном No.9 NAD+ Collagen Under Eye Patches
NumbuzinПатчі під очі з колагеном No.9 NAD+ Collagen Under Eye PatchesПатчі
40 г / 10 шт+1 розміри
12.58 €
31.45 € / 100 g
2 відгуки
Needly Гелева маска для обличчя з колагеном і ретинолом Retifit Collagen Gel Mask
NeedlyГелева маска для обличчя з колагеном і ретинолом Retifit Collagen Gel MaskКолагенові Маски
36 г / 1 шт
4.07 €
3.46 €
9.61 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.46 €
Medicube Нічна маска для обличчя Collagen Night Wrapping Mask
MedicubeНічна маска для обличчя Collagen Night Wrapping MaskНічні Маски
75 мл
16.21 €
21.61 € / 100 ml
85 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами