Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

PDRN

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Medicube Сироватка з полінуклеотидами і пептидами PDRN Pink Peptide Serum
Genabelle Омолоджуючий крем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Cream
Biodance Патчі для повік з полінуклеотидами та ікрою Caviar PDRN Eye Patches
Dr. Reju-All Відновлюючий крем для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Cream
Genabelle Омолоджуюча ампула з полінуклеотидами PDRN Vita Toning Ampoule
GenabelleОмолоджуюча ампула з полінуклеотидами PDRN Vita Toning AmpouleАмпули
30 мл
26.32 €
21.06 €
70.20 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 21.06 €
11 відгуки
Dr. Reju-All Відновлююча маска для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Mask
Dr. Reju-AllВідновлююча маска для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating MaskТканинні Маски
36 мл * 4 шт+1 розміри
16.88 €
11.72 € / 100 ml
1 відгуки
Biodance Маска для обличчя з полінуклеотидами Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask
BiodanceМаска для обличчя з полінуклеотидами Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
4.70 €
13.82 € / 100 g
21 відгуки
Medicube Тонуючий сонцезахисний крем для обличчя PDRN Pink Tone Up Sun Cream
VT Cosmetics Зміцнююча ампула для обличчя R5 Firming Ampoule
VT CosmeticsЗміцнююча ампула для обличчя R5 Firming AmpouleАмпули
30 мл
20.00 €
66.67 € / 100 ml
2 відгуки
Genabelle Омолоджуючий тонер з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Toner
Medicube Колагенові тонер-педи для обличчя з полінуклеотидами PDRN Pink Collagen Toning Gel Toner Pad
Medicube Сироватка-міст з полінуклеотидами і глутатіоном PDRN Pink Glutathione Serum Mist
Centellian24 Капсульний крем для обличчя Madeca Mela Capture Ampoule Capsule Cream
COSRX Гідрогелева маска для обличчя 5 PDRN Hyaluronic Acid Vital Hydrating Hydrogel Mask
Numbuzin Сироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Serum
Dear, Klairs Есенція-тонер для обличчя Freshly Juiced Vitamin Essence Toner
Eqqualberry Сироватка для обличчя з полінуклеотидами Purple Pdrn Pore Minimizing Serum
Genabelle Омолоджуюча маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Mask
GenabelleОмолоджуюча маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт+1 розміри
2.83 €
11.32 € / 100 ml
1 відгуки
COSRX Інтенсивна вітамінна сироватка для обличчя 5 PDRN Collagen Intense Vitalizing Serum
Dr. Reju-All Сет для догляду за обличчям з полінуклеотидами PDRN Essentials Trio
Medicube Рожева маска для обличчя з вітамінами і полінуклеотидами PDRN Pink Vita Coating Mask
Apothe Маска для обличчя з полінуклеотидами Rejuve Glow PDRN Collagen Wrapping Mask
Mizon Тонер для обличчя з рисовою водою Rice Water Milky Glow Toner
Medipeel Очищуючий засіб для обличчя з пептидами Peptide 9 Aqua Essence Facial Cleanser
Medipeel Заспокійливий тонер з центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Trouble Soothing Essence Toner
MedipeelЗаспокійливий тонер з центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Trouble Soothing Essence TonerТонери
200 мл
21.59 €
18.35 €
9.18 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.35 €
APLB Крем для обличчя з полінуклеотидами і вітаміном С PDRN Vitamin C Facial Cream

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами