Сподобався цей крем.Я отримав цей продукт на тестування. Дуже м'яка, легка текстура. Не прилипає. Дуже добре зволожує, після використання обличчя сяє. Навіть якщо є висипання, обличчя виглядає здоровим.
Сподобався цей крем.Я отримав цей продукт на тестування. Дуже м'яка, легка текстура. Не прилипає. Дуже добре зволожує, після використання обличчя сяє. Навіть якщо є висипання, обличчя виглядає здоровим.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу