Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Веганський

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
AXIS-Y Тонер-гель для обличчя з полінуклеотидами Triple PDRN Gel Toner
Tony Moly Тонер для обличчя з керамідами Wonder Ceramide Mochi Toner
Tony MolyТонер для обличчя з керамідами Wonder Ceramide Mochi TonerТонери
500 мл
18.28 €
3.66 € / 100 ml
284 відгуки
Medipeel Тонер для обличчя з комбучею та гіалуроновою кислотою Hyal Kombucha Tea-Tox Toner
MedipeelТонер для обличчя з комбучею та гіалуроновою кислотою Hyal Kombucha Tea-Tox TonerТонери
150 мл
21.66 €
11.81 €
7.87 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.81 €
47 відгуки
Ma:nyo Тонер-есенція для обличчя Panthetoin Essence Toner
Ma:nyoТонер-есенція для обличчя Panthetoin Essence TonerТонери
200 мл
31.81 €
15.90 € / 100 ml
5 відгуки
Benton Тонер для обличчя з алое та саліциловою кислотою Aloe BHA Skin Toner
Haruharu Wonder Тонер з гіалуроном з чорного рису Black Rice Hyaluronic Toner Free Of Alcohol Fragrance
Dr. Althea Заспокійливі педи для обличчя Stretchfit Calming Pad
Eqqualberry Глибокозволожуючий тонер для обличчя Swimming Pool Toner
EqqualberryГлибокозволожуючий тонер для обличчя Swimming Pool TonerТонери
300 мл+1 розміри
17.93 €
5.98 € / 100 ml
27 відгуки
Frudia Поживний та зволожуючий тонер для обличчя Pomegranate Nutri-Moisturizing Toner
Medicube Освітлюючі педи для обличчя Deep Vita C Pad
MedicubeОсвітлюючі педи для обличчя Deep Vita C PadПеди
150 г / 70 шт
19.12 €
12.75 € / 100 g
8 відгуки
Benton Тонер-педи Guava 70 Skin Toner Face Mask Pad
BentonТонер-педи Guava 70 Skin Toner Face Mask PadПеди
210 мл / 70 шт
16.78 €
7.99 € / 100 ml
Haruharu Wonder Гіалуроновий тонер із екстрактом чорного рису Black Rice Hyaluronic Toner
Frudia Освітлюючий тонер для обличчя з 86% екстрактом цедри мандарину Citrus Brightening Toner
FrudiaОсвітлюючий тонер для обличчя з 86% екстрактом цедри мандарину Citrus Brightening TonerТонери
195 мл
19.00 €
13.30 €
6.82 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.93 €
5 відгуки
Some By Mi Тонер для обличчя Beta Panthenol Repair Toner
Some By MiТонер для обличчя Beta Panthenol Repair TonerТонери
150 мл
12.92 €
8.61 € / 100 ml
16 відгуки
Haruharu Wonder Спрей для обличчя з екстрактом чорного бамбука Black Bamboo Mist
Dear, Klairs Зволожуючий міст для обличчя Fundamental Ampule Mist
iUNIK Заспокійливий тонер із екстрактом чайного дерева Tea Tree Relief Toner
Dr. Althea Кремовий міст для обличчя 345 Relief Cream Mist
Dr. AltheaКремовий міст для обличчя 345 Relief Cream MistМісти
60 мл+1 розміри
7.91 €
13.18 € / 100 ml
73 відгуки
Dear, Klairs Тонер для обличчя Supple Preparation Facial Toner
Dear, KlairsТонер для обличчя Supple Preparation Facial TonerТонери
180 мл
16.14 €
8.97 € / 100 ml
8 відгуки
Nightingale Педи для обличчя з екстрактом чайного дерева Tea Tree Calming Pad
TOCOBO Тонер для обличчя з вітамінним комплексом Vita Berry Pore Toner
TOCOBO Заспокійливий тонер для обличчя з центеллою Cica Calming Aqua Toner
Jumiso Тонер для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 2+ Pore Smoothing Toner
I'm from Освіжаючі педи для обличчя з екстрактом буряка Beet Refresh Pad
I'm fromОсвіжаючі педи для обличчя з екстрактом буряка Beet Refresh PadПеди
260 мл / 60 шт
20.17 €
17.14 €
6.59 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.14 €
I'm from Тонер-педи для обличчя з екстрактом рису Rice Toner Pad
I'm fromТонер-педи для обличчя з екстрактом рису Rice Toner PadПеди
140 мл
21.88 €
18.60 €
13.29 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.60 €
Orjena Тонер для обличчя Reverse Synergy Trouble Toner
OrjenaТонер для обличчя Reverse Synergy Trouble TonerТонери
150 мл
15.14 €
10.09 € / 100 ml
VT Cosmetics Зволожуючий тонер для обличчя Glucamune Toner
Dr. Ceuracle Веганський міст для обличчя з комбучею Vegan Kombucha Tea Mist
Banila Co Порозвужуючі тонер-педи Clean It Zero Green Peel Toner Pad
Banila CoПорозвужуючі тонер-педи Clean It Zero Green Peel Toner PadПеди
200 мл / 70 шт
22.52 €
11.26 € / 100 ml
1 відгуки
Banila Co Зволожуючі тонер-педи Clean It Zero Pink Hydration Toner Pad
RETURNU Тонер для обличчя Pore Shooter Toner
RETURNUТонер для обличчя Pore Shooter TonerТонери
150 мл
20.48 €
13.65 € / 100 ml

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Після очищення природний рівень pH шкіри тимчасово змінюється, через що може з'явитися відчуття сухості та стягнутості. А так хочеться якнайшвидше позбутися цього дискомфорту. Знайомо?

Тоді тобі точно сподобаються тонер і міст для обличчя. Це той самий «секретний місток» між очищенням і зволоженням, який швидко повертає комфорт після вмивання. А ще завдяки цим засобам покращується поглинання сироваток та кремів 🥰

Тонери та місти для обличчя для щоденного використання

Тонери & місти є максимально універсальними. Доречні під час ранкової і вечірньої б’юті-рутини. Чому так? 🤔

Протягом доби на нашу шкіру впливає сухе повітря в приміщеннях, вітер і ультрафіолет. Шкіра вимушено і катастрофічно втрачає вологу. А тонер і міст для обличчя здатні підтримувати природний баланс у нормі за будь-яких умов 🕊️

Крім цього, вони виконують багато інших корисних функцій:

  • Освіжальний ефект відразу після очищення.
  • Усунення відчуття сухості або неприємної стягнутості.
  • Заспокійливий вплив на подразнені ділянки.
  • Допомагають зробити шкіру більш свіжою та сяючою.

Завдяки рідкій консистенції тонер і міст для обличчя діють м’яко, проте дуже ефективно. Є тільки одна маленька деталь: використовувати засоби слід регулярно, тоді шкіра залишатиметься доглянутою.

Тонери та місти для різних потреб шкіри

Секрет у тому, girls, що кожна шкіра унікальна. Тому в асортименті є продукти з різними текстурами, активними компонентами та властивостями для різних потреб.

Наприклад, тонер і міст можуть мати балансувальний склад для контролю виділення себуму та звуження пор. А інші засоби – інтенсивно живлять і підтримують захисний бар'єр.

Для дівчат, чий тип шкіри є чутливим, створюються особливі формули без ароматизаторів та спирту. Вони сприяють зменшенню ризику подразнень та не пересушують шкіру 🤗

АсортИмент корейських тонерів і містів

Корейською косметикою воліють користуватися всі, хто любить помітні зміни та цінує комфорт. Такі тонери & місти особливі, бо поєднують невагому базу з потужним складом. Відтак вони і прибирають стягнутість, і замінюють легку сироватку.

Формули добираються під будь-який запит:

  • З керамідами – відновлюють захисний бар’єр.
  • З пептидами та колагеном – працюють на ліфтинг-ефект.
  • З центелою та алое – миттєво гасять почервоніння.
  • З м’якими кислотами – делікатно полірують рельєф шкіри.

Завдяки водянистій основі будь-які тонери для обличчя та місти вбираються швидко і без відчуття липкості 💨

До речі, саме корейські засоби зробили популярним метод багатошаровості (7 Skin Method). Кілька тонких шарів тонера допомагають краще наситити шкіру вологою без відчуття важкості.

Чому варто купити тонери та місти онлайн у Ksisters

Якщо хочеш купити справді оригінальну косметику, тоді раді вітати. Інтернет-магазин Ksisters може стати твоїм улюбленим б’юті-простором. 

Замовити тонери та місти саме у нас є вигідним рішенням з кількох очевидних причин:

  • Великий вибір засобів для догляду за шкірою..
  • Оригінальна корейська косметика.
  • Приємна ціна на будь-який тонер і міст з асортименту.
  • Зручні фільтри для точнішого пошуку.
  • Швидка доставка країнами по країнах ЄС.
  • Турботлива клієнтська підтримка.

Ми подбали про те, щоб онлайн-покупки приносили нашим girls лише задоволення, а посилочки щастя прибували якнайшвидше 💛

Знайди тонер і міст, які підійдуть саме твоїй рутині

Хороший догляд починається з правильного першого кроку після очищення. Нанось тонер і міст для обличчя відразу після вмивання, поєднуй з активною сироваткою та обов’язково закривай кремом. Доглядові засоби мають працювати у комплексі, тоді шкіра довше залишається зволоженою і м’якою.

Обирай найкращі для себе засоби у Ksisters та насолоджуйся результатом ⭐

Підписуючись, я погоджуюся з умовами