Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Гіалуронова Кислота

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Torriden Тонер для обличчя Dive In Low Molecular Hyaluronic Acid Toner
TorridenТонер для обличчя Dive In Low Molecular Hyaluronic Acid TonerТонери
300 мл
15.99 €
5.33 € / 100 ml
7 відгуки
Torriden Тонер-бустер для обличчя Dive In Low Molecular Hyaluronic Acid Skin Booster
Torriden Міст для сяйва обличчя Dive In Glow Mist
TorridenМіст для сяйва обличчя Dive In Glow MistМісти
120 мл
19.66 €
16.38 € / 100 ml
2 відгуки
Haruharu Wonder Тонер з гіалуроном з чорного рису Black Rice Hyaluronic Toner Free Of Alcohol Fragrance
Nacific Педи для обличчя з колагеном і пептидами Rice Pepta Collagen Jelly Pad
NacificПеди для обличчя з колагеном і пептидами Rice Pepta Collagen Jelly PadПеди
72 г / 30 шт
26.75 €
18.70 €
25.97 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.04 €
Cell Fusion C Тонер для ефекту скляної шкіри обличчя Glass Skin Toner
Dr. Ceuracle Тонер для обличчя Hyal Reyouth Toner
Dr. CeuracleТонер для обличчя Hyal Reyouth TonerТонери
120 мл
32.10 €
17.76 €
14.80 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.97 €
3 відгуки
Eqqualberry Глибокозволожуючий тонер для обличчя Swimming Pool Toner
EqqualberryГлибокозволожуючий тонер для обличчя Swimming Pool TonerТонери
300 мл+1 розміри
17.93 €
5.98 € / 100 ml
27 відгуки
Dr. Althea Зволожуючий міст-желе для обличчя Aqua Marine Jelly Mist
Haruharu Wonder Гіалуроновий тонер із екстрактом чорного рису Black Rice Hyaluronic Toner
Round Lab Зволожувальний тонер для обличчя Birch Juice Toner
Round LabЗволожувальний тонер для обличчя Birch Juice TonerТонери
300 мл
13.00 €
4.33 € / 100 ml
11 відгуки
Biodance Сироватка-тонер для обличчя Micro Dual Serum Toner
Skin1004 Тонер для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Brightening Toner
Skin1004Тонер для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Brightening TonerТонери
210 мл+1 розміри
14.02 €
6.68 € / 100 ml
12 відгуки
COSRX Заспокійливий тонер для обличчя 5 PDRN B5 Vital Soothing Toner
Nightingale Педи для обличчя з екстрактом чайного дерева Tea Tree Calming Pad
COSRX Педи для обличчя One Step Original Tone Clarifying Moisture Pad
COSRX Педи для обличчя One Step Original Clear Skin Calming Pad
COSRXПеди для обличчя One Step Original Clear Skin Calming PadПеди
280 мл / 100 шт
26.57 €
9.49 € / 100 ml
Eqqualberry Підтягуючий тонер для обличчя з бакучіолом Bakuchiol Plumping Capsule Toner
TOCOBO Заспокійливий тонер для обличчя з центеллою Cica Calming Aqua Toner
Celimax Заспокійливі педи для обличчя The Real Noni Calming Glow Pads
COSRX Зволожуючий міст для обличчя з керамідами The Ceramide Skin Barrier Moisturizing Mist
Biodance Зволожуючі тонер-педи для обличчя Cera-nol Gel Toner Pads
Biodance Зволожуючий тонер для обличчя First Synergy Toner
BiodanceЗволожуючий тонер для обличчя First Synergy TonerТонери
150 мл
17.90 €
11.93 € / 100 ml
1 відгуки
Vegreen Есенція-тонер для обличчя з муцином равлика Alcohol-Free Nature Mucin Essence Toner
Banila Co Зволожуючі тонер-педи Clean It Zero Pink Hydration Toner Pad
Eqqualberry Глибокозволожуючі тонер-педи Swimming Pool Toner Pads
EqqualberryГлибокозволожуючі тонер-педи Swimming Pool Toner PadsПеди
220 мл / 70 шт
14.89 €
6.77 € / 100 ml
1 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Після очищення природний рівень pH шкіри тимчасово змінюється, через що може з'явитися відчуття сухості та стягнутості. А так хочеться якнайшвидше позбутися цього дискомфорту. Знайомо?

Тоді тобі точно сподобаються тонер і міст для обличчя. Це той самий «секретний місток» між очищенням і зволоженням, який швидко повертає комфорт після вмивання. А ще завдяки цим засобам покращується поглинання сироваток та кремів 🥰

Тонери та місти для обличчя для щоденного використання

Тонери & місти є максимально універсальними. Доречні під час ранкової і вечірньої б’юті-рутини. Чому так? 🤔

Протягом доби на нашу шкіру впливає сухе повітря в приміщеннях, вітер і ультрафіолет. Шкіра вимушено і катастрофічно втрачає вологу. А тонер і міст для обличчя здатні підтримувати природний баланс у нормі за будь-яких умов 🕊️

Крім цього, вони виконують багато інших корисних функцій:

  • Освіжальний ефект відразу після очищення.
  • Усунення відчуття сухості або неприємної стягнутості.
  • Заспокійливий вплив на подразнені ділянки.
  • Допомагають зробити шкіру більш свіжою та сяючою.

Завдяки рідкій консистенції тонер і міст для обличчя діють м’яко, проте дуже ефективно. Є тільки одна маленька деталь: використовувати засоби слід регулярно, тоді шкіра залишатиметься доглянутою.

Тонери та місти для різних потреб шкіри

Секрет у тому, girls, що кожна шкіра унікальна. Тому в асортименті є продукти з різними текстурами, активними компонентами та властивостями для різних потреб.

Наприклад, тонер і міст можуть мати балансувальний склад для контролю виділення себуму та звуження пор. А інші засоби – інтенсивно живлять і підтримують захисний бар'єр.

Для дівчат, чий тип шкіри є чутливим, створюються особливі формули без ароматизаторів та спирту. Вони сприяють зменшенню ризику подразнень та не пересушують шкіру 🤗

АсортИмент корейських тонерів і містів

Корейською косметикою воліють користуватися всі, хто любить помітні зміни та цінує комфорт. Такі тонери & місти особливі, бо поєднують невагому базу з потужним складом. Відтак вони і прибирають стягнутість, і замінюють легку сироватку.

Формули добираються під будь-який запит:

  • З керамідами – відновлюють захисний бар’єр.
  • З пептидами та колагеном – працюють на ліфтинг-ефект.
  • З центелою та алое – миттєво гасять почервоніння.
  • З м’якими кислотами – делікатно полірують рельєф шкіри.

Завдяки водянистій основі будь-які тонери для обличчя та місти вбираються швидко і без відчуття липкості 💨

До речі, саме корейські засоби зробили популярним метод багатошаровості (7 Skin Method). Кілька тонких шарів тонера допомагають краще наситити шкіру вологою без відчуття важкості.

Чому варто купити тонери та місти онлайн у Ksisters

Якщо хочеш купити справді оригінальну косметику, тоді раді вітати. Інтернет-магазин Ksisters може стати твоїм улюбленим б’юті-простором. 

Замовити тонери та місти саме у нас є вигідним рішенням з кількох очевидних причин:

  • Великий вибір засобів для догляду за шкірою..
  • Оригінальна корейська косметика.
  • Приємна ціна на будь-який тонер і міст з асортименту.
  • Зручні фільтри для точнішого пошуку.
  • Швидка доставка країнами по країнах ЄС.
  • Турботлива клієнтська підтримка.

Ми подбали про те, щоб онлайн-покупки приносили нашим girls лише задоволення, а посилочки щастя прибували якнайшвидше 💛

Знайди тонер і міст, які підійдуть саме твоїй рутині

Хороший догляд починається з правильного першого кроку після очищення. Нанось тонер і міст для обличчя відразу після вмивання, поєднуй з активною сироваткою та обов’язково закривай кремом. Доглядові засоби мають працювати у комплексі, тоді шкіра довше залишається зволоженою і м’якою.

Обирай найкращі для себе засоби у Ksisters та насолоджуйся результатом ⭐

Підписуючись, я погоджуюся з умовами