Kombucha TonerДуже крутий тонер ,в нього дуже легка текстура ,приємний запах і відчуття на шкірі після поглинання дуже мʼяке і блискуче .Заспокоює почервоніння і сухість .Рекомендую!
Kombucha TonerДуже крутий тонер ,в нього дуже легка текстура ,приємний запах і відчуття на шкірі після поглинання дуже мʼяке і блискуче .Заспокоює почервоніння і сухість .Рекомендую!