Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Колаген

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
AXIS-Y Тонер-гель для обличчя з полінуклеотидами Triple PDRN Gel Toner
Medipeel Тонер для обличчя Peptide 9 Volume Bio Tox Toner Pro
MedipeelТонер для обличчя Peptide 9 Volume Bio Tox Toner ProТонери
250 мл
16.15 €
6.46 € / 100 ml
6 відгуки
Nacific Педи для обличчя з колагеном і пептидами Rice Pepta Collagen Jelly Pad
NacificПеди для обличчя з колагеном і пептидами Rice Pepta Collagen Jelly PadПеди
72 г / 30 шт
26.75 €
18.70 €
25.97 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.04 €
Mary & May Лосьйон для обличчя Collagen Booster Lotion
Mary & MayЛосьйон для обличчя Collagen Booster LotionТонери
120 мл
16.27 €
13.56 € / 100 ml
6 відгуки
Medicube Колагенові тонер-педи для обличчя з полінуклеотидами PDRN Pink Collagen Toning Gel Toner Pad
Medicube Тонер для обличчя з колагеном Triple Collagen Toner 4.0
MedicubeТонер для обличчя з колагеном Triple Collagen Toner 4.0Тонери
140 мл
12.71 €
9.08 € / 100 ml
25 відгуки
Coxir Антивіковий тонер з муцином равлика та колагеном Black Snail Collagen Toner
Medipeel Зволожуючий тонер із комплексом 9 пептидів Peptide 9 Aqua Essence Toner
MedipeelЗволожуючий тонер із комплексом 9 пептидів Peptide 9 Aqua Essence TonerТонери
250 мл
19.79 €
10.11 €
4.04 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.99 €
35 відгуки
Eqqualberry Тонер-педи для обличчя з колагеном Collagen Pore Tight Up Gel Toner Pad
IPSE Тонер для обличчя Botonix Age-Defying Softener
IPSEТонер для обличчя Botonix Age-Defying SoftenerТонери
120 мл
32.78 €
27.32 € / 100 ml
Needly Педи для обличчя з колагеном і ретинолом Retifit Collagen Pad
Arencia Заспокійливий лосьйон Red Smoothie Lotion 5
Biodance Зволожуючі тонер-педи для обличчя Cera-nol Gel Toner Pads
Cu Skin Тонер-бустер для обличчя з колагеном Clean-Up Collagen Boosting Toner
CKD Низькомолекулярний тонер з колагеном і ретинолом Retino Collagen Small Molecule 300 Collagen Skin Toner
CKDНизькомолекулярний тонер з колагеном і ретинолом Retino Collagen Small Molecule 300 Collagen Skin TonerТонери
250 мл
24.65 €
20.95 €
8.38 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.03 €
APLB Тонер для обличчя з колагеном і пептидами Collagen EGF Peptide Facial Toner
APLBТонер для обличчя з колагеном і пептидами Collagen EGF Peptide Facial TonerТонери
160 мл
13.68 €
11.63 €
7.27 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.63 €
1 відгуки
Fraijour Міст для обличчя з колагеном і ретинолом Retin-Collagen 3D Core Ampoule Mist
Fraijour Тонер для обличчя з колагеном і ретинолом Retin-Collagen 3D Core Toner
Esfolio Зволожуючий тонер з колагеном Moisture Collagen Essence Toner
Needly Заспокійливі педи з центелою Cicachid Chilling Pad
NeedlyЗаспокійливі педи з центелою Cicachid Chilling PadПеди
200 г / 70 шт
11.57 €
5.79 € / 100 g
11 відгуки
Medipeel Тонер для обличчя з ретинолом і колагеном Retinol Collagen Lifting Toner
MedipeelТонер для обличчя з ретинолом і колагеном Retinol Collagen Lifting TonerТонери
150 мл
22.30 €
16.57 €
11.05 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.99 €
5 відгуки
Tony Moly Міст для обличчя Triple Collagen Total Tension Mist
Tony MolyМіст для обличчя Triple Collagen Total Tension MistМісти
110 мл
21.07 €
19.15 € / 100 ml
1 відгуки
Tony Moly Тонер для обличчя Triple Collagen Total Tension Toner
Farmstay Зволожуючий тонер з колагеном Collagen Water Full Moist All Day Toner
FarmstayЗволожуючий тонер з колагеном Collagen Water Full Moist All Day TonerТонери
500 мл
13.43 €
11.81 €
2.36 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.08 €
11 відгуки
Mizon Колагеновий тонер для обличчя Phyto Plump Collagen Toner
MizonКолагеновий тонер для обличчя Phyto Plump Collagen TonerТонери
150 мл
35.57 €
24.90 €
16.60 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 24.20 €
1 відгуки
Mizon Колагеновий тонер Collagen Power Lifting Toner
MizonКолагеновий тонер Collagen Power Lifting TonerТонери
120 мл
20.31 €
16.92 € / 100 ml
3 відгуки
Farmstay Тонер для обличчя Collagen Water Full Moist Toner
FarmstayТонер для обличчя Collagen Water Full Moist TonerТонери
200 мл
17.37 €
8.69 € / 100 ml
2 відгуки
Lebelage Зволожуючий тонер з колагеном та зеленим чаєм Collagen+Green Tea Moisture Skin
Coxir Антивіковий тонер для обличчя з пептидами Intensive EGF Peptide Toner
Sungboon Editor Бар'єрний серум-міст для обличчя з колагеном Deep Collagen Barrier Serum Mist
Needly Педи для обличчя Anti-Trouble Pad
NeedlyПеди для обличчя Anti-Trouble PadПеди
250 г / 60 шт+1 розміри
23.63 €
9.45 € / 100 g
2 відгуки
The Skin House Антивіковий тонер з колагеном Wrinkle Collagen Toner
The Skin HouseАнтивіковий тонер з колагеном Wrinkle Collagen TonerТонери
130 мл
13.79 €
10.61 € / 100 ml
2 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Після очищення природний рівень pH шкіри тимчасово змінюється, через що може з'явитися відчуття сухості та стягнутості. А так хочеться якнайшвидше позбутися цього дискомфорту. Знайомо?

Тоді тобі точно сподобаються тонер і міст для обличчя. Це той самий «секретний місток» між очищенням і зволоженням, який швидко повертає комфорт після вмивання. А ще завдяки цим засобам покращується поглинання сироваток та кремів 🥰

Тонери та місти для обличчя для щоденного використання

Тонери & місти є максимально універсальними. Доречні під час ранкової і вечірньої б’юті-рутини. Чому так? 🤔

Протягом доби на нашу шкіру впливає сухе повітря в приміщеннях, вітер і ультрафіолет. Шкіра вимушено і катастрофічно втрачає вологу. А тонер і міст для обличчя здатні підтримувати природний баланс у нормі за будь-яких умов 🕊️

Крім цього, вони виконують багато інших корисних функцій:

  • Освіжальний ефект відразу після очищення.
  • Усунення відчуття сухості або неприємної стягнутості.
  • Заспокійливий вплив на подразнені ділянки.
  • Допомагають зробити шкіру більш свіжою та сяючою.

Завдяки рідкій консистенції тонер і міст для обличчя діють м’яко, проте дуже ефективно. Є тільки одна маленька деталь: використовувати засоби слід регулярно, тоді шкіра залишатиметься доглянутою.

Тонери та місти для різних потреб шкіри

Секрет у тому, girls, що кожна шкіра унікальна. Тому в асортименті є продукти з різними текстурами, активними компонентами та властивостями для різних потреб.

Наприклад, тонер і міст можуть мати балансувальний склад для контролю виділення себуму та звуження пор. А інші засоби – інтенсивно живлять і підтримують захисний бар'єр.

Для дівчат, чий тип шкіри є чутливим, створюються особливі формули без ароматизаторів та спирту. Вони сприяють зменшенню ризику подразнень та не пересушують шкіру 🤗

АсортИмент корейських тонерів і містів

Корейською косметикою воліють користуватися всі, хто любить помітні зміни та цінує комфорт. Такі тонери & місти особливі, бо поєднують невагому базу з потужним складом. Відтак вони і прибирають стягнутість, і замінюють легку сироватку.

Формули добираються під будь-який запит:

  • З керамідами – відновлюють захисний бар’єр.
  • З пептидами та колагеном – працюють на ліфтинг-ефект.
  • З центелою та алое – миттєво гасять почервоніння.
  • З м’якими кислотами – делікатно полірують рельєф шкіри.

Завдяки водянистій основі будь-які тонери для обличчя та місти вбираються швидко і без відчуття липкості 💨

До речі, саме корейські засоби зробили популярним метод багатошаровості (7 Skin Method). Кілька тонких шарів тонера допомагають краще наситити шкіру вологою без відчуття важкості.

Чому варто купити тонери та місти онлайн у Ksisters

Якщо хочеш купити справді оригінальну косметику, тоді раді вітати. Інтернет-магазин Ksisters може стати твоїм улюбленим б’юті-простором. 

Замовити тонери та місти саме у нас є вигідним рішенням з кількох очевидних причин:

  • Великий вибір засобів для догляду за шкірою..
  • Оригінальна корейська косметика.
  • Приємна ціна на будь-який тонер і міст з асортименту.
  • Зручні фільтри для точнішого пошуку.
  • Швидка доставка країнами по країнах ЄС.
  • Турботлива клієнтська підтримка.

Ми подбали про те, щоб онлайн-покупки приносили нашим girls лише задоволення, а посилочки щастя прибували якнайшвидше 💛

Знайди тонер і міст, які підійдуть саме твоїй рутині

Хороший догляд починається з правильного першого кроку після очищення. Нанось тонер і міст для обличчя відразу після вмивання, поєднуй з активною сироваткою та обов’язково закривай кремом. Доглядові засоби мають працювати у комплексі, тоді шкіра довше залишається зволоженою і м’якою.

Обирай найкращі для себе засоби у Ksisters та насолоджуйся результатом ⭐

Підписуючись, я погоджуюся з умовами