Подарунок при покупці від 60 €
Спеціальні Потреби:

Сухість і Ламкість Волосся

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Anillo Відновлюючий шампунь з ароматом троянди Rosy Night Repair Shampoo
Anillo Відновлююча есенція для волосся з ароматом троянди Rosy Night Repair Hair Essence
Masil Парфумована олія для волосся 6Salon Hair Perfume Oil
MasilПарфумована олія для волосся 6Salon Hair Perfume Oil Олії & Есенції
60 мл
19.52 €
32.53 € / 100 ml
Daeng Gi Meo Ri Зміцнюючий кондиціонер Yulah Gold Treatment
Daeng Gi Meo RiЗміцнюючий кондиціонер Yulah Gold TreatmentКондиціонери
500 мл
9.50 €
1.90 € / 100 ml
2 відгуки
Daeng Gi Meo Ri Зміцнюючий шампунь Yulah Gold Shampoo
Daeng Gi Meo RiЗміцнюючий шампунь Yulah Gold ShampooШампуні
500 мл
10.03 €
2.01 € / 100 ml
5 відгуки
KUNDAL Сироватка для волосся Macadamia Ultra Hair Serum Amber Vanilla
KUNDALСироватка для волосся Macadamia Ultra Hair Serum Amber VanillaСеруми & Ампули
100 мл
13.65 €
13.65 € / 100 ml
Rated Green Тонік-сироватка для шкіри голови з тамановою олією Cold Pressed Tamanu Oil Soothing Scalp Tonic Serum
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment Amber Vanilla
KUNDAL Шампунь для волосся Caffeine Shampoo White Musk
KUNDALШампунь для волосся Caffeine Shampoo White MuskШампуні
500 мл
16.95 €
3.39 € / 100 ml
KUNDAL Відновлюючий кондиціонер для пошкодженого волосся Protein Bonding Treatment Violet Muguet
KUNDALВідновлюючий кондиціонер для пошкодженого волосся Protein Bonding Treatment Violet MuguetКондиціонери
250 мл
15.26 €
10.62 €
4.25 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.25 €
9 відгуки
KUNDAL Сироватка для волосся Macadamia Ultra Hair Serum White Musk
KUNDALСироватка для волосся Macadamia Ultra Hair Serum White MuskСеруми & Ампули
100 мл
13.65 €
13.65 € / 100 ml
2 відгуки
KUNDAL Сироватка для волосся Macadamia Ultra Hair Serum Cherry Blossom
KUNDALСироватка для волосся Macadamia Ultra Hair Serum Cherry BlossomСеруми & Ампули
100 мл
13.65 €
13.65 € / 100 ml
8 відгуки
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Hair Treatment Pink Grapefruit
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Pink Grapefruit
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Pink GrapefruitШампуні
500 мл
13.65 €
2.73 € / 100 ml
2 відгуки
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo English Rose
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo English RoseШампуні
500 мл
13.65 €
2.73 € / 100 ml
2 відгуки
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Cherry Blossom
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Cherry BlossomШампуні
500 мл
13.65 €
2.73 € / 100 ml
10 відгуки
Daeng Gi Meo Ri Набір засобів для догляду за волоссям Professional Honey Therapy Plus Set
Daeng Gi Meo RiНабір засобів для догляду за волоссям Professional Honey Therapy Plus SetНабори
400 мл, 400 мл, 400 мл
68.99 €
48.29 €
4.02 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 48.29 €
Masil Легка парфумована олія для волосся 6Salon Lactobacillus Hair Perfume Oil Light
MasilЛегка парфумована олія для волосся 6Salon Lactobacillus Hair Perfume Oil LightОлії & Есенції
66 мл
19.02 €
16.06 €
24.33 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.24 €
7 відгуки
Masil Набір для відновлення волосся 38Seconds Salon Hair Set
MasilНабір для відновлення волосся 38Seconds Salon Hair SetНабори
200 мл, 300 мл, 8 мл * 4 шт
31.22 €
5.87 € / 100 ml
5 відгуки
Masil Зволожувальна парфумована олія для пошкодженого волосся 6Salon Lactobacillus Hair Perfume Oil Moisture
MasilЗволожувальна парфумована олія для пошкодженого волосся 6Salon Lactobacillus Hair Perfume Oil MoistureОлії & Есенції
66 мл
20.86 €
16.06 €
24.33 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.06 €
12 відгуки
Farmstay Зволожувальний шампунь-кондиціонер з колагеном Collagen Water Full Shampoo & Conditioner
FarmstayЗволожувальний шампунь-кондиціонер з колагеном Collagen Water Full Shampoo & ConditionerШампуні
530 мл
12.48 €
9.77 €
1.84 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.77 €
7 відгуки
Rated Green Зволожуючий лосьйон для волосся Shea Butter Anti-Frizz Hydrating Hair Lotion w/ Jojoba Oil
La'dor Парфумована зволожуюча маска для волосся Perfumed Hair Treatment Osmanthus
La'dor Парфумована зволожуюча маска для волосся Perfumed Hair Treatment La Pitta
La'dorПарфумована зволожуюча маска для волосся Perfumed Hair Treatment La PittaМаски
380 мл+2 розміри
18.44 €
4.85 € / 100 ml
2 відгуки
KUNDAL Шампунь від лупи з екстрактом яблука і зеленим чаєм Dandruff Shampoo Apple Green Tea
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment White Musk
KUNDALПротеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment White MuskКондиціонери
500 мл+1 розміри
10.49 €
2.10 € / 100 ml
5 відгуки
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment Baby Powder
KUNDALПротеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment Baby PowderКондиціонери
500 мл+1 розміри
10.49 €
2.10 € / 100 ml
11 відгуки
CP-1 Концентрована есенція для волосся Keratin Concentrate Ampoule
CP-1Концентрована есенція для волосся Keratin Concentrate AmpouleСеруми & Ампули
80 мл+1 розміри
13.02 €
16.28 € / 100 ml
4 відгуки
CP-1 Шампунь для волосся Ginger Purifying Shampoo
CP-1Шампунь для волосся Ginger Purifying ShampooШампуні
500 мл+1 розміри
14.05 €
2.81 € / 100 ml
3 відгуки
Masil Набір засобів для догляду за волоссям 8Seconds Salon Hair Mask Set
MasilНабір засобів для догляду за волоссям 8Seconds Salon Hair Mask SetНабори
350 мл, 8 мл, 8 мл
23.84 €
6.51 € / 100 ml
2 відгуки
Masil М'який безсульфатний шампунь 5Probiotics Apple Vinegar Shampoo
MasilМ'який безсульфатний шампунь 5Probiotics Apple Vinegar ShampooШампуні
500 мл+5 розміри
20.58 €
4.12 € / 100 ml
12 відгуки
Masil Шампунь для волосся 3Salon Hair Cmc Shampoo
MasilШампунь для волосся 3Salon Hair Cmc ShampooШампуні
500 мл+5 розміри
20.58 €
4.12 € / 100 ml
34 відгуки
Masil Маска для об'єму волосся 8Seconds Liquid Hair Mask
MasilМаска для об'єму волосся 8Seconds Liquid Hair MaskМаски
350 мл+5 розміри
25.03 €
7.15 € / 100 ml
23 відгуки
Masil Освіжальний тонік для шкіри голови 11Salon Scalp Care Ampoule Tonic
MasilОсвіжальний тонік для шкіри голови 11Salon Scalp Care Ampoule TonicФілери
30 мл * 4 шт+1 розміри
18.01 €
10.48 €
8.73 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.48 €
5 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами