Подарунок при покупці від 60 €
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
La'dor Шампунь для пошкодженого волосся Damage Protector Acid Shampoo
La'dorШампунь для пошкодженого волосся Damage Protector Acid ShampooШампуні
900 мл+1 розміри
16.83 €
1.87 € / 100 ml
6 відгуки
Daeng Gi Meo Ri Оживлюючий та регенеруючий шампунь для волосся Vitalizing Shampoo
Daeng Gi Meo RiОживлюючий та регенеруючий шампунь для волосся Vitalizing ShampooШампуні
500 мл+2 розміри
18.95 €
3.79 € / 100 ml
190 відгуки
Moev Шампунь для волосся Annurcatin Shampoo
MoevШампунь для волосся Annurcatin ShampooШампуні
525 мл+1 розміри
18.95 €
3.61 € / 100 ml
Rated Green Сухий шампунь для волосся з екстрактом жожоба Real Jojoba Dry Shampoo Powder
La'dor Шампунь для волосся з кератином Keratin LPP Shampoo
La'dorШампунь для волосся з кератином Keratin LPP ShampooШампуні
530 мл+2 розміри
13.17 €
2.48 € / 100 ml
17 відгуки
La'dor Зволожувальний шампунь для волосся Wonder Bubble
La'dorЗволожувальний шампунь для волосся Wonder BubbleШампуні
250 мл+3 розміри
11.47 €
4.59 € / 100 ml
4 відгуки
Rated Green Очищувальний шампунь з розмарином Real Mary Exfoliating Scalp Shampoo
La'dor Шампунь для волосся Real Intensive Acid Shampoo
La'dorШампунь для волосся Real Intensive Acid ShampooШампуні
900 мл
17.42 €
1.94 € / 100 ml
4 відгуки
Anillo Освіжаючий шампунь з екстрактом лайму Lime Sunday Refresh Shampoo
KUNDAL Шампунь для волосся Caffeine Shampoo Cherry Blossom
KUNDALШампунь для волосся Caffeine Shampoo Cherry BlossomШампуні
500 мл
10.49 €
2.10 € / 100 ml
12 відгуки
La'dor Шампунь для росту волосся Root Re-Boot Awakening Shampoo Red Ginseng & Beer Yeast
La'dorШампунь для росту волосся Root Re-Boot Awakening Shampoo Red Ginseng & Beer YeastШампуні
800 мл+3 розміри
23.92 €
2.99 € / 100 ml
4 відгуки
La'dor Шампунь проти випадіння волосся Dermatical Hair-Loss Shampoo For Thin Hair
La'dorШампунь проти випадіння волосся Dermatical Hair-Loss Shampoo For Thin HairШампуні
530 мл+2 розміри
21.84 €
4.12 € / 100 ml
12 відгуки
La'dor Безсиліконовий зволожувальний шампунь для волосся Moisture Balancing Shampoo
KUNDAL Шампунь для волосся Beer Yeast Scalp Shampoo Herb Mint
KUNDALШампунь для волосся Beer Yeast Scalp Shampoo Herb MintШампуні
500 мл
20.95 €
4.19 € / 100 ml
6 відгуки
La'dor Шампунь проти лупи Dandruff Defense Shampoo
La'dorШампунь проти лупи Dandruff Defense ShampooШампуні
530 мл
10.99 €
2.07 € / 100 ml
3 відгуки
Masil Шампунь з пробіотиками для захисту кольору 5Probiotics Color Radiance Shampoo
MasilШампунь з пробіотиками для захисту кольору 5Probiotics Color Radiance ShampooШампуні
500 мл+5 розміри
20.58 €
4.12 € / 100 ml
11 відгуки
Daeng Gi Meo Ri Професійний шампунь на основі меду для зволоження та живлення волосся Professional Honey Therapy Plus Shampoo
Daeng Gi Meo RiПрофесійний шампунь на основі меду для зволоження та живлення волосся Professional Honey Therapy Plus ShampooШампуні
500 мл+1 розміри
18.94 €
9.35 €
1.87 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.47 €
43 відгуки
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Baby Powder
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Baby PowderШампуні
500 мл+1 розміри
10.49 €
2.10 € / 100 ml
4 відгуки
La'dor Шампунь для волосся з прополісом і цитроном Root Re-Boot Vitalizing Shampoo Propolis & Citron
La'dor Парфумований шампунь для волосся з протеїнами Perfumed Hair Shampoo Hinoki
La'dorПарфумований шампунь для волосся з протеїнами Perfumed Hair Shampoo HinokiШампуні
530 мл+2 розміри
19.58 €
3.69 € / 100 ml
1 відгуки
KUNDAL Шампунь для пошкодженого волосся Protein Bonding Shampoo Violet Muguet
CP-1 Шампунь для волосся Bright Complex Intense Nourishing Shampoo
CP-1Шампунь для волосся Bright Complex Intense Nourishing ShampooШампуні
500 мл+1 розміри
14.17 €
2.83 € / 100 ml
41 відгуки
Masil Шампунь для глибокого очищення шкіри голови 5Probiotics Scalp Scaling Shampoo
MasilШампунь для глибокого очищення шкіри голови 5Probiotics Scalp Scaling ShampooШампуні
500 мл+5 розміри
20.58 €
4.12 € / 100 ml
53 відгуки
La'dor Шампунь для волосся Newplex Balancing Shampoo
La'dorШампунь для волосся Newplex Balancing ShampooШампуні
530 мл
11.90 €
2.25 € / 100 ml
La'dor Безсульфатний шампунь проти випадіння волосся Dermatical Hair-Loss Shampoo For Normal To Dry Hair
CP-1 Шампунь для волосся 3Seconds Hair Fill-Up Shampoo
CP-1Шампунь для волосся 3Seconds Hair Fill-Up ShampooШампуні
500 мл+1 розміри
17.86 €
3.57 € / 100 ml
13 відгуки
Daeng Gi Meo Ri Шампунь для сухого та ламкого волосся Ki Gold Premium Shampoo
Daeng Gi Meo RiШампунь для сухого та ламкого волосся Ki Gold Premium ShampooШампуні
250 мл+1 розміри
10.46 €
4.18 € / 100 ml
48 відгуки
Pyunkang Yul Шампунь-гель для душа ATO Wash & Shampoo Blue Label
Pyunkang YulШампунь-гель для душа ATO Wash & Shampoo Blue LabelШампуні
350 мл
18.99 €
5.43 € / 100 ml
2 відгуки
Some By Mi Шампунь проти випадіння волосся з пептидами Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp Shampoo
La'dor Заспокійливий шампунь Tea Tree Calming Scalp Shampoo
La'dorЗаспокійливий шампунь Tea Tree Calming Scalp ShampooШампуні
330 мл
17.69 €
5.36 € / 100 ml
1 відгуки
CP-1 Шампунь для волосся Tea Tree Mint Shampoo
CP-1Шампунь для волосся Tea Tree Mint ShampooШампуні
500 мл
17.98 €
3.60 € / 100 ml
12 відгуки
Daeng Gi Meo Ri Шампунь для волосся Black Garlic and Curcumin Shampoo
Daeng Gi Meo RiШампунь для волосся Black Garlic and Curcumin ShampooШампуні
500 мл+1 розміри
14.45 €
2.89 € / 100 ml
7 відгуки
CP-1 Шампунь для волосся Aquaxyl Complex Intense Moisture Shampoo
CP-1Шампунь для волосся Aquaxyl Complex Intense Moisture ShampooШампуні
500 мл+1 розміри
14.17 €
2.83 € / 100 ml
16 відгуки
La'dor Безсульфатний органічний шампунь для волосся Triplex 3 Natural Shampoo
La'dorБезсульфатний органічний шампунь для волосся Triplex 3 Natural ShampooШампуні
150 мл+1 розміри
6.79 €
5.95 €
3.97 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 5.24 €
5 відгуки
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Amber Vanilla
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Amber VanillaШампуні
500 мл+1 розміри
16.83 €
3.37 € / 100 ml
4 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Гарний шампунь допомагає прибрати забруднення, надлишок себуму, залишки стайлінгу та при цьому не залишити після себе відчуття сухості. А ще правильно підібраний засіб допомагає підтримувати баланс шкіри голови, свіжість і той самий healthy hair look, коли волосся виглядає доглянутим навіть без особливих зусиль 😌

Корейські шампуні — це не лише про очищення, а й про комфортний догляд за волоссям і шкірою голови.

Шампуні для щоденного очищення волосся 

Правильна hair routine починається саме з очищення. Адже якщо твоя шкіра голови не відчуває себе чистою на всі сто, усьому іншому догляду буде складніше працювати на максимум 💅

М’які формули шампунів допомагають делікатно очистити волосся та шкіру голови, підтримуючи відчуття свіжості й комфорту протягом дня.

Якщо тобі потрібен шампунь для шкіри голови, орієнтуйся насамперед на її стан. Якщо ж хочеться комплексного догляду за довжиною, шукай шампунь для догляду за волоссям, який поєднує очищення з доглядовими компонентами 🫧

Переваги корейських шампунів 

K-beauty — це завжди про «а можна зробити ще трошки краще?». Саме тому корейський підхід до волосся такий популярний: очищення тут не існує окремо від догляду 😍

Корейські шампуні часто поєднують м’які очищувальні компоненти з поживними екстрактами, оліями, амінокислотами та іншими доглядовими інгредієнтами. Вони допомагають підтримувати комфорт шкіри голови, зміцнювати волосся та робити його текстуру більш приємною 💓

Наприклад, професійний шампунь для волосся може стати класним варіантом, якщо ти хочеш догляд з конкретною ціллю. А шампунь для очищення волосся — твій must-have, коли головна мета полягає у свіжості та чистоті 🌱

Засоби для очищення волосся для свіжого та здорового вигляду 

Тут усе залежить від того, чого саме хоче твоє волосся. Воно може бути сухим по довжині, швидко жирніти біля коренів, втрачати блиск або виглядати втомленим після фарбування та укладок 💕

Саме тому шампуні можна умовно розділити за їхнім основним призначенням:

  • для зволоження — якщо довжина суха, тьмяна та хочеться більше м’якості.
  • для очищення шкіри голови — якщо корені швидко втрачають свіжість.
  • для відновлення — коли волосся потребує додаткової турботи після фарбування, теплового стайлінгу чи інших beauty-експериментів.
  • для блиску — якщо хочеться гладенького, сяючого та більш доглянутого вигляду.

Але шампунь — це лише перший етап. Після очищення можна додати до рутини кондиціонери⁠, маски⁠, сироватки та ампули⁠ або олії та есенції⁠. Так твоя hair routine перетворюється на домашнє спа, а не просто «помила голову й побігла» 💖

Чому варто купити шампунь у Ksisters 

Обрати шампунь серед сотень красивих баночок — це ще той beauty quest. 

Тому ми зібрали топові корейські засоби, щоб тобі було простіше знайти свій match. У магазині ти знайдеш широкий асортимент корейських шампунів для різних типів волосся та потреб шкіри голови. А ще можеш спокійно комбінувати очищення з іншими етапами догляду 🫧

Наші плюси:

  • оригінальні корейські бренди;
  • великий вибір шампунів;
  • формули для різних потреб волосся;
  • швидка доставка.

Якщо ти давно шукаєш професійний шампунь для волосся, але не хочеш купувати щось навмання, почни з потреб своєї шкіри голови та довжини. Це дійсно спрощує вибір.

Знайди шампунь саме для свого волосся 

Не знаєш, з чого почати? Спокійно, ми допоможемо 💖

Зайди в категорію шампунів і використовуй фільтри на сайті. Так ти зможеш швидше знайти засіб відповідно до типу волосся, стану шкіри голови та бажаного ефекту.

Твій ідеальний шампунь для шкіри голови може бути зовсім не таким, як у подруги, і це абсолютно нормально.

Орієнтуйся на свої потреби. І пам’ятай: хороший шампунь для догляду за волоссям — це не магічна баночка, яка має вирішити абсолютно все. Це база, з якої починається твоя маленька рутина. А далі — кондиціонер, маска, сироватка, есенція… і вуаля, твоє волосся отримує повноцінний K-beauty treatment ✨

Підписуючись, я погоджуюся з умовами