Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Без Сульфатів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
KUNDAL Сироватка-міст для пошкодженого волосся Protein Bonding Hair Mist Serum Violet Muguet
KUNDAL Лосьйон для тіла Honey & Macadamia Pure Body Lotion Amber Vanilla
KUNDALЛосьйон для тіла Honey & Macadamia Pure Body Lotion Amber VanillaЛосьйони & Місти
500 мл
18.82 €
3.76 € / 100 ml
4 відгуки
KUNDAL Шампунь для волосся Caffeine Shampoo Cherry Blossom
KUNDALШампунь для волосся Caffeine Shampoo Cherry BlossomШампуні
500 мл
10.49 €
2.10 € / 100 ml
12 відгуки
KUNDAL Шампунь для волосся Beer Yeast Scalp Shampoo Herb Mint
KUNDALШампунь для волосся Beer Yeast Scalp Shampoo Herb MintШампуні
500 мл
20.95 €
4.19 € / 100 ml
6 відгуки
KUNDAL Лосьйон для тіла Honey & Macadamia Pure Body Lotion Cherry Blossom
KUNDALЛосьйон для тіла Honey & Macadamia Pure Body Lotion Cherry BlossomЛосьйони & Місти
500 мл
13.85 €
2.77 € / 100 ml
7 відгуки
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Baby Powder
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Baby PowderШампуні
500 мл+1 розміри
10.49 €
2.10 € / 100 ml
4 відгуки
KUNDAL Кондиціонер для волосся з гіалуроновою кислотою Airy Volume Hyaluron Treatment Blossom Breeze
KUNDAL Шампунь для пошкодженого волосся Protein Bonding Shampoo Violet Muguet
KUNDAL Гель для душу Honey & Macadamia Pure Body Wash Baby Powder
KUNDALГель для душу Honey & Macadamia Pure Body Wash Baby PowderОчищенння
500 мл+1 розміри
12.49 €
2.50 € / 100 ml
2 відгуки
KUNDAL Шампунь і бальзам для волосся Honey & Macadamia Shampoo + Treatment Set White Msuk
KUNDAL Крем-гель для душу Rich Soymilk Creamy Body Wash
KUNDALКрем-гель для душу Rich Soymilk Creamy Body WashОчищенння
500 мл
15.95 €
3.19 € / 100 ml
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Amber Vanilla
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Amber VanillaШампуні
500 мл+1 розміри
16.83 €
3.37 € / 100 ml
4 відгуки
KUNDAL Тонік для волосся і шкіри голови Head Spa & Scalp Care+ Scalp Tonic
KUNDAL Крем для рук Shea Butter & Macadamia Pure Hand Cream Ylang Ylang
KUNDALКрем для рук Shea Butter & Macadamia Pure Hand Cream Ylang YlangКреми & Маски для Рук
50 мл
5.95 €
11.90 € / 100 ml
6 відгуки
KUNDAL Сироватка для волосся Macadamia Ultra Hair Serum English Rose
KUNDALСироватка для волосся Macadamia Ultra Hair Serum English RoseСеруми & Ампули
100 мл
12.50 €
12.50 € / 100 ml
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment Cherry Blossom
KUNDAL Шампунь для об'єму з гіалуроновою кислотою Hyaluron Airy Volume Shampoo Blossom Breeze
KUNDAL Крем для рук Shea Butter & Macadamia Pure Hand Cream White Musk
KUNDALКрем для рук Shea Butter & Macadamia Pure Hand Cream White MuskКреми & Маски для Рук
50 мл
5.95 €
11.90 € / 100 ml
5 відгуки
KUNDAL Відновлюючий бальзам для волосся Night Repair Treatment Into The Dream
KUNDALВідновлюючий бальзам для волосся Night Repair Treatment Into The DreamКондиціонери
470 мл
17.50 €
3.72 € / 100 ml
1 відгуки
KUNDAL Відновлюючий шампунь Night Repair Shampoo Into The Dream
KUNDALВідновлюючий шампунь Night Repair Shampoo Into The DreamШампуні
470 мл
31.33 €
17.22 €
3.66 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.67 €
KUNDAL Лосьйон для тіла Honey & Macadamia Pure Body Lotion White Musk
KUNDALЛосьйон для тіла Honey & Macadamia Pure Body Lotion White MuskЛосьйони & Місти
100 мл
3.74 €
3.74 € / 100 ml
2 відгуки
KUNDAL Лосьйон для тіла Honey & Macadamia Pure Body Lotion Baby Powder
KUNDALЛосьйон для тіла Honey & Macadamia Pure Body Lotion Baby PowderЛосьйони & Місти
100 мл
3.74 €
3.74 € / 100 ml
KUNDAL Сироватка для шкіри голови з кофеїном 10X Caffeine Strengthening Scalp Serum
KUNDALСироватка для шкіри голови з кофеїном 10X Caffeine Strengthening Scalp SerumСеруми & Ампули
10 мл
11.96 €
119.60 € / 100 ml
1 відгуки
KUNDAL Гель для душу і лосьйон для тіла Honey & Macadamia Body Wash + Lotion
KUNDAL Шампунь і бальзам для волосся Honey & Macadamia Shampoo + Treatment Set Cherry Blossom
KUNDAL Сироватка для волосся Progen Double Bonding Hair Serum Violet Muguet
KUNDALСироватка для волосся Progen Double Bonding Hair Serum Violet MuguetСеруми & Ампули
50 мл
14.36 €
28.72 € / 100 ml
1 відгуки
KUNDAL Протеїновий шампунь Protein Bonding Care Shampoo Ylang Ylang
KUNDAL Крем для рук з олією ши і макадамією Shea Butter & Macadamia Pure Hand Cream Cherry Blossom
KUNDALКрем для рук з олією ши і макадамією Shea Butter & Macadamia Pure Hand Cream Cherry BlossomКреми & Маски для Рук
50 мл
8.65 €
17.30 € / 100 ml
7 відгуки
KUNDAL Сироватка для волосся Macadamia Ultra Hair Serum Amber Vanilla
KUNDALСироватка для волосся Macadamia Ultra Hair Serum Amber VanillaСеруми & Ампули
100 мл
13.65 €
13.65 € / 100 ml
KUNDAL Крем для тіла Rich Soymilk Body Cream
KUNDALКрем для тіла Rich Soymilk Body CreamКреми
200 мл
13.74 €
6.87 € / 100 ml
2 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами