Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Кофеїн

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
KUNDAL Шампунь для волосся Caffeine Shampoo Cherry Blossom
KUNDALШампунь для волосся Caffeine Shampoo Cherry BlossomШампуні
500 мл
10.49 €
2.10 € / 100 ml
12 відгуки
KUNDAL Тонік для волосся і шкіри голови Head Spa & Scalp Care+ Scalp Tonic
KUNDAL Сироватка для шкіри голови з кофеїном 10X Caffeine Strengthening Scalp Serum
KUNDALСироватка для шкіри голови з кофеїном 10X Caffeine Strengthening Scalp SerumСеруми & Ампули
10 мл
11.96 €
119.60 € / 100 ml
1 відгуки
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment Amber Vanilla
KUNDAL Шампунь для волосся Caffeine Shampoo White Musk
KUNDALШампунь для волосся Caffeine Shampoo White MuskШампуні
500 мл
16.95 €
3.39 € / 100 ml

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами