Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Екстракт Троянди

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
KUNDAL Крем для рук Shea Butter & Macadamia Pure Hand Cream Ylang Ylang
KUNDALКрем для рук Shea Butter & Macadamia Pure Hand Cream Ylang YlangКреми & Маски для Рук
50 мл
5.95 €
11.90 € / 100 ml
6 відгуки
KUNDAL Лосьйон для тіла Honey & Macadamia Pure Body Lotion English Rose
KUNDALЛосьйон для тіла Honey & Macadamia Pure Body Lotion English RoseЛосьйони & Місти
500 мл
13.85 €
2.77 € / 100 ml
2 відгуки
KUNDAL Гель для душу Honey & Macadamia Pure Body Wash English Rose
KUNDALГель для душу Honey & Macadamia Pure Body Wash English RoseОчищенння
500 мл
13.65 €
2.73 € / 100 ml
1 відгуки
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo English Rose
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo English RoseШампуні
500 мл
13.65 €
2.73 € / 100 ml
2 відгуки
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment English Rose
KUNDALПротеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment English RoseКондиціонери
500 мл+1 розміри
13.65 €
2.73 € / 100 ml
1 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами