Хороша сироваткаНайголовніше для мене - я добре переношу сироватку. Вона не подразнює мою шкіру і її зручно наносити. Мене цікавить довготривалий ефект!
Улюблений денний кремЯ користуюся бальзамом як денним кремом вже два роки - взимку додаю трохи олії жожоба і мені це подобається.
Моя шкіра добре доглянута.
Чудовий зволожуючий крем😍Цей крем дуже хороший, добре зволожує, швидко вбирається, не залишає жирної плівки та не липне.
Обов'язково куплю знову.
Чудова база під макіяж.
10 з 10
Хороша сироваткаНайголовніше для мене - я добре переношу сироватку. Вона не подразнює мою шкіру і її зручно наносити. Мене цікавить довготривалий ефект!