Мені сподобалося.Мені дуже сподобався цей засіб для вмивання обличчя. Він добре очищає, має приємний аромат і трохи підсушує недоліки. Загалом, після вмивання шкіра трохи стягнута, але після використання тонЧитати далі
Хороша сироваткаНайголовніше для мене - я добре переношу сироватку. Вона не подразнює мою шкіру і її зручно наносити. Мене цікавить довготривалий ефект!