Біфіда ТонерМені дуже сподобався тонік. Взимку мій шкірний бар'єр трохи пошкоджений, мені допоміг цей тонік. Забезпечує добре зволоження шкіри, без запаху. Єдиний мінус – пляшечка: коли ви вичавлюєш проЧитати далі
Дуже рекомендую!⭐⭐⭐⭐⭐
Мені дуже подобається цей продукт. Він приємний на дотик, зволожує та забезпечує хороший захист від сонця. Я дуже задоволена і купила б його знову.
Чудовий сонцезахисний крем!!!Я дуже задоволена цим кремом. Він легко наноситься, приємний на дотик, і моя шкіра дуже м'яка та живлена протягом усього дня. Дуже рекомендую! 🌟🌟🌟🌟🌟
CU Dr.Solution Niacin 10% Vitamin C AmpouleЧудова сироватка з вітаміном С та ніацинамідом, яка не подразнює шкіру. Використовую зранку під сонцезахисний засіб, працює, як антиоксидант та вирівнює тон шкіри. Текстура водички, яка швидЧитати далі
Я рекомендуюВін швидко поглинається і не залишає жирного блиску на шкірі. Моя шкіра добре зволожена та заспокоєна протягом усього дня. Мені особливо подобається легка текстура та приємний, свіжий ароматЧитати далі
Насочує шкіру на всі 100%Це вже мій другий тюбик, і точно не останній. Крем дуже подобається - відмінно заспокоює шкіру, добре зволожує та швидко вбирається без липкості. Після нього шкіра виглядає більш рівною, м'яЧитати далі
Крутий міст Справді хороший міст для обличчя якщо у вас суха шкіра чи схильна до сухості, якщо ні класна альтернатива тоннеру, для інших типів шкіри я б взяла його тільки на холодні пори року, круто регЧитати далі
Любов ♡Хоча я замовила тонік для догляду за обличчям, я також використовую його для рук, бо, як медсестра, я щодня використовую багато дезінфікуючого засобу, а шкіра на моїх руках надзвичайно суха.Читати далі
Легкий крем, який багато робитьКрем має гелеподібну консистенцію і не залишає блиску. Він зволожує та ідеально підходить для чутливої шкіри, схильної до почервоніння та висипань. Для мене він трохи занадто легкий взимку.
Дуже добре!Я дуже задоволена. Вистачає на використання двічі на день протягом понад 8 місяців. Він не має запаху, не сушить шкіру, добре піниться, дуже приємний і ніжний!
CU крем для балансування вологиЦе просто чудовий крем!! Крем робить все, що він повинен робити, і я буду замовляти цей крем ще багато разів. Загалом мені подобаються всі продукти Cu skin, і я також хочу подякувати KsisterЧитати далі
Біфіда ТонерМені дуже сподобався тонік. Взимку мій шкірний бар'єр трохи пошкоджений, мені допоміг цей тонік. Забезпечує добре зволоження шкіри, без запаху. Єдиний мінус – пляшечка: коли ви вичавлюєш проЧитати далі
Дуже рекомендую!⭐⭐⭐⭐⭐
Мені дуже подобається цей продукт. Він приємний на дотик, зволожує та забезпечує хороший захист від сонця. Я дуже задоволена і купила б його знову.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу