Подарунок при покупці від 60 €
Потреби Шкіри:

Жирний Блиск /Пори

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
LALARECIPE Сироватка для обличчя Hempseed Serum
LALARECIPEСироватка для обличчя Hempseed SerumСироватки
30 мл
26.34 €
87.80 € / 100 ml
4 відгуки
Celimax Сироватка для обличчя з ретинолом The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum
Tirtir Сироватка для обличчя з азелаїновою кислотою Azelaic Acid 12% Serum
COSRX Сироватка для обличчя The 6 Peptide Skin Booster Serum
COSRXСироватка для обличчя The 6 Peptide Skin Booster SerumСироватки
50 мл+1 розміри
14.00 €
28.00 € / 100 ml
46 відгуки
VT Cosmetics Мікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 100
VT CosmeticsМікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 100Сироватки
50 мл+2 розміри
18.55 €
37.10 € / 100 ml
64 відгуки
Eqqualberry Набір міні-сироваток для обличчя Serum Minis Discovery Kit
Cu Skin Сироватка для проблемної шкіри обличчя Clean-Up AV Free Purifying Serum
Some By Mi Сироватка для звуження пор Super Matcha Pore Tightening Serum
Some By MiСироватка для звуження пор Super Matcha Pore Tightening SerumСироватки
50 мл
17.52 €
35.04 € / 100 ml
16 відгуки
APLB Ампульна сироватка з цинком та ніацинамідом Zinc Niacinamide Ampoule Serum
COSRX Олія для обличчя з ретинолом The Retinol 0.5 Oil
COSRXОлія для обличчя з ретинолом The Retinol 0.5 OilСироватки
20 мл
25.74 €
16.73 €
83.65 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.73 €
8 відгуки
Medicube Сироватка для обличчя з екзосомами One Day Exosome Shot Pore Serum 25000
Purito Seoul Сироватка для обличчя Timeless Bloom Bakuchiol Serum
Purito SeoulСироватка для обличчя Timeless Bloom Bakuchiol SerumСироватки
30 мл
16.71 €
55.70 € / 100 ml
11 відгуки
Skin&Lab Серум з ніацинамідом та цинком Niacinamide Recovery Serum
Skin&LabСерум з ніацинамідом та цинком Niacinamide Recovery SerumСироватки
30 мл
20.54 €
68.47 € / 100 ml
2 відгуки
TIAM Порозвужуюча сироватка для обличчя Pore Minimizing 21 Serum
TIAMПорозвужуюча сироватка для обличчя Pore Minimizing 21 SerumСироватки
40 мл
19.48 €
48.70 € / 100 ml
1 відгуки
COSRX Сироватка для обличчя з ніацинамідом The Niacinamide 15 Serum
COSRXСироватка для обличчя з ніацинамідом The Niacinamide 15 SerumСироватки
20 мл
15.99 €
79.95 € / 100 ml
19 відгуки
Jumiso Сироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 10 Serum
JumisoСироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 10 SerumСироватки
40 мл
18.73 €
46.83 € / 100 ml
1 відгуки
Beplain Порозвужуюча сироватка з бобами мунг Mung Bean Pore Tight-Up Serum
KAINE Нічна сироватка для обличчя Rosemary AHA Night Serum
KAINEНічна сироватка для обличчя Rosemary AHA Night SerumСироватки
30 мл
16.49 €
54.97 € / 100 ml
5 відгуки
Torriden Сироватка для обличчя Balanceful Cica Serum
TorridenСироватка для обличчя Balanceful Cica SerumСироватки
50 мл
14.77 €
29.54 € / 100 ml
2 відгуки
Jumiso Сироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 20 Serum
JumisoСироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 20 SerumСироватки
40 мл
13.85 €
34.63 € / 100 ml
3 відгуки
Arencia Сироватка-бустер для обличчя з ретинолом Retinal Booster Shot
Purito Seoul Сироватка для обличчя Azelaic Acid 10 Kojic Tea Tree Serum
Purito SeoulСироватка для обличчя Azelaic Acid 10 Kojic Tea Tree SerumСироватки
30 мл
14.79 €
49.30 € / 100 ml
5 відгуки
Eqqualberry Сироватка для обличчя з полінуклеотидами Purple Pdrn Pore Minimizing Serum
Medicube Сироватка для обличчя Zero Pore One Day Serum
MedicubeСироватка для обличчя Zero Pore One Day SerumСироватки
30 мл
17.31 €
57.70 € / 100 ml
11 відгуки
COSRX Сироватка для обличчя з вітаміном C The Vitamin C 13 Serum
COSRXСироватка для обличчя з вітаміном C The Vitamin C 13 SerumСироватки
20 мл
14.99 €
74.95 € / 100 ml
12 відгуки
Medicube Сироватка для обличчя з полінуклеотидами та екзосомами PDRN Pink Exosome Shot Serum 7500
VT Cosmetics Мікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 300
VT CosmeticsМікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 300Сироватки
2 мл+2 розміри
1.96 €
98.00 € / 100 ml
45 відгуки
NINE LESS Сироватка з 10% ніацинамідом B-Boost 10% Niacinamide Serum
NINE LESSСироватка з 10% ніацинамідом B-Boost 10% Niacinamide SerumСироватки
30 мл
13.46 €
44.87 € / 100 ml
1 відгуки
VT Cosmetics Сироватка для обличчя з ретинолом Reti-A Reedle Shot 100
VT CosmeticsСироватка для обличчя з ретинолом Reti-A Reedle Shot 100Сироватки
50 мл+2 розміри
23.36 €
46.72 € / 100 ml
8 відгуки
APLB Ампульна сироватка з феруловою кислотою і вітаміном С Ferulic Acid Vitamin C Ampoule Serum

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Girls, заради красивої шкіри доведеться прикласти зусилля. Щоденного регулярного очищення та зволоження не завжди буде достатньо! Іноді їй потрібен особливий етап догляду, який працює більш прицільно — саме таким кроком стають сироватки 💕

Сироватки для обличчя діють швидко, ефективно. При цьому вони легкі, майже не відчуваються. Але з високим вмістом активних складових, за які твоя шкіра скаже тобі «дякую» та буде сяяти.

Завдяки легкій текстурі сироватка швидко розподіляється по шкірі та насичує її активними компонентами. Якщо хочеш вивести свою б'юті-рутину на новий рівень і побачити більш помітний результат від догляду, цей засіб точно варто додати до косметички 💧

Ефективність сироваток для обличчя

Корейська косметика відрізняється своїми унікальними (та безумовно класними!) формулами, де кожен компонент має свою важливу місію ☀️ 

Правильно підібрана сироватка може стати справжнім помічником у догляді за шкірою. Ось які переваги вона має:

  • допомагають утримувати вологу;
  • оптимізують роботу клітин;
  • відновлюють природний баланс та зміцнюють захисний бар’єр епідермісу.

Завдяки регулярному використанню сироватки ти зможеш зробити щоденний догляд більш ефективним та додати йому професійного рівня прямо вдома 💫

Активні компоненти у сироватках 

Корейська косметика — це про красиві формули, інновації та любов до деталей 💗У асортименті Ksisters ти знайдеш сироватки для обличчя з різними активними компонентами: гіалуроновою кислотою для підтримки зволоження, центеллою для заспокоєння, вітамінними комплексами для сяяння, ретинолом, пептидами та керамідами 🌸

Також ти можеш спробувати: 

  • ⁠Точковий догляд – допомагає цілеспрямовано працювати з окремими недосконалостями шкіри;
  • ⁠Ампули – містять високу концентрацію активних компонентів і допомагають інтенсивно працювати над конкретними потребами шкіри;

Кожен засіб має свою особливу роль у догляді та допомагає створити рутину, яка підходить саме твоїй шкірі ✨

Сироватки за типом шкіри та потребами

Асортимент у Ksisters підібран так, щоб ти змогла знайти свою ідеальну сироватку для обличчя відповідно до потреб.

На сайті ти можеш обрати засоби для сухої, жирної, комбінованої, чутливої, зневодненої, зрілої або схильної до висипань шкіри 🌱

Достатньо лише правильно підібрати сироватку, яка стане тим самим маленьким кроком до сяючої шкіри 😌

Чому варто купувати сироватки для обличчя в Ksisters

Ksisters — це надійний інтернет-магазин корейської косметики з ретельно відібраним асортиментом. Ми працюємо лише з оригінальними брендами та допомагаємо знаходити засоби, які відповідають потребам твоєї шкіри.

А в категорії Бестселери ти знайдеш популярні товари⁠, які вже могла бачити в Тік-Ток або ріллсах. Тут ми зібрали краще з найкращого, що полюбилося прихильницям корейської косметики.

Будь-який куточок країни ЄС — Ksisters гарантує швидку доставку замовлень. Звернись до команди підтримки з запитаннями, якщо вони є. Тут тобі завжди раді підказати щодо товарів та відповісти на запитання 💖

Сироватка для обличчя як складова твоєї бьюті-рутини 

Готова знайти свою ідеальну сироватку для обличчя? 

Обирай засіб за допомогою зручних фільтрів на сайті, комбінуй його з іншими етапами догляду та створюй власну маленьку beauty-ритуальну магію.

Твоя шкіра точно буде у захваті! Замовляй сироватки у Ksisters та відкривай світ корейського догляду 💗

Підписуючись, я погоджуюся з умовами