Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Ніацинамід

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Cu Skin Сироватка для обличчя Clean-Up Vitamin C+ Serum
Cu SkinСироватка для обличчя Clean-Up Vitamin C+ SerumСироватки
20 мл
32.26 €
161.30 € / 100 ml
10 відгуки
Dr. Althea Сироватка-бустер для обличчя з вітаміном С Vitamin C Boosting Serum
Some By Mi Інтенсивна сироватка для шкіри Retinol Intense Reactivating Serum
Some By MiІнтенсивна сироватка для шкіри Retinol Intense Reactivating SerumСироватки
30 мл+1 розміри
11.17 €
37.23 € / 100 ml
34 відгуки
Some By Mi Сироватка для звуження пор Super Matcha Pore Tightening Serum
Some By MiСироватка для звуження пор Super Matcha Pore Tightening SerumСироватки
50 мл
17.52 €
35.04 € / 100 ml
16 відгуки
Celimax Сироватка з екстрактами плодів ноні та ніацинамідом The Real Cica Niacinamide Ac Calming Serum
Arencia Бустер для обличчя з полінуклеотидами PDRN Booster Shot
APLB Ампульна сироватка з цинком та ніацинамідом Zinc Niacinamide Ampoule Serum
NINE LESS Сироватка з 10% азелаїновою кислотою A-Control 10% Azelaic Acid Serum
Village 11 Factory Сироватка для обличчя з ретинолом Miracle Youth Serum
Village 11 FactoryСироватка для обличчя з ретинолом Miracle Youth SerumСироватки
50 мл
21.92 €
43.84 € / 100 ml
11 відгуки
AXIS-Y Сироватка для обличчя Dark Spot Correcting Glow Serum
AXIS-YСироватка для обличчя Dark Spot Correcting Glow SerumСироватки
50 мл
9.99 €
19.98 € / 100 ml
254 відгуки
TIAM Порозвужуюча сироватка для обличчя Pore Minimizing 21 Serum
TIAMПорозвужуюча сироватка для обличчя Pore Minimizing 21 SerumСироватки
40 мл
19.48 €
48.70 € / 100 ml
1 відгуки
COSRX Сироватка для обличчя з ніацинамідом The Niacinamide 15 Serum
COSRXСироватка для обличчя з ніацинамідом The Niacinamide 15 SerumСироватки
20 мл
15.99 €
79.95 € / 100 ml
19 відгуки
Jumiso Сироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 10 Serum
JumisoСироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 10 SerumСироватки
40 мл
18.73 €
46.83 € / 100 ml
1 відгуки
APLB Ампульна сироватка з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Ampoule Serum
Purito Seoul Сироватка для обличчя TXA 6 Niacinamide 10 Retinal Serum
Purito SeoulСироватка для обличчя TXA 6 Niacinamide 10 Retinal SerumСироватки
30 мл
14.24 €
47.47 € / 100 ml
1 відгуки
Skin1004 Зволожуюча сироватка для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Blue Serum
Skin1004Зволожуюча сироватка для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Blue SerumСироватки
50 мл+1 розміри
17.42 €
34.84 € / 100 ml
32 відгуки
Jumiso Сироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 20 Serum
JumisoСироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 20 SerumСироватки
40 мл
13.85 €
34.63 € / 100 ml
3 відгуки
Purito Seoul Зволожуюча сиворотка для відновлення шкіри Wonder Releaf Centella Serum Unscented
Eqqualberry Сироватка для обличчя з полінуклеотидами Purple Pdrn Pore Minimizing Serum
Medicube Сироватка для сяйва обличчя з глутатіоном Glutathione Glow Serum
NINE LESS Сироватка з 1% койєвою кислотою B-Boost 1% Kojic Acid Serum
NINE LESSСироватка з 1% койєвою кислотою B-Boost 1% Kojic Acid SerumСироватки
30 мл
13.81 €
46.03 € / 100 ml
4 відгуки
NINE LESS Сироватка з 10% ніацинамідом B-Boost 10% Niacinamide Serum
NINE LESSСироватка з 10% ніацинамідом B-Boost 10% Niacinamide SerumСироватки
30 мл
13.46 €
44.87 € / 100 ml
1 відгуки
Purito Seoul Сиворотка з центелою Wonder Releaf Centella Serum
Purito SeoulСиворотка з центелою Wonder Releaf Centella SerumСироватки
60 мл
14.95 €
24.92 € / 100 ml
19 відгуки
ANUA Сироватка для обличчя Retinol 0.3% + Niacin Renewing Serum
ANUAСироватка для обличчя Retinol 0.3% + Niacin Renewing SerumСироватки
30 мл
21.81 €
72.70 € / 100 ml
6 відгуки
Beauty of Joseon Висококонцентрована сироватка Glow Serum Propolis + Niacinamide
Pyunkang Yul Сироватка з ферментованим чорним чаєм Black Tea Boosting Serum
Dr. Althea Сироватка для обличчя з вітаміном С Gentle Vitamin C Serum
Dr. AltheaСироватка для обличчя з вітаміном С Gentle Vitamin C SerumСироватки
30 мл
14.72 €
49.07 € / 100 ml
5 відгуки
COSRX Сироватка проти пігментних плям The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care Serum
COSRXСироватка проти пігментних плям The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care SerumСироватки
50 мл
29.38 €
14.87 €
29.74 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.09 €
1 відгуки
Elizavecca Сироватка гіалуронова Hell-Pore Control Hyaluronic Acid 97%
ElizaveccaСироватка гіалуронова Hell-Pore Control Hyaluronic Acid 97%Сироватки
50 мл
6.15 €
12.30 € / 100 ml
71 відгуки
B : Lab Освітлююча сироватка для обличчя з плодами юдзу Yuja Anti Dark Spot Serum

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Girls, заради красивої шкіри доведеться прикласти зусилля. Щоденного регулярного очищення та зволоження не завжди буде достатньо! Іноді їй потрібен особливий етап догляду, який працює більш прицільно — саме таким кроком стають сироватки 💕

Сироватки для обличчя діють швидко, ефективно. При цьому вони легкі, майже не відчуваються. Але з високим вмістом активних складових, за які твоя шкіра скаже тобі «дякую» та буде сяяти.

Завдяки легкій текстурі сироватка швидко розподіляється по шкірі та насичує її активними компонентами. Якщо хочеш вивести свою б'юті-рутину на новий рівень і побачити більш помітний результат від догляду, цей засіб точно варто додати до косметички 💧

Ефективність сироваток для обличчя

Корейська косметика відрізняється своїми унікальними (та безумовно класними!) формулами, де кожен компонент має свою важливу місію ☀️ 

Правильно підібрана сироватка може стати справжнім помічником у догляді за шкірою. Ось які переваги вона має:

  • допомагають утримувати вологу;
  • оптимізують роботу клітин;
  • відновлюють природний баланс та зміцнюють захисний бар’єр епідермісу.

Завдяки регулярному використанню сироватки ти зможеш зробити щоденний догляд більш ефективним та додати йому професійного рівня прямо вдома 💫

Активні компоненти у сироватках 

Корейська косметика — це про красиві формули, інновації та любов до деталей 💗У асортименті Ksisters ти знайдеш сироватки для обличчя з різними активними компонентами: гіалуроновою кислотою для підтримки зволоження, центеллою для заспокоєння, вітамінними комплексами для сяяння, ретинолом, пептидами та керамідами 🌸

Також ти можеш спробувати: 

  • ⁠Точковий догляд – допомагає цілеспрямовано працювати з окремими недосконалостями шкіри;
  • ⁠Ампули – містять високу концентрацію активних компонентів і допомагають інтенсивно працювати над конкретними потребами шкіри;

Кожен засіб має свою особливу роль у догляді та допомагає створити рутину, яка підходить саме твоїй шкірі ✨

Сироватки за типом шкіри та потребами

Асортимент у Ksisters підібран так, щоб ти змогла знайти свою ідеальну сироватку для обличчя відповідно до потреб.

На сайті ти можеш обрати засоби для сухої, жирної, комбінованої, чутливої, зневодненої, зрілої або схильної до висипань шкіри 🌱

Достатньо лише правильно підібрати сироватку, яка стане тим самим маленьким кроком до сяючої шкіри 😌

Чому варто купувати сироватки для обличчя в Ksisters

Ksisters — це надійний інтернет-магазин корейської косметики з ретельно відібраним асортиментом. Ми працюємо лише з оригінальними брендами та допомагаємо знаходити засоби, які відповідають потребам твоєї шкіри.

А в категорії Бестселери ти знайдеш популярні товари⁠, які вже могла бачити в Тік-Ток або ріллсах. Тут ми зібрали краще з найкращого, що полюбилося прихильницям корейської косметики.

Будь-який куточок країни ЄС — Ksisters гарантує швидку доставку замовлень. Звернись до команди підтримки з запитаннями, якщо вони є. Тут тобі завжди раді підказати щодо товарів та відповісти на запитання 💖

Сироватка для обличчя як складова твоєї бьюті-рутини 

Готова знайти свою ідеальну сироватку для обличчя? 

Обирай засіб за допомогою зручних фільтрів на сайті, комбінуй його з іншими етапами догляду та створюй власну маленьку beauty-ритуальну магію.

Твоя шкіра точно буде у захваті! Замовляй сироватки у Ksisters та відкривай світ корейського догляду 💗

Підписуючись, я погоджуюся з умовами