Подарунок при покупці від 60 €
Вік:

20+

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Torriden Сироватка для обличчя Dive In Low Molecular Hyaluronic Acid Serum
TorridenСироватка для обличчя Dive In Low Molecular Hyaluronic Acid SerumСироватки
50 мл+1 розміри
16.95 €
33.90 € / 100 ml
45 відгуки
Cu Skin Сироватка для обличчя Clean-Up Vitamin C+ Serum
Cu SkinСироватка для обличчя Clean-Up Vitamin C+ SerumСироватки
20 мл
32.26 €
161.30 € / 100 ml
10 відгуки
Arocell Сироватка для обличчя з ефектом ботоксу Botulcare Synerge Serum
Cu Skin Заспокійлива сироватка для обличчя Clean-Up Calming Intensive Serum
Dr. Althea Сироватка для росту вій Lash Boost Serum
Dr. AltheaСироватка для росту вій Lash Boost SerumСироватки
9 мл
14.18 €
157.56 € / 100 ml
1 відгуки
LALARECIPE Сироватка для обличчя Hempseed Serum
LALARECIPEСироватка для обличчя Hempseed SerumСироватки
30 мл
26.34 €
87.80 € / 100 ml
4 відгуки
Celimax Сироватка для обличчя з ретинолом The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum
Dr. Althea Живильна сироватка для обличчя 345 Relief Serum
Dr. AltheaЖивильна сироватка для обличчя 345 Relief SerumСироватки
30 мл
18.50 €
14.87 €
49.57 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.87 €
Medicube Сироватка з полінуклеотидами і пептидами PDRN Pink Peptide Serum
Belif Антивікова сироватка Youth Creator - Age Knockdown Bomb Serum
BelifАнтивікова сироватка Youth Creator - Age Knockdown Bomb SerumСироватки
50 мл
55.01 €
38.51 €
77.02 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 38.51 €
Tirtir Сироватка для обличчя з азелаїновою кислотою Azelaic Acid 12% Serum
COSRX Сироватка для обличчя The 6 Peptide Skin Booster Serum
COSRXСироватка для обличчя The 6 Peptide Skin Booster SerumСироватки
50 мл+1 розміри
14.00 €
28.00 € / 100 ml
46 відгуки
Cu Skin Сироватка для обличчя з ретинолом Clean-Up Retinol Activator 0,5%
Cu SkinСироватка для обличчя з ретинолом Clean-Up Retinol Activator 0,5%Сироватки
30 мл
62.43 €
208.10 € / 100 ml
2 відгуки
VT Cosmetics Мікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 100
VT CosmeticsМікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 100Сироватки
50 мл+2 розміри
18.55 €
37.10 € / 100 ml
64 відгуки
Benton Сироватка для догляду за віями Honest Black Eyelash Serum
BentonСироватка для догляду за віями Honest Black Eyelash SerumСироватки
8 мл
14.99 €
187.38 € / 100 ml
1 відгуки
Some By Mi Сироватка з вітаміном С та галактомісісом Galactomyces Pure Vitamin C Glow Serum
Dr. Althea Сироватка-бустер для обличчя з вітаміном С Vitamin C Boosting Serum
SEOUL 1988 Антивікова сироватка з ретинолом Serum : Retinal Liposome 2% + Black Ginseng
Eqqualberry Набір міні-сироваток для обличчя Serum Minis Discovery Kit
Cu Skin Сироватка для проблемної шкіри обличчя Clean-Up AV Free Purifying Serum
Some By Mi Сироватка для звуження пор Super Matcha Pore Tightening Serum
Some By MiСироватка для звуження пор Super Matcha Pore Tightening SerumСироватки
50 мл
17.52 €
35.04 € / 100 ml
16 відгуки
Purito Seoul Сироватка для обличчя з ретиналем Retinol Retinal 2000 NAD+ Serum
Celimax Сироватка з екстрактами плодів ноні та ніацинамідом The Real Cica Niacinamide Ac Calming Serum
Arencia Бустер для обличчя з полінуклеотидами PDRN Booster Shot
APLB Ампульна сироватка з цинком та ніацинамідом Zinc Niacinamide Ampoule Serum
NINE LESS Сироватка з 10% азелаїновою кислотою A-Control 10% Azelaic Acid Serum
VT Cosmetics Сироватка для обличчя з колагеном Collagen Reedle Shot 100
VT CosmeticsСироватка для обличчя з колагеном Collagen Reedle Shot 100Сироватки
50 мл+2 розміри
24.12 €
48.24 € / 100 ml
7 відгуки
Numbuzin Сироватка для обличчя з керамідами і АНА-кислотами No.4 Ceramide AHA Glazed Skin Prep Serum
NumbuzinСироватка для обличчя з керамідами і АНА-кислотами No.4 Ceramide AHA Glazed Skin Prep SerumСироватки
30 мл
22.55 €
15.21 €
50.70 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.21 €
Torriden Збалансовуюча сироватка для обличчя Balanceful Control Serum
Dear, Klairs Вітамінна сироватка для обличчя Freshly Juiced Vitamin Drop
Dear, KlairsВітамінна сироватка для обличчя Freshly Juiced Vitamin DropСироватки
35 мл
20.31 €
58.03 € / 100 ml
4 відгуки
Village 11 Factory Сироватка для обличчя з ретинолом Miracle Youth Serum
Village 11 FactoryСироватка для обличчя з ретинолом Miracle Youth SerumСироватки
50 мл
21.92 €
43.84 € / 100 ml
11 відгуки
Farmstay Сироватка-роллер з колагеном для шкіри навколо очей Collagen Water Full Moist Rolling Eye Serum
COSRX Олія для обличчя з ретинолом The Retinol 0.5 Oil
COSRXОлія для обличчя з ретинолом The Retinol 0.5 OilСироватки
20 мл
25.74 €
16.73 €
83.65 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.73 €
8 відгуки
AXIS-Y Сироватка для обличчя Dark Spot Correcting Glow Serum
AXIS-YСироватка для обличчя Dark Spot Correcting Glow SerumСироватки
50 мл
9.99 €
19.98 € / 100 ml
254 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Girls, заради красивої шкіри доведеться прикласти зусилля. Щоденного регулярного очищення та зволоження не завжди буде достатньо! Іноді їй потрібен особливий етап догляду, який працює більш прицільно — саме таким кроком стають сироватки 💕

Сироватки для обличчя діють швидко, ефективно. При цьому вони легкі, майже не відчуваються. Але з високим вмістом активних складових, за які твоя шкіра скаже тобі «дякую» та буде сяяти.

Завдяки легкій текстурі сироватка швидко розподіляється по шкірі та насичує її активними компонентами. Якщо хочеш вивести свою б'юті-рутину на новий рівень і побачити більш помітний результат від догляду, цей засіб точно варто додати до косметички 💧

Ефективність сироваток для обличчя

Корейська косметика відрізняється своїми унікальними (та безумовно класними!) формулами, де кожен компонент має свою важливу місію ☀️ 

Правильно підібрана сироватка може стати справжнім помічником у догляді за шкірою. Ось які переваги вона має:

  • допомагають утримувати вологу;
  • оптимізують роботу клітин;
  • відновлюють природний баланс та зміцнюють захисний бар’єр епідермісу.

Завдяки регулярному використанню сироватки ти зможеш зробити щоденний догляд більш ефективним та додати йому професійного рівня прямо вдома 💫

Активні компоненти у сироватках 

Корейська косметика — це про красиві формули, інновації та любов до деталей 💗У асортименті Ksisters ти знайдеш сироватки для обличчя з різними активними компонентами: гіалуроновою кислотою для підтримки зволоження, центеллою для заспокоєння, вітамінними комплексами для сяяння, ретинолом, пептидами та керамідами 🌸

Також ти можеш спробувати: 

  • ⁠Точковий догляд – допомагає цілеспрямовано працювати з окремими недосконалостями шкіри;
  • ⁠Ампули – містять високу концентрацію активних компонентів і допомагають інтенсивно працювати над конкретними потребами шкіри;

Кожен засіб має свою особливу роль у догляді та допомагає створити рутину, яка підходить саме твоїй шкірі ✨

Сироватки за типом шкіри та потребами

Асортимент у Ksisters підібран так, щоб ти змогла знайти свою ідеальну сироватку для обличчя відповідно до потреб.

На сайті ти можеш обрати засоби для сухої, жирної, комбінованої, чутливої, зневодненої, зрілої або схильної до висипань шкіри 🌱

Достатньо лише правильно підібрати сироватку, яка стане тим самим маленьким кроком до сяючої шкіри 😌

Чому варто купувати сироватки для обличчя в Ksisters

Ksisters — це надійний інтернет-магазин корейської косметики з ретельно відібраним асортиментом. Ми працюємо лише з оригінальними брендами та допомагаємо знаходити засоби, які відповідають потребам твоєї шкіри.

А в категорії Бестселери ти знайдеш популярні товари⁠, які вже могла бачити в Тік-Ток або ріллсах. Тут ми зібрали краще з найкращого, що полюбилося прихильницям корейської косметики.

Будь-який куточок країни ЄС — Ksisters гарантує швидку доставку замовлень. Звернись до команди підтримки з запитаннями, якщо вони є. Тут тобі завжди раді підказати щодо товарів та відповісти на запитання 💖

Сироватка для обличчя як складова твоєї бьюті-рутини 

Готова знайти свою ідеальну сироватку для обличчя? 

Обирай засіб за допомогою зручних фільтрів на сайті, комбінуй його з іншими етапами догляду та створюй власну маленьку beauty-ритуальну магію.

Твоя шкіра точно буде у захваті! Замовляй сироватки у Ksisters та відкривай світ корейського догляду 💗

Підписуючись, я погоджуюся з умовами