Подарунок при покупці від 60 €
Потреби Шкіри:

Сухість /Зневодненість

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
VT Cosmetics Сироватка-бустер зі спікулами і колагеном Collagen Reedle Shot 300
VT Cosmetics Сироватка-бустер зі спікулами Hydrop Reedle Shot 300
VT CosmeticsСироватка-бустер зі спікулами Hydrop Reedle Shot 300Сироватки
50 мл
30.17 €
60.34 € / 100 ml
2 відгуки
Missha Ліфтинг-сироватка для обличчя Time Revolution Primestem 100 Lifting Serum
Vegreen Зволожуюча сироватка для обличчя з чайним деревом Skin Purifying Tea Tree Serum
VegreenЗволожуюча сироватка для обличчя з чайним деревом Skin Purifying Tea Tree SerumСироватки
50 мл
16.15 €
12.92 €
25.84 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.92 €
Vegreen Сироватка для обличчя Skin Barrier Reishi Serum
VegreenСироватка для обличчя Skin Barrier Reishi SerumСироватки
50 мл
15.77 €
31.54 € / 100 ml
TIAM Сироватка для обличчя Vita A Bakuchiol Youth Serum
TIAMСироватка для обличчя Vita A Bakuchiol Youth SerumСироватки
40 мл
16.17 €
40.43 € / 100 ml
Cell Fusion C Сироватка для обличчя Glass Skin Serum
Cell Fusion CСироватка для обличчя Glass Skin SerumСироватки
30 мл
27.25 €
90.83 € / 100 ml
Abib Сироватка для обличчя з вітамінами і глутатіоном Glutathiosome Dark Spot Serum Vita Drop
UIQ Висвітлююча сироватка для обличчя Biome Vita C Dark Spot Serum
VT Cosmetics Ліфтинг-сироватка для обличчя зі спікулами Reedle Shot Lifting Serum
VT Cosmetics Серум для обличчя зі спікулами трюфеля Black Truffle Reedle Shot 100
Some By Mi Сироватка для обличчя PDRN Spirulina Soothing Repair Serum
Some By MiСироватка для обличчя PDRN Spirulina Soothing Repair SerumСироватки
50 мл
15.20 €
30.40 € / 100 ml
6 відгуки
TIAM Зволожуюча сироватка для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Water Plumping Serum
TIAMЗволожуюча сироватка для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Water Plumping SerumСироватки
40 мл
16.17 €
14.55 €
36.38 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.55 €
1 відгуки
TIAM Сироватка для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Glow Revive Serum
Mizon Бустер-сироватка для обличчя з пептидами 7 Vegan Peptide Booster Serum
MizonБустер-сироватка для обличчя з пептидами 7 Vegan Peptide Booster SerumСироватки
150 мл
29.53 €
20.82 €
13.88 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.40 €
5 відгуки
Tirtir Заспокійлива сироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 20% Serum
Medicube Сироватка для обличчя Red Serum 2.0
MedicubeСироватка для обличчя Red Serum 2.0Сироватки
30 мл
14.87 €
49.57 € / 100 ml
2 відгуки
Eqqualberry Вітамінна сироватка для сяйва обличчя Vitamin Illuminating Serum
Medipeel Сироватка з глутатіоном, центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Exo-Pin Glutathione Serum
MedipeelСироватка з глутатіоном, центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Exo-Pin Glutathione SerumСироватки
50 мл
29.03 €
20.23 €
40.46 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.45 €
1 відгуки
LUVUM Заспокійлива сироватка для обличчя з центеллою Calming Repair Cica Oil Serum
LUVUMЗаспокійлива сироватка для обличчя з центеллою Calming Repair Cica Oil SerumСироватки
30 мл
32.15 €
27.33 €
91.10 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 27.33 €
VT Cosmetics Мікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 700
VT CosmeticsМікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 700Сироватки
30 мл
35.66 €
118.87 € / 100 ml
4 відгуки
Numbuzin Сироватка для усунення недоліків на шкірі обличчя No.5 Goodbye Blemish Serum
Numbuzin Пом'якшуюча сироватка для обличчя No.3 Skin Softening Serum
NumbuzinПом'якшуюча сироватка для обличчя No.3 Skin Softening SerumСироватки
50 мл
16.90 €
33.80 € / 100 ml
4 відгуки
Numbuzin Заспокійлива сироватка для обличчя з пантенолом No.1 Pantothenic B5 Active Soothing Serum
CKD Тонізуюча сироватка зі спікулами та вітаміном С Vita C Teca Toning Shot Serum
CKDТонізуюча сироватка зі спікулами та вітаміном С Vita C Teca Toning Shot SerumСироватки
30 мл
25.56 €
20.45 €
68.17 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.45 €
1 відгуки
APLB Ампульна сироватка з полінуклеотидами і вітаміном С PDRN Vitamin C Ampoule Serum
APLB Ампульна сироватка з гліколіпідами та пептидами Glycolipids Peptide Ampoule Serum
APLBАмпульна сироватка з гліколіпідами та пептидами Glycolipids Peptide Ampoule SerumСироватки
40 мл
13.68 €
12.31 €
30.78 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.31 €
APLB Ампульна сироватка з ніацинамідом та кофеїном Caffeine Niacinamide Ampoule Serum
APLBАмпульна сироватка з ніацинамідом та кофеїном Caffeine Niacinamide Ampoule SerumСироватки
40 мл
13.68 €
12.31 €
30.78 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.31 €
2 відгуки
APLB Ампульна сироватка з аскорбіновою кислотою і пептидами Ascorbyl Glucoside Peptide Ampoule Serum
APLBАмпульна сироватка з аскорбіновою кислотою і пептидами Ascorbyl Glucoside Peptide Ampoule SerumСироватки
40 мл
13.68 €
12.31 €
30.78 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.31 €
APLB Ампульна сироватка з ретинолом і коензимом Q10 Coenzyme Q10 Retinol Ampoule Serum
APLBАмпульна сироватка з ретинолом і коензимом Q10 Coenzyme Q10 Retinol Ampoule SerumСироватки
40 мл
13.68 €
12.31 €
30.78 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.31 €
APLB Ампульна сироватка з амінокислотами і пептидами Amino Acid Peptide Ampoule Serum
APLBАмпульна сироватка з амінокислотами і пептидами Amino Acid Peptide Ampoule SerumСироватки
40 мл
13.68 €
11.63 €
29.07 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.63 €

Girls, заради красивої шкіри доведеться прикласти зусилля. Щоденного регулярного очищення та зволоження не завжди буде достатньо! Іноді їй потрібен особливий етап догляду, який працює більш прицільно — саме таким кроком стають сироватки 💕

Сироватки для обличчя діють швидко, ефективно. При цьому вони легкі, майже не відчуваються. Але з високим вмістом активних складових, за які твоя шкіра скаже тобі «дякую» та буде сяяти.

Завдяки легкій текстурі сироватка швидко розподіляється по шкірі та насичує її активними компонентами. Якщо хочеш вивести свою б'юті-рутину на новий рівень і побачити більш помітний результат від догляду, цей засіб точно варто додати до косметички 💧

Ефективність сироваток для обличчя

Корейська косметика відрізняється своїми унікальними (та безумовно класними!) формулами, де кожен компонент має свою важливу місію ☀️ 

Правильно підібрана сироватка може стати справжнім помічником у догляді за шкірою. Ось які переваги вона має:

  • допомагають утримувати вологу;
  • оптимізують роботу клітин;
  • відновлюють природний баланс та зміцнюють захисний бар’єр епідермісу.

Завдяки регулярному використанню сироватки ти зможеш зробити щоденний догляд більш ефективним та додати йому професійного рівня прямо вдома 💫

Активні компоненти у сироватках 

Корейська косметика — це про красиві формули, інновації та любов до деталей 💗У асортименті Ksisters ти знайдеш сироватки для обличчя з різними активними компонентами: гіалуроновою кислотою для підтримки зволоження, центеллою для заспокоєння, вітамінними комплексами для сяяння, ретинолом, пептидами та керамідами 🌸

Також ти можеш спробувати: 

  • ⁠Точковий догляд – допомагає цілеспрямовано працювати з окремими недосконалостями шкіри;
  • ⁠Ампули – містять високу концентрацію активних компонентів і допомагають інтенсивно працювати над конкретними потребами шкіри;

Кожен засіб має свою особливу роль у догляді та допомагає створити рутину, яка підходить саме твоїй шкірі ✨

Сироватки за типом шкіри та потребами

Асортимент у Ksisters підібран так, щоб ти змогла знайти свою ідеальну сироватку для обличчя відповідно до потреб.

На сайті ти можеш обрати засоби для сухої, жирної, комбінованої, чутливої, зневодненої, зрілої або схильної до висипань шкіри 🌱

Достатньо лише правильно підібрати сироватку, яка стане тим самим маленьким кроком до сяючої шкіри 😌

Чому варто купувати сироватки для обличчя в Ksisters

Ksisters — це надійний інтернет-магазин корейської косметики з ретельно відібраним асортиментом. Ми працюємо лише з оригінальними брендами та допомагаємо знаходити засоби, які відповідають потребам твоєї шкіри.

А в категорії Бестселери ти знайдеш популярні товари⁠, які вже могла бачити в Тік-Ток або ріллсах. Тут ми зібрали краще з найкращого, що полюбилося прихильницям корейської косметики.

Будь-який куточок країни ЄС — Ksisters гарантує швидку доставку замовлень. Звернись до команди підтримки з запитаннями, якщо вони є. Тут тобі завжди раді підказати щодо товарів та відповісти на запитання 💖

Сироватка для обличчя як складова твоєї бьюті-рутини 

Готова знайти свою ідеальну сироватку для обличчя? 

Обирай засіб за допомогою зручних фільтрів на сайті, комбінуй його з іншими етапами догляду та створюй власну маленьку beauty-ритуальну магію.

Твоя шкіра точно буде у захваті! Замовляй сироватки у Ksisters та відкривай світ корейського догляду 💗

Підписуючись, я погоджуюся з умовами