Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Без Силіконів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Beauty of Joseon Відновлюючий серум Revive Serum Ginseng + Snail Mucin
Beauty of JoseonВідновлюючий серум Revive Serum Ginseng + Snail MucinСироватки
30 мл
12.31 €
41.03 € / 100 ml
82 відгуки
AXIS-Y Сироватка для шкіри навколо очей Vegan Collagen Eye Serum
AXIS-YСироватка для шкіри навколо очей Vegan Collagen Eye SerumСироватки
10 мл
10.99 €
109.90 € / 100 ml
53 відгуки
Numbuzin Глибокозволожуюча сироватка-маска для обличчя No.6 Deep Sleep Mask Serum
NumbuzinГлибокозволожуюча сироватка-маска для обличчя No.6 Deep Sleep Mask SerumСироватки
50 мл
25.37 €
16.91 €
33.82 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.32 €
1 відгуки
Numbuzin Сироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum
NumbuzinСироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping SerumСироватки
30 мл
24.16 €
15.30 €
51.00 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.76 €
Medicube Сироватка-бустер з колагеном Collagen Glow Booster Serum
MedicubeСироватка-бустер з колагеном Collagen Glow Booster SerumСироватки
15 мл
14.51 €
96.73 € / 100 ml
11 відгуки
Jumiso Сироватка для обличчя з гіалуроновою кислотою Waterfull Hyaluronic Acid Serum
Nacific Заспокійлива сироватка для обличчя з екстрактом центелли Cica PDRN Calming Serum
Dr. Althea Сироватка для обличчя з ретинолом 0.1% Gentle Retinol Serum
Dr. AltheaСироватка для обличчя з ретинолом 0.1% Gentle Retinol SerumСироватки
30 мл
12.82 €
42.73 € / 100 ml
2 відгуки
Beauty of Joseon Освітлююча сироватка для обличчя Light On Serum: Centella + Vita C
COSRX Інтенсивна вітамінна сироватка для обличчя 5 PDRN Collagen Intense Vitalizing Serum
Pyunkang Yul Сироватка з ферментованим чорним чаєм Black Tea Boosting Serum
VT Cosmetics Мікроголковий бустер для обличчя Mild Reedle Shot 50
VT CosmeticsМікроголковий бустер для обличчя Mild Reedle Shot 50Сироватки
50 мл
13.39 €
26.78 € / 100 ml
14 відгуки
Haruharu Wonder Гіалуронова сироватка з екстрактом чорного рису Black Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle Serum
Beauty of Joseon Заспокійлива сиворотка Calming Serum Green Tea + Panthenol
Beauty of JoseonЗаспокійлива сиворотка Calming Serum Green Tea + PanthenolСироватки
30 мл
12.35 €
41.17 € / 100 ml
53 відгуки
Dr. Althea Сироватка для обличчя з вітаміном С Gentle Vitamin C Serum
Dr. AltheaСироватка для обличчя з вітаміном С Gentle Vitamin C SerumСироватки
30 мл
14.72 €
49.07 € / 100 ml
5 відгуки
VT Cosmetics Сироватка-бустер зі спікулами і полінуклеотидами PDRN Reedle Shot 100
Tirtir Антивікова сироватка для обличчя SOS Serum
TirtirАнтивікова сироватка для обличчя SOS SerumСироватки
50 мл
26.85 €
53.70 € / 100 ml
2 відгуки
Elizavecca Сироватка гіалуронова Hell-Pore Control Hyaluronic Acid 97%
ElizaveccaСироватка гіалуронова Hell-Pore Control Hyaluronic Acid 97%Сироватки
50 мл
6.15 €
12.30 € / 100 ml
71 відгуки
Dewytree Сироватка для обличчя Heartleaf 100 Serum
DewytreeСироватка для обличчя Heartleaf 100 SerumСироватки
40 мл
23.35 €
11.67 €
29.18 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.67 €
1 відгуки
Pyunkang Yul Заспокійлива сироватка Calming Moisture Serum
Pyunkang YulЗаспокійлива сироватка Calming Moisture SerumСироватки
30 мл
7.99 €
26.63 € / 100 ml
19 відгуки
Missha Сироватка з пантенолом і спікулами Super Panthenol Spicule Serum 100 Shot Mild
MisshaСироватка з пантенолом і спікулами Super Panthenol Spicule Serum 100 Shot MildСироватки
50 мл
32.47 €
19.48 €
38.96 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.48 €
1 відгуки
APRILSKIN Сироватка для обличчя Carrotene Clarifying Serum
APRILSKINСироватка для обличчя Carrotene Clarifying SerumСироватки
37 мл
17.68 €
7.07 €
19.11 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.07 €
3 відгуки
B : Lab Освітлююча сироватка для обличчя з плодами юдзу Yuja Anti Dark Spot Serum
VT Cosmetics Сироватка для обличчя з матчею і центеллою Matcha Cica Layer Serum
Ariul Сироватка для обличчя з ліфтинг-ефектом 7 Days Advanced Anti-Aging Serum

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Girls, заради красивої шкіри доведеться прикласти зусилля. Щоденного регулярного очищення та зволоження не завжди буде достатньо! Іноді їй потрібен особливий етап догляду, який працює більш прицільно — саме таким кроком стають сироватки 💕

Сироватки для обличчя діють швидко, ефективно. При цьому вони легкі, майже не відчуваються. Але з високим вмістом активних складових, за які твоя шкіра скаже тобі «дякую» та буде сяяти.

Завдяки легкій текстурі сироватка швидко розподіляється по шкірі та насичує її активними компонентами. Якщо хочеш вивести свою б'юті-рутину на новий рівень і побачити більш помітний результат від догляду, цей засіб точно варто додати до косметички 💧

Ефективність сироваток для обличчя

Корейська косметика відрізняється своїми унікальними (та безумовно класними!) формулами, де кожен компонент має свою важливу місію ☀️ 

Правильно підібрана сироватка може стати справжнім помічником у догляді за шкірою. Ось які переваги вона має:

  • допомагають утримувати вологу;
  • оптимізують роботу клітин;
  • відновлюють природний баланс та зміцнюють захисний бар’єр епідермісу.

Завдяки регулярному використанню сироватки ти зможеш зробити щоденний догляд більш ефективним та додати йому професійного рівня прямо вдома 💫

Активні компоненти у сироватках 

Корейська косметика — це про красиві формули, інновації та любов до деталей 💗У асортименті Ksisters ти знайдеш сироватки для обличчя з різними активними компонентами: гіалуроновою кислотою для підтримки зволоження, центеллою для заспокоєння, вітамінними комплексами для сяяння, ретинолом, пептидами та керамідами 🌸

Також ти можеш спробувати: 

  • ⁠Точковий догляд – допомагає цілеспрямовано працювати з окремими недосконалостями шкіри;
  • ⁠Ампули – містять високу концентрацію активних компонентів і допомагають інтенсивно працювати над конкретними потребами шкіри;

Кожен засіб має свою особливу роль у догляді та допомагає створити рутину, яка підходить саме твоїй шкірі ✨

Сироватки за типом шкіри та потребами

Асортимент у Ksisters підібран так, щоб ти змогла знайти свою ідеальну сироватку для обличчя відповідно до потреб.

На сайті ти можеш обрати засоби для сухої, жирної, комбінованої, чутливої, зневодненої, зрілої або схильної до висипань шкіри 🌱

Достатньо лише правильно підібрати сироватку, яка стане тим самим маленьким кроком до сяючої шкіри 😌

Чому варто купувати сироватки для обличчя в Ksisters

Ksisters — це надійний інтернет-магазин корейської косметики з ретельно відібраним асортиментом. Ми працюємо лише з оригінальними брендами та допомагаємо знаходити засоби, які відповідають потребам твоєї шкіри.

А в категорії Бестселери ти знайдеш популярні товари⁠, які вже могла бачити в Тік-Ток або ріллсах. Тут ми зібрали краще з найкращого, що полюбилося прихильницям корейської косметики.

Будь-який куточок країни ЄС — Ksisters гарантує швидку доставку замовлень. Звернись до команди підтримки з запитаннями, якщо вони є. Тут тобі завжди раді підказати щодо товарів та відповісти на запитання 💖

Сироватка для обличчя як складова твоєї бьюті-рутини 

Готова знайти свою ідеальну сироватку для обличчя? 

Обирай засіб за допомогою зручних фільтрів на сайті, комбінуй його з іншими етапами догляду та створюй власну маленьку beauty-ритуальну магію.

Твоя шкіра точно буде у захваті! Замовляй сироватки у Ksisters та відкривай світ корейського догляду 💗

Підписуючись, я погоджуюся з умовами