Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Без Парабенів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Pyunkang Yul Зволожуюча сироватка для обличчя Moisture Serum
Pyunkang YulЗволожуюча сироватка для обличчя Moisture SerumСироватки
100 мл
14.37 €
14.37 € / 100 ml
35 відгуки
The Skin House Зволожуюча сиворотка з екстрактом алое Aloe Fresh Serum
The Skin HouseЗволожуюча сиворотка з екстрактом алое Aloe Fresh SerumСироватки
50 мл
17.01 €
34.02 € / 100 ml
11 відгуки
Coxir Антивікова сироватка для обличчя з пептидами Intensive EGF Peptide Serum
VT Cosmetics Освітлююча сироватка для обличчя з глутатіоном Glutathione Tone On Serum
VT Cosmetics Сироватка для обличчя з астаксантином і вітаміном С Vitamin C Astaxanthin Serum
Skinfood Сиворотка для обличчя з морквою й каротином Carrot Carotene Moist Effector
Jumiso Сироватка для обличчя з вітамінним комплексом All Day Vitamin Brightening & Balancing Facial Serum
Mary & May Антиоксидантна сиворотка Idebenone + Blackberry Complex Serum
Mary & MayАнтиоксидантна сиворотка Idebenone + Blackberry Complex SerumСироватки
80 мл+1 розміри
17.61 €
22.01 € / 100 ml
8 відгуки
Mary & May Водоподібна мульти-низькомолекулярна сироватка з гіалуроновою кислотою Hyaluronics Serum
Mary & May Заспокійлива сироватка з центеллою Centella Asiatica Serum
Mary & MayЗаспокійлива сироватка з центеллою Centella Asiatica SerumСироватки
80 мл+1 розміри
19.47 €
24.34 € / 100 ml
7 відгуки
Arencia Нічна зволожуюча сироватка для обличчя Deep Water Surge Serum 30
Medicube Сироватка для обличчя з екзосомами центелли Exosome Cica Serum
VT Cosmetics Сироватка для обличчя з вітамінним комплексом Vita-Light Reedle Shot 100
VT CosmeticsСироватка для обличчя з вітамінним комплексом Vita-Light Reedle Shot 100Сироватки
50 мл+2 розміри
23.50 €
47.00 € / 100 ml
2 відгуки
CKD Низькомолекулярна підтягуюча сироватка з колагеном і ретинолом та з роликом гуаша Retino Collagen Small Molecule 300 Guasha Lifting Serum
CKDНизькомолекулярна підтягуюча сироватка з колагеном і ретинолом та з роликом гуаша Retino Collagen Small Molecule 300 Guasha Lifting SerumСироватки
40 мл+1 розміри
41.08 €
24.65 €
61.63 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 24.65 €
I'm from Омолоджуюча сироватка з женьшенем Ginseng Serum
I'm fromОмолоджуюча сироватка з женьшенем Ginseng SerumСироватки
30 мл
33.98 €
20.39 €
67.97 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.28 €
Belif Пептидна зміцнююча сироватка Super Drops - Retinol & Peptide Barrier Serum
BelifПептидна зміцнююча сироватка Super Drops - Retinol & Peptide Barrier SerumСироватки
30 мл
32.52 €
22.76 €
75.87 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 22.76 €
Belif Сироватка із гіалуроновою кислотою Super Drops - Multi-7 Hyaluronic Hydrating Serum
BelifСироватка із гіалуроновою кислотою Super Drops - Multi-7 Hyaluronic Hydrating SerumСироватки
30 мл
29.46 €
20.62 €
68.73 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.62 €
1 відгуки
Dear, Klairs Сироватка для обличчя Rich Moist Soothing Serum
Dear, KlairsСироватка для обличчя Rich Moist Soothing SerumСироватки
80 мл
14.59 €
18.24 € / 100 ml
Benton Сироватка для обличчя з екстрактом зеленого чаю Deep Green Tea Serum
Farmstay Сироватка для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Serum
FarmstayСироватка для обличчя Citrus Yuja Vitalizing SerumСироватки
100 мл
12.31 €
10.62 €
10.62 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.62 €
5 відгуки
COSRX Сироватка для обличчя з гіалуроновою кислотою The Hyaluronic Acid 3 Serum
COSRX Сироватка для обличчя Pure Fit Cica Serum
COSRXСироватка для обличчя Pure Fit Cica SerumСироватки
30 мл
19.99 €
66.63 € / 100 ml
3 відгуки
KAINE Освітлювальна вітамінна сироватка для обличчя Vita Drop Serum
The Skin House Сироватка для обличчя Wrinkle Supreme Serum
The Skin HouseСироватка для обличчя Wrinkle Supreme SerumСироватки
50 мл
26.43 €
52.86 € / 100 ml
2 відгуки
Cell Fusion C Зволожуюча сироватка для обличчя First Cure Serum
Mizon Охолоджуюча сироватка Cicaluronic Serum
MizonОхолоджуюча сироватка Cicaluronic SerumСироватки
30 мл
28.07 €
93.57 € / 100 ml
5 відгуки
Some By Mi Кислотна сироватка для обличчя Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle Serum
Some By MiКислотна сироватка для обличчя Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle SerumСироватки
50 мл
12.74 €
25.48 € / 100 ml
45 відгуки
Frudia Себорегулююча сироватка для обличчя Green Grape Pore Control Serum
FrudiaСеборегулююча сироватка для обличчя Green Grape Pore Control SerumСироватки
50 г
23.00 €
16.57 €
33.14 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.32 €
18 відгуки
Purito Seoul Багатофункціональна сироватка для обличчя з вітаміном Pure Vitamin C Serum
iUNIK Заспокійлива сироватка з чайним деревом Tea Tree Relief Serum
iUNIKЗаспокійлива сироватка з чайним деревом Tea Tree Relief SerumСироватки
50 мл
13.64 €
27.28 € / 100 ml
52 відгуки
iUNIK Вітамінна сироватка з прополісом Propolis Vitamin Synergy Serum
iUNIKВітамінна сироватка з прополісом Propolis Vitamin Synergy SerumСироватки
50 мл
13.60 €
27.20 € / 100 ml
57 відгуки
Nacific Регенеруюча зволожуюча сироватка Pink AHA BHA Serum
NacificРегенеруюча зволожуюча сироватка Pink AHA BHA SerumСироватки
50 мл+1 розміри
20.02 €
40.04 € / 100 ml
5 відгуки
Nacific Відновлююча сироватка Fresh Herb Origin Serum
NacificВідновлююча сироватка Fresh Herb Origin SerumСироватки
50 мл+1 розміри
20.43 €
15.32 €
30.64 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.32 €
Coxir Сироватка для сяйва шкіри з вітаміном C Vita C Bright Serum
CoxirСироватка для сяйва шкіри з вітаміном C Vita C Bright SerumСироватки
50 мл
15.95 €
31.90 € / 100 ml
15 відгуки
Arencia Глибокозволожуюча сироватка для обличчя Deep Water Surge Serum

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Girls, заради красивої шкіри доведеться прикласти зусилля. Щоденного регулярного очищення та зволоження не завжди буде достатньо! Іноді їй потрібен особливий етап догляду, який працює більш прицільно — саме таким кроком стають сироватки 💕

Сироватки для обличчя діють швидко, ефективно. При цьому вони легкі, майже не відчуваються. Але з високим вмістом активних складових, за які твоя шкіра скаже тобі «дякую» та буде сяяти.

Завдяки легкій текстурі сироватка швидко розподіляється по шкірі та насичує її активними компонентами. Якщо хочеш вивести свою б'юті-рутину на новий рівень і побачити більш помітний результат від догляду, цей засіб точно варто додати до косметички 💧

Ефективність сироваток для обличчя

Корейська косметика відрізняється своїми унікальними (та безумовно класними!) формулами, де кожен компонент має свою важливу місію ☀️ 

Правильно підібрана сироватка може стати справжнім помічником у догляді за шкірою. Ось які переваги вона має:

  • допомагають утримувати вологу;
  • оптимізують роботу клітин;
  • відновлюють природний баланс та зміцнюють захисний бар’єр епідермісу.

Завдяки регулярному використанню сироватки ти зможеш зробити щоденний догляд більш ефективним та додати йому професійного рівня прямо вдома 💫

Активні компоненти у сироватках 

Корейська косметика — це про красиві формули, інновації та любов до деталей 💗У асортименті Ksisters ти знайдеш сироватки для обличчя з різними активними компонентами: гіалуроновою кислотою для підтримки зволоження, центеллою для заспокоєння, вітамінними комплексами для сяяння, ретинолом, пептидами та керамідами 🌸

Також ти можеш спробувати: 

  • ⁠Точковий догляд – допомагає цілеспрямовано працювати з окремими недосконалостями шкіри;
  • ⁠Ампули – містять високу концентрацію активних компонентів і допомагають інтенсивно працювати над конкретними потребами шкіри;

Кожен засіб має свою особливу роль у догляді та допомагає створити рутину, яка підходить саме твоїй шкірі ✨

Сироватки за типом шкіри та потребами

Асортимент у Ksisters підібран так, щоб ти змогла знайти свою ідеальну сироватку для обличчя відповідно до потреб.

На сайті ти можеш обрати засоби для сухої, жирної, комбінованої, чутливої, зневодненої, зрілої або схильної до висипань шкіри 🌱

Достатньо лише правильно підібрати сироватку, яка стане тим самим маленьким кроком до сяючої шкіри 😌

Чому варто купувати сироватки для обличчя в Ksisters

Ksisters — це надійний інтернет-магазин корейської косметики з ретельно відібраним асортиментом. Ми працюємо лише з оригінальними брендами та допомагаємо знаходити засоби, які відповідають потребам твоєї шкіри.

А в категорії Бестселери ти знайдеш популярні товари⁠, які вже могла бачити в Тік-Ток або ріллсах. Тут ми зібрали краще з найкращого, що полюбилося прихильницям корейської косметики.

Будь-який куточок країни ЄС — Ksisters гарантує швидку доставку замовлень. Звернись до команди підтримки з запитаннями, якщо вони є. Тут тобі завжди раді підказати щодо товарів та відповісти на запитання 💖

Сироватка для обличчя як складова твоєї бьюті-рутини 

Готова знайти свою ідеальну сироватку для обличчя? 

Обирай засіб за допомогою зручних фільтрів на сайті, комбінуй його з іншими етапами догляду та створюй власну маленьку beauty-ритуальну магію.

Твоя шкіра точно буде у захваті! Замовляй сироватки у Ksisters та відкривай світ корейського догляду 💗

Підписуючись, я погоджуюся з умовами