Подарунок при покупці від 60 €
Вік:

20+

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Esfolio Сироватка для обличчя 3HA Clear Serum
EsfolioСироватка для обличчя 3HA Clear SerumСироватки
50 мл
6.80 €
13.60 € / 100 ml
1 відгуки
Purito Seoul Балансуюча сироватка для обличчя Clear Code Superfruit Serum
Purito SeoulБалансуюча сироватка для обличчя Clear Code Superfruit SerumСироватки
30 мл
16.64 €
55.47 € / 100 ml
1 відгуки
Cell Fusion C Сироватка для обличчя Toning C Dark Spot Serum
Cell Fusion CСироватка для обличчя Toning C Dark Spot SerumСироватки
30 мл
34.22 €
114.07 € / 100 ml
4 відгуки
Skin&Lab Оновлювальний серум з ретинолом Retinol Repair Serum
Skin&LabОновлювальний серум з ретинолом Retinol Repair SerumСироватки
30 мл
21.98 €
73.27 € / 100 ml
3 відгуки
Village 11 Factory Сироватка для обличчя Hydro Boost Serum
Village 11 FactoryСироватка для обличчя Hydro Boost SerumСироватки
50 мл
16.95 €
33.90 € / 100 ml
1 відгуки
Some By Mi Відновлювальна сироватка для обличчя Snail Truecica Miracle Repair Serum
Farmstay Заспокійлива сироватка з екстрактом чайного дерева Tea Tree Biome Calming Serum
Farmstay Сироватка-ролер для шкіри навколо очей Black Snail Premium Rolling Eye Serum
The Skin House Сироватка для обличчя Dr. Clear Magic Serum
The Skin HouseСироватка для обличчя Dr. Clear Magic SerumСироватки
50 мл
21.70 €
14.11 €
28.22 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.11 €
2 відгуки
Mizon Сироватка для обличчя Retinol Youth Serum 0,1%
MizonСироватка для обличчя Retinol Youth Serum 0,1%Сироватки
28 г
43.98 €
157.07 € / 100 g
Mizon Колагенова сироватка для обличчя Phyto Plump Collagen Serum
MizonКолагенова сироватка для обличчя Phyto Plump Collagen SerumСироватки
30 мл
33.95 €
19.97 €
66.57 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.27 €
1 відгуки
Missha Заспокійлива сироватка для проблемної шкіри Cicadin Blemish Clearing Serum
Benton Сироватка з бакучіолом Bakuchiol Serum
BentonСироватка з бакучіолом Bakuchiol SerumСироватки
35 мл
21.74 €
62.11 € / 100 ml
8 відгуки
Mary & May Освітлююча сироватка Niacinamide + Chaenomeles Sinensis Serum
Mary & MayОсвітлююча сироватка Niacinamide + Chaenomeles Sinensis SerumСироватки
30 мл
10.96 €
36.53 € / 100 ml
18 відгуки
Mary & May Антивікова сироватка Marine Collagen Serum
Mary & MayАнтивікова сироватка Marine Collagen SerumСироватки
30 мл
13.95 €
46.50 € / 100 ml
2 відгуки
Benton Концентрована сироватка з муцином равлика Snail Bee Ultimate Serum Plus
Frudia Зволожуюча сироватка для обличчя Blueberry Hydrating Serum
FrudiaЗволожуюча сироватка для обличчя Blueberry Hydrating SerumСироватки
50 г
21.50 €
43.00 € / 100 g
6 відгуки
Neogen Інтенсивно відновлююча ферментована сироватка Dermalogy Real Ferment Micro Serum
Mizon Сиворотка для обличчя Hyaluronic Acid 100
MizonСиворотка для обличчя Hyaluronic Acid 100Сироватки
30 мл
26.97 €
16.57 €
55.23 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.99 €
11 відгуки
The Skin House Зволожуюча сиворотка з екстрактом алое Aloe Fresh Serum
The Skin HouseЗволожуюча сиворотка з екстрактом алое Aloe Fresh SerumСироватки
50 мл
17.01 €
34.02 € / 100 ml
11 відгуки
VT Cosmetics Освітлююча сироватка для обличчя з глутатіоном Glutathione Tone On Serum
VT Cosmetics Сироватка для обличчя з астаксантином і вітаміном С Vitamin C Astaxanthin Serum
Skinfood Сиворотка для обличчя з морквою й каротином Carrot Carotene Moist Effector
Jumiso Сироватка для обличчя з вітамінним комплексом All Day Vitamin Brightening & Balancing Facial Serum
Mary & May Антиоксидантна сиворотка Idebenone + Blackberry Complex Serum
Mary & MayАнтиоксидантна сиворотка Idebenone + Blackberry Complex SerumСироватки
80 мл+1 розміри
17.61 €
22.01 € / 100 ml
8 відгуки
Mary & May Водоподібна мульти-низькомолекулярна сироватка з гіалуроновою кислотою Hyaluronics Serum
Mary & May Заспокійлива сироватка з центеллою Centella Asiatica Serum
Mary & MayЗаспокійлива сироватка з центеллою Centella Asiatica SerumСироватки
80 мл+1 розміри
19.47 €
24.34 € / 100 ml
7 відгуки
Arencia Нічна зволожуюча сироватка для обличчя Deep Water Surge Serum 30
Medicube Сироватка для обличчя з екзосомами центелли Exosome Cica Serum
VT Cosmetics Сироватка для обличчя з вітамінним комплексом Vita-Light Reedle Shot 100
VT CosmeticsСироватка для обличчя з вітамінним комплексом Vita-Light Reedle Shot 100Сироватки
50 мл+2 розміри
23.50 €
47.00 € / 100 ml
2 відгуки
I'm from Омолоджуюча сироватка з женьшенем Ginseng Serum
I'm fromОмолоджуюча сироватка з женьшенем Ginseng SerumСироватки
30 мл
33.98 €
20.39 €
67.97 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.28 €
Belif Пептидна зміцнююча сироватка Super Drops - Retinol & Peptide Barrier Serum
BelifПептидна зміцнююча сироватка Super Drops - Retinol & Peptide Barrier SerumСироватки
30 мл
32.52 €
22.76 €
75.87 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 22.76 €
Belif Сироватка із гіалуроновою кислотою Super Drops - Multi-7 Hyaluronic Hydrating Serum
BelifСироватка із гіалуроновою кислотою Super Drops - Multi-7 Hyaluronic Hydrating SerumСироватки
30 мл
29.46 €
20.62 €
68.73 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.62 €
1 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Girls, заради красивої шкіри доведеться прикласти зусилля. Щоденного регулярного очищення та зволоження не завжди буде достатньо! Іноді їй потрібен особливий етап догляду, який працює більш прицільно — саме таким кроком стають сироватки 💕

Сироватки для обличчя діють швидко, ефективно. При цьому вони легкі, майже не відчуваються. Але з високим вмістом активних складових, за які твоя шкіра скаже тобі «дякую» та буде сяяти.

Завдяки легкій текстурі сироватка швидко розподіляється по шкірі та насичує її активними компонентами. Якщо хочеш вивести свою б'юті-рутину на новий рівень і побачити більш помітний результат від догляду, цей засіб точно варто додати до косметички 💧

Ефективність сироваток для обличчя

Корейська косметика відрізняється своїми унікальними (та безумовно класними!) формулами, де кожен компонент має свою важливу місію ☀️ 

Правильно підібрана сироватка може стати справжнім помічником у догляді за шкірою. Ось які переваги вона має:

  • допомагають утримувати вологу;
  • оптимізують роботу клітин;
  • відновлюють природний баланс та зміцнюють захисний бар’єр епідермісу.

Завдяки регулярному використанню сироватки ти зможеш зробити щоденний догляд більш ефективним та додати йому професійного рівня прямо вдома 💫

Активні компоненти у сироватках 

Корейська косметика — це про красиві формули, інновації та любов до деталей 💗У асортименті Ksisters ти знайдеш сироватки для обличчя з різними активними компонентами: гіалуроновою кислотою для підтримки зволоження, центеллою для заспокоєння, вітамінними комплексами для сяяння, ретинолом, пептидами та керамідами 🌸

Також ти можеш спробувати: 

  • ⁠Точковий догляд – допомагає цілеспрямовано працювати з окремими недосконалостями шкіри;
  • ⁠Ампули – містять високу концентрацію активних компонентів і допомагають інтенсивно працювати над конкретними потребами шкіри;

Кожен засіб має свою особливу роль у догляді та допомагає створити рутину, яка підходить саме твоїй шкірі ✨

Сироватки за типом шкіри та потребами

Асортимент у Ksisters підібран так, щоб ти змогла знайти свою ідеальну сироватку для обличчя відповідно до потреб.

На сайті ти можеш обрати засоби для сухої, жирної, комбінованої, чутливої, зневодненої, зрілої або схильної до висипань шкіри 🌱

Достатньо лише правильно підібрати сироватку, яка стане тим самим маленьким кроком до сяючої шкіри 😌

Чому варто купувати сироватки для обличчя в Ksisters

Ksisters — це надійний інтернет-магазин корейської косметики з ретельно відібраним асортиментом. Ми працюємо лише з оригінальними брендами та допомагаємо знаходити засоби, які відповідають потребам твоєї шкіри.

А в категорії Бестселери ти знайдеш популярні товари⁠, які вже могла бачити в Тік-Ток або ріллсах. Тут ми зібрали краще з найкращого, що полюбилося прихильницям корейської косметики.

Будь-який куточок країни ЄС — Ksisters гарантує швидку доставку замовлень. Звернись до команди підтримки з запитаннями, якщо вони є. Тут тобі завжди раді підказати щодо товарів та відповісти на запитання 💖

Сироватка для обличчя як складова твоєї бьюті-рутини 

Готова знайти свою ідеальну сироватку для обличчя? 

Обирай засіб за допомогою зручних фільтрів на сайті, комбінуй його з іншими етапами догляду та створюй власну маленьку beauty-ритуальну магію.

Твоя шкіра точно буде у захваті! Замовляй сироватки у Ksisters та відкривай світ корейського догляду 💗

Підписуючись, я погоджуюся з умовами