Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Без Силіконів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Cherry Blossom
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Cherry BlossomШампуні
500 мл
13.65 €
2.73 € / 100 ml
10 відгуки
KUNDAL Шампунь від лупи з екстрактом яблука і зеленим чаєм Dandruff Shampoo Apple Green Tea
KUNDAL Цукровий скраб для тіла Macadamia & Sugar Body Scrub White Musk
KUNDAL Гель для душу Honey & Macadamia Pure Body Wash White Musk
KUNDALГель для душу Honey & Macadamia Pure Body Wash White MuskОчищенння
500 мл+1 розміри
13.65 €
2.73 € / 100 ml
4 відгуки
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo White Musk
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo White MuskШампуні
500 мл+1 розміри
13.65 €
2.73 € / 100 ml
5 відгуки
KUNDAL Скраб для шкіри голови Matcha & Kale Clarifying Sea Salt Scalp Scrub Herb Mint
Немає в наявності
KUNDAL Сироватка для об'єму волосся з гіалуроновою кислотою Airy Volume Hyaluron Serum
Немає в наявності

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами