Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.

Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 8
Для мене він супер зволожує, шкіра розгладжується, і очі зовсім не щипають.
Тонік дуже приємний на шкірі, не має зайвих ароматів, добре готує шкіру до нанесення інших засобів. Вирівнює тон шкіри, а в поєднанні сироватки та крему він чудовий! Рекомендую спробувати!
Співвідношення ціни та якості гарне. Я все ще випробовую його, але якщо у вас є свіжі шрами на обличчі, він може трохи пощипувати.
Дуже приємний тонік, навіть якщо я нанесу більше, він дуже швидко вбирається. Не залишає плівки на шкірі та ідеально готує її до нанесення інших засобів.
Мені він здається занадто водянистим, його важко наносити, і я використовую більше, ніж хотіла б. Але в іншому він гарний і виконує свою функцію, але я, мабуть, більше його не купуватиму. Але спробувати варто.
Добре вбирається та зволожує. Як на мене, то нормально.
Цей тонік водянистий. Він дуже швидко вбирається і не залишає липкого блиску. Мені він не підійшов, тому я більше його не купуватиму.
Тонік добре поглинається, не залишає липкості та ідеально готує шкіру до подальшого догляду. При регулярному використанні шкіра виглядає більш пружною, сяючою та менш втомленою.
В Ksisters великий асортимент корейської косметики, понад 60 брендів. Постійне поповнення новими товарами і тільки оригінальна корейська продукція. Кешбек з кожного замовлення і великі знижки.
Так, усі наші продукти відповідають стандартам якості, а їхній склад вказаний у розділі "Інгредієнти".
Так, ми приймаємо повернення товарів згідно з умовами, вказаними на сторінці "Повернення та Обмін"
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.