Замість крему на комбі шкіруНіжна текстура. Не залишає жирного сліду. Залишає легку прохолоду на шкірі. Гарно зволожує та заспокоює. У меня комбі-шкіра, тому я не люблю жирні крему та густі текстури. Головне не викорисЧитати далі
Замість крему на комбі шкіруНіжна текстура. Не залишає жирного сліду. Залишає легку прохолоду на шкірі. Гарно зволожує та заспокоює. У меня комбі-шкіра, тому я не люблю жирні крему та густі текстури. Головне не викорисЧитати далі