Чудовий базовий кремЯ використовую равлика все в одному багато років. Однак не як денний крем, мені його мало. Застосовується після тонального засобу та перед сироваткою або сонцезахисним кремом, це топова осноЧитати далі
Чудовий, легкий гельМені дуже сподобався цей гель. Він надзвичайно легкий і швидко вбирається в шкіру.
Я використала всю упаковку і легко можу уявити, як куплю його знову на літо.
Чудовий базовий кремЯ використовую равлика все в одному багато років. Однак не як денний крем, мені його мало. Застосовується після тонального засобу та перед сироваткою або сонцезахисним кремом, це топова осноЧитати далі
Чудовий, легкий гельМені дуже сподобався цей гель. Він надзвичайно легкий і швидко вбирається в шкіру.
Я використала всю упаковку і легко можу уявити, як куплю його знову на літо.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу