Дуже приємний кремЦей крем дуже приємний на шкірі та дарує вам справжнє відчуття свіжості. Крем глибоко живить шкіру і не залишає жирних слідів на шкірі. Навіть мій чоловік любить цей крем. Аромат дуже приємнЧитати далі
Неймовірне сяйво вже після одного застосуванняСпочатку я трохи нервувала щодо мікроспецій, але нанесення справді приємне. Відчувається легке поколювання на шкірі, що абсолютно нормально. Після їх використання моя шкіра стає більш гладкоЧитати далі
Чудово, але……Я вже три місяці користуюся гелевим кремом з комбучею від Dr. Ceuracle і маю змішані почуття щодо нього. Текстура дуже приємна: гелеподібна, легка і майже без запаху. Наносити його вранці – Читати далі
Дивовижно та дає результатиЯ використала один повний тюбик і замовила другий. Він не повністю позбавляє від темних кіл під очима, але точно освітлює шкіру навколо очей. Поки що все добре! Не збираюся переходити на якиЧитати далі
Чудовий тонік для комбінованої шкіриУ мене чутлива комбінована шкіра, схильна до акне, і я використовую ретиноїди, тому цей тонік дуже допоміг мені підтримувати шкіру в тонусі. Це дуже хороший тонік для щоденного використання,Читати далі
КишкаХороша сироватка з невеликою кількістю інгредієнтів, але ефективна. Освітлює пігментні плями та загальний тон шкіри. Може бути агресивним для новачків, а запах теж справа смаку.
В захваті.Спочатку я не розуміла цей крем, здалося наче він не підходить мені. Але з часом все чудово, від дуже добре зволожує, користуюсь ним ввечері, адже він має трішки важку текстуру.
Хороша сироваткаНайголовніше для мене - я добре переношу сироватку. Вона не подразнює мою шкіру і її зручно наносити. Мене цікавить довготривалий ефект!
Чудовий крем для обличчя!Замовила крем, прочитавши багато хороших відгуків. І можу тільки підтвердити - крем чудовий! Я наношу його як передостанній крок у своїй рутині догляду (після цього лише масло або SPF). ШкірЧитати далі
Дуже приємний кремЦей крем дуже приємний на шкірі та дарує вам справжнє відчуття свіжості. Крем глибоко живить шкіру і не залишає жирних слідів на шкірі. Навіть мій чоловік любить цей крем. Аромат дуже приємнЧитати далі
Неймовірне сяйво вже після одного застосуванняСпочатку я трохи нервувала щодо мікроспецій, але нанесення справді приємне. Відчувається легке поколювання на шкірі, що абсолютно нормально. Після їх використання моя шкіра стає більш гладкоЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу