Контроль жирності та догляд за порами шкіри, Потреби Шкіри: Пігментація
(936)Потреби Шкіри:
Пігментація
ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
COSRXНевагомий сонцезахисний стік Airy-Light Invisible Sun StickСанскрін 🔆
19 г
16.31 €
85.84 € / 100 g
2 відгуки
MedicubeСироватка для обличчя з полінуклеотидами та екзосомами PDRN Pink Exosome Shot Serum 7500Сироватки
30 мл
16.15 €
53.83 € / 100 ml
7 відгуки
Haruharu WonderСироватка для обличчя Centella 4% TXA Gel SerumСироватки
30 мл
14.99 €
49.97 € / 100 ml
7 відгуки
BentonСонцезахисний крем Skin Fit Mineral Sun Cream SPF 50Санскрін 🔆
50 г
14.51 €
29.02 € / 100 g
12 відгуки
Banila CoОчищуючий бальзам для обличчя Clean It Zero Cleansing Balm NourishingБальми
100 мл
12.99 €
12.99 € / 100 ml
14 відгуки
VT CosmeticsМаска для обличчя з центеллою і ретинолом Cica Reti-A MaskТканинні Маски
320 г / 30 шт
16.90 €
5.28 € / 100 g
FarmstayТканинна маска з екстрактом чорниці Real Blueberry Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.23 €
5.35 € / 100 ml
1 відгуки
FrudiaСеборегулююча тканинна маска з екстрактом зеленого винограду Green Grape Pore Control MaskТканинні Маски
20 мл / 1 шт
1.30 €
6.50 € / 100 ml
7 відгуки
FarmstayСкраб для обличчя з содою та колагеном Baking Powder Collagen Pore ScrubСкраби
7 г+1 розміри
0.74 €
10.57 € / 100 g
15 відгуки
Purito SeoulСироватка для обличчя Azelaic Acid 10 Kojic Tea Tree SerumСироватки
30 мл
15.91 €
53.03 € / 100 ml
5 відгуки
Haruharu WonderНабір для догляду за обличчям Best Glow Trial KitНабори
30 мл, 20 мл, 30 мл, 30 мл
15.90 €
14.45 € / 100 ml
2 відгуки
Ksisters Try SetsAbib Gummy Sheet Mask SetНабори
Набір
16.68 €
13.95 €
10.33 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.95 €
NINE LESSСироватка з 10% ніацинамідом B-Boost 10% Niacinamide SerumСироватки
30 мл
13.04 €
43.47 € / 100 ml
1 відгуки
FrudiaОсвітлюючий тонер для обличчя з 86% екстрактом цедри мандарину Citrus Brightening TonerТонери
195 мл
19.00 €
13.30 €
6.82 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.93 €
5 відгуки
NacificЗаспокійливий гель для вмивання обличчя з екстрактом центелли Cica PDRN Gel CleanserГелі
200 мл
11.96 €
5.98 € / 100 ml
Banila CoБальзам для зняття макіяжу Clean It Zero Cleansing Balm Pore ClarifyingБальми
100 мл+3 розміри
17.43 €
17.43 € / 100 ml
24 відгуки
Ksisters Try Sets[5 кроків] Комбінована шкіраНабори
Набір
53.20 €
44.95 €
9.12 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 44.95 €
VT CosmeticsМікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 300Сироватки
2 мл+2 розміри
1.96 €
98.00 € / 100 ml
44 відгуки
iUNIKСироватка для обличчя з волюфіліном і полінуклеотидами винограду Volufiline Grape PDRN SerumСироватки
40 мл
19.01 €
47.53 € / 100 ml
APLBАмпульна сироватка з феруловою кислотою і вітаміном С Ferulic Acid Vitamin C Ampoule SerumСироватки
40 мл
9.80 €
24.50 € / 100 ml
2 відгуки
APLBОчищуюча вода для обличчя з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Cleansing WaterОчищувальна Вода
160 мл
13.68 €
8.55 € / 100 ml
APLBГідрофільна олія з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Cleansing OilОлії
105 мл
11.82 €
11.26 € / 100 ml
2 відгуки
COSRXПілінг для обличчя з кислотами і вітамінами The AHA BHA PHA LHA 35 PeelПілінги
30 мл
10.65 €
35.50 € / 100 ml
1 відгуки
Some By MiОсвітлювальний тонер для обличчя Yuja Niacin 30 Days Miracle Brightening TonerТонери
150 мл
11.99 €
7.99 € / 100 ml
5 відгуки
NacificЗаспокійливий тонер для обличчя з екстрактом центелли Cica PDRN First TonerТонери
150 мл
12.68 €
8.45 € / 100 ml
Skin1004Пінка для вмивання обличчя Madagascar Centella Poremizing Deep Cleansing FoamПіни
125 мл
10.95 €
8.76 € / 100 ml
20 відгуки
COSRXПінка для обличчя з саліциловою кислотою Salicylic Acid Daily Gentle CleanserПіни
150 мл
7.80 €
5.20 € / 100 ml
58 відгуки
iUNIKСироватка для обличчя з азелаїновою кислотою і лактополінуклеотидами Azelaic Acid Lacto PDRN SerumСироватки
40 мл
18.86 €
47.15 € / 100 ml
Ksisters Try SetsBiodance Real Deep Mask SetНабори
Набір
20.25 €
16.95 €
9.97 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.95 €
APLBАмпульна сироватка з аденозином і вітаміном С Adenosine Vitamin C Ampoule SerumСироватки
40 мл
13.68 €
9.58 €
23.95 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.58 €
1 відгуки
Dear, KlairsЗаспокійлива тканинна маска для обличчя Midnight Blue Calming Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
3.03 €
12.12 € / 100 ml
2 відгуки



















![Ksisters Try Sets [5 кроків] Комбінована шкіра](https://static.ksisters.com/public/skus/m/5d40eeeafe3aec300d6770d0aaf3cb79_hksx89ii_cad9abd3a2d6df.webp)


















