Дуже добре!Я дуже задоволена. Вистачає на використання двічі на день протягом понад 8 місяців. Він не має запаху, не сушить шкіру, добре піниться, дуже приємний і ніжний!
Дуже добре!Я дуже задоволена. Вистачає на використання двічі на день протягом понад 8 місяців. Він не має запаху, не сушить шкіру, добре піниться, дуже приємний і ніжний!