КишкаХороший крем зволожує і живить шкіру, особливо при використанні ретинолів або інших агресивних активних компонентів. Незважаючи на те, що він трохи жирний, він добре працює як нічний крем. ВЧитати далі
Найкращий крем!Це найкращий крем для обличчя! Мені не подобається це відчуття липкості після нанесення крему, і моя шкіра зараз досить суха, але цей крем мені ідеально підходить. Він добре зволожує, не залЧитати далі
Найкращий крем для обличчя 💛Це найкращий крем, який я коли-небудь пробувала! Він неймовірно зволожує, залишаючи мою шкіру м’якою, гладенькою та сяючою. Текстура чудова, крем швидко вбирається, і не залишає липкості. МоЧитати далі
Я рекомендуюВін швидко поглинається і не залишає жирного блиску на шкірі. Моя шкіра добре зволожена та заспокоєна протягом усього дня. Мені особливо подобається легка текстура та приємний, свіжий ароматЧитати далі
Насочує шкіру на всі 100%Це вже мій другий тюбик, і точно не останній. Крем дуже подобається - відмінно заспокоює шкіру, добре зволожує та швидко вбирається без липкості. Після нього шкіра виглядає більш рівною, м'яЧитати далі
Крем крутийКрем дуже крутий, мені сподобався, але все ж таки є нюанси, в складі є трохи ретинолу (я про це не знала) тому шкіра може трохи шилишутися якщо ви пропускаєте догляд, або якщо шкіра дуже сухЧитати далі
СуперзволоженняЯ дуже люблю цей крем! Вранці це ідеальний зволожувальний крем для моєї комбінованої шкіри, яка має тенденцію швидко жирніти. Навіть зараз, коли погода стає холоднішою, моя шкіра залишаєтьсяЧитати далі
Легкий крем, який багато робитьКрем має гелеподібну консистенцію і не залишає блиску. Він зволожує та ідеально підходить для чутливої шкіри, схильної до почервоніння та висипань. Для мене він трохи занадто легкий взимку.
Дуже хороший товар, я дуже задоволений! Доставка була швидкою і булаДуже хороший товар, я дуже задоволений! Доставка була швидкою, і було багато подарунків – я дуже цьому радий. Щиро дякую!
CU крем для балансування вологиЦе просто чудовий крем!! Крем робить все, що він повинен робити, і я буду замовляти цей крем ще багато разів. Загалом мені подобаються всі продукти Cu skin, і я також хочу подякувати KsisterЧитати далі
Дуже добре Дуже класний крем, користувалася ним разом з Ретиналем від Medik8, дуже добре захистив шкіру від агресивного впливу ретиналу. Ідеально підходить для теплої пори року і для людей з жирною, прЧитати далі
КишкаХороший крем зволожує і живить шкіру, особливо при використанні ретинолів або інших агресивних активних компонентів. Незважаючи на те, що він трохи жирний, він добре працює як нічний крем. ВЧитати далі
Найкращий крем!Це найкращий крем для обличчя! Мені не подобається це відчуття липкості після нанесення крему, і моя шкіра зараз досить суха, але цей крем мені ідеально підходить. Він добре зволожує, не залЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу