СуперзволоженняЯ дуже люблю цей крем! Вранці це ідеальний зволожувальний крем для моєї комбінованої шкіри, яка має тенденцію швидко жирніти. Навіть зараз, коли погода стає холоднішою, моя шкіра залишаєтьсяЧитати далі
Найкращий крем!Це найкращий крем для обличчя! Мені не подобається це відчуття липкості після нанесення крему, і моя шкіра зараз досить суха, але цей крем мені ідеально підходить. Він добре зволожує, не залЧитати далі
Оригінальний продукт з переконливими результатамиПродукт справжній, що чітко видно на фотографіях. Як людина з сухою шкірою, можу сказати, що за правильного використання та поступового введення можливі дуже хороші результати.
Важливо правЧитати далі
Найкращий крем для обличчя 💛Це найкращий крем, який я коли-небудь пробувала! Він неймовірно зволожує, залишаючи мою шкіру м’якою, гладенькою та сяючою. Текстура чудова, крем швидко вбирається, і не залишає липкості. МоЧитати далі
Мені вони дуже подобаютьсяЧудовий оклюзійний крем для завершення мого вечірнього догляду. Він утримує вологу в шкірі протягом ночі, тому ви прокидаєтеся зі свіжою шкірою.
Я поєдную його з сироваткою з 0,3% ретинолу Читати далі
Насочує шкіру на всі 100%Це вже мій другий тюбик, і точно не останній. Крем дуже подобається - відмінно заспокоює шкіру, добре зволожує та швидко вбирається без липкості. Після нього шкіра виглядає більш рівною, м'яЧитати далі
Чи не липкий Дуже сподобався цей крем. Легка текстура швидко вбирається і не залишає липкості. Відмінно зволожує і добре насичує шкіру як уранці, так і ввечері. Для щоденного використання просто ідеальниЧитати далі
Крем для гарної ночіЯ вже спробувала кілька зволожувальних кремів, куплених на ksister, і вважаю, що цей мій улюблений. Мені подобається його консистенція, це не гель і не крем, він унікальний, я б сказала, і яЧитати далі
Крем крутийКрем дуже крутий, мені сподобався, але все ж таки є нюанси, в складі є трохи ретинолу (я про це не знала) тому шкіра може трохи шилишутися якщо ви пропускаєте догляд, або якщо шкіра дуже сухЧитати далі
Чудовий, легкий гельМені дуже сподобався цей гель. Він надзвичайно легкий і швидко вбирається в шкіру.
Я використала всю упаковку і легко можу уявити, як куплю його знову на літо.
СуперзволоженняЯ дуже люблю цей крем! Вранці це ідеальний зволожувальний крем для моєї комбінованої шкіри, яка має тенденцію швидко жирніти. Навіть зараз, коли погода стає холоднішою, моя шкіра залишаєтьсяЧитати далі
Найкращий крем!Це найкращий крем для обличчя! Мені не подобається це відчуття липкості після нанесення крему, і моя шкіра зараз досить суха, але цей крем мені ідеально підходить. Він добре зволожує, не залЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу