Подарунок при покупці від 60 €
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Fraijour Капсульний крем для шкіри навколо очей з медом і екстрактом юдзу Yuzu Honey Capsule Eye Cream
VT Cosmetics Висвітлюючий крем для повік з вітаміном С Reedle Shot Vita-Light Eye Cream
TIAM Крем для зони навколо очей з бакучіолом Vita A Bakuchiol Firming Eye Cream
TIAMКрем для зони навколо очей з бакучіолом Vita A Bakuchiol Firming Eye CreamКреми для Очей
30 мл
12.74 €
42.47 € / 100 ml
1 відгуки
Village 11 Factory Сироватка для шкіри навколо очей Hydro Boost Caffeine Eye Serum
Village 11 FactoryСироватка для шкіри навколо очей Hydro Boost Caffeine Eye SerumКреми для Очей
10 мл
18.78 €
187.80 € / 100 ml
1 відгуки
Torriden Зміцнюючий крем для шкіри навколо очей Cellmazing Firming Eye Cream
TorridenЗміцнюючий крем для шкіри навколо очей Cellmazing Firming Eye CreamКреми для Очей
30 мл
19.49 €
64.97 € / 100 ml
2 відгуки
Rawquest Крем для шкіри навколо очей Barrier Enhancing Eye Cream
RawquestКрем для шкіри навколо очей Barrier Enhancing Eye CreamКреми для Очей
30 мл
17.39 €
57.97 € / 100 ml
COSRX Цукровий скраб для губ з медом Full Fit Honey Sugar Lip Scrub
COSRXЦукровий скраб для губ з медом Full Fit Honey Sugar Lip ScrubДогляд для Губ
20 г
20.74 €
103.70 € / 100 g
2 відгуки
Esfolio Крем для шкіри навколо очей з ретинолом Retinol Vital Eye Cream
EsfolioКрем для шкіри навколо очей з ретинолом Retinol Vital Eye CreamКреми для Очей
40 мл
7.76 €
19.40 € / 100 ml
2 відгуки
Medipeel Крем для шкіри навколо очей з пептидами Peptide 9 Aqua Essence Lifting Eye Cream
Needly Омолоджуючий крем для шкіри навколо очей Youth Core Eye Cream
NeedlyОмолоджуючий крем для шкіри навколо очей Youth Core Eye CreamКреми для Очей
30 мл
11.90 €
396.67 € / 100 ml
7 відгуки
Farmstay Гідрогелеві патчі з 24-каратним золотом і пептидами 24K Gold & Peptide Solution Ampoule Eye Patch
FarmstayГідрогелеві патчі з 24-каратним золотом і пептидами 24K Gold & Peptide Solution Ampoule Eye PatchПатчі
90 г / 60 шт
16.81 €
14.36 €
15.96 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.36 €
2 відгуки
Kwailnara Бальзам для губ з ароматом персика Peach Milk Lip Balm
Farmstay Крем для шкіри навколо очей Hyalurolic Acid Super Aqua Eye Cream
FarmstayКрем для шкіри навколо очей Hyalurolic Acid Super Aqua Eye CreamКреми для Очей
45 мл
7.36 €
6.62 €
14.71 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.62 €
3 відгуки
Dear, Klairs Живильний крем для повік Fundamental Nourishing Eye Butter
Dear, Klairs Гель для повік проти набряків Fundamental Eye Awakening Gel
Dear, KlairsГель для повік проти набряків Fundamental Eye Awakening GelКреми для Очей
35 мл
18.99 €
54.26 € / 100 ml
2 відгуки
Farmstay Гідрогелеві патчі для зони навколо очей Cica Farm Nature Solution Eye Patch
FarmstayГідрогелеві патчі для зони навколо очей Cica Farm Nature Solution Eye PatchПатчі
90 г / 60 шт
19.88 €
14.36 €
15.96 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.36 €
5 відгуки
Medipeel Патчі для зони навколо очей Red Lacto Collagen Eye Patch
MedipeelПатчі для зони навколо очей Red Lacto Collagen Eye PatchПатчі
1.6 г * 60 шт
20.31 €
21.16 € / 100 g
2 відгуки
Dr. Ceuracle Олійка для губ Vegan Active Berry Lip Oil
Dr. CeuracleОлійка для губ Vegan Active Berry Lip OilДогляд для Губ
4.5 мл
7.03 €
175.75 € / 100 ml
2 відгуки
Dr. Ceuracle Крем для шкіри навколо очей з екстрактом прополісу Royal Vita Propolis 33 Capsule Eye Cream
Dr. Ceuracle Крем для зони навколо очей Vegan Active Berry Firming Eye Cream
Dr. CeuracleКрем для зони навколо очей Vegan Active Berry Firming Eye CreamКреми для Очей
32 г
22.05 €
68.91 € / 100 g
1 відгуки
Coxir Крем для зони навколо очей Black Snail Collagen All In One Eye Cream
CoxirКрем для зони навколо очей Black Snail Collagen All In One Eye CreamКреми для Очей
30 мл
6.96 €
23.20 € / 100 ml
6 відгуки
Cu Skin Концентрований крем для шкіри навколо очей CU Dr. Solution Capsule Tone-Up Eye Cream
Cu Skin Крем для зони навколо очей з ретинолом Clean-Up Retinol Activator For Eye 0,1%
Dr. Ceuracle Зволожувальний бальзам для губ Vegan Kombucha Tea Lip Balm
Dr. CeuracleЗволожувальний бальзам для губ Vegan Kombucha Tea Lip BalmДогляд для Губ
3.7 г
9.74 €
243.50 € / 100 g
3 відгуки
Dr. Ceuracle Гідрогелеві патчі для зони навколо очей Hyal Reyouth Hydrogel Eye Mask
Esfolio Крем для шкіри навколо очей Collagen Daily Eye Cream
EsfolioКрем для шкіри навколо очей Collagen Daily Eye CreamКреми для Очей
60 мл
7.78 €
12.97 € / 100 ml
Enough Крем для шкіри навколо очей освітлювальний з колагеном W Collagen Whitening Premium Eye Cream
Village 11 Factory Крем для шкіри навколо очей Miracle Youth Eye Cream
Village 11 FactoryКрем для шкіри навколо очей Miracle Youth Eye CreamКреми для Очей
25 мл
24.06 €
15.64 €
62.56 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.64 €
1 відгуки
Esfolio Крем для шкіри навколо очей Brightening Eye Cream
EsfolioКрем для шкіри навколо очей Brightening Eye CreamКреми для Очей
40 мл
6.11 €
15.28 € / 100 ml
19 відгуки
Skinfood Бальзам для губ з авокадо Avocado Stick Lip Balm #1
SkinfoodБальзам для губ з авокадо Avocado Stick Lip Balm #1Догляд для Губ
3.4 г
6.20 €
206.67 € / 100 g
1 відгуки
Skinfood Бальзам для губ з авокадо та оливою Avocado & Olive Lip Balm
Farmstay Крем для зони навколо очей з екстрактом чайного дерева Tea Tree Biome Calming Eye Cream
Missha Блиск для губ Superfood Berry Lip Oil
MisshaБлиск для губ Superfood Berry Lip OilДогляд для Губ
5.2 г
7.28 €
145.60 € / 100 g
1 відгуки
Missha Chogongjin Geumsul Jin Eye Cream
MisshaChogongjin Geumsul Jin Eye CreamКреми для Очей
30 мл
44.61 €
148.70 € / 100 ml
2 відгуки
Missha Антивіковий крем для контуру навколо очей Chogongjin Sosaeng Jin Eye Cream

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Шкіра навколо очей і губ – найніжніша та найчутливіша на обличчі. Вона реагує буквально на все – втому, зміну погоди, нестачу вологи, дефіцит сну. Тому турбота про ниї має стати щоденною традицією без жодних компромісів ☝️ 

Продукти для догляду за очима та губами забезпечують комфортне нанесення, ефективне зволоження, дбайливу підтримку захисного бар’єра. І все це – без відчуття перевантаження. Така косметика допомагає зберігати шкіру навколо очей м’якою, гладенькою, доглянутою, а губи – ніжними та привабливими незалежно від сезону ❄️

Догляд за губами та шкірою навколо очей для делікатних зон

Засоби для догляду за шкірою делікатних зон створені з увагою до її особливостей – чутливості та ніжності. 

Переваги засобів:

  • глибоко зволожує та підтримує оптимальний гідробаланс;
  • допомагає запобігати передчасному старінню шкіри;
  • сприяє відновленню пружності та гладкості;
  • зміцнює природний захисний бар’єр;
  • захищає тонкий епідерміс від негативного впливу зовнішніх факторів;
  • дарує відчуття комфорту;
  • допомагає підтримувати доглянутий вигляд губ і шкіри навколо очей.

Збери свою маленьку колекцію засобів, із якими щоденний догляд стане ще приємнішим. Твоя шкіра точно оцінить таку турботу ✨

Різноманітність засобів для догляду за шкірою навколо очей і губ

На сайті Ksisters ти знайдеш усе, що допоможе зробити щоденний догляд ще приємнішим і комфортнішим. Для зони навколо очей ти можеш обрати: креми, сироватки та гідрогелеві патчі, а для губ — живильні бальзами, нічні маски й відновлювальні есенції 🛍

Завдяки різноманіттю косметики ти легко підбереш засоби для ранкової та вечірньої рутини. Комбінуй їх так, як комфортно саме тобі, зважаючи на потреби своєї шкіри, і насолоджуйся доглядом щодня ✨

Підбери догляд для губ і шкіри навколо очей

Засоби для догляду за очима та губами легко впишуться у твою щоденну рутину. Кілька простих кроків — і шкіра почуватиметься комфортно, а догляд стане ще приємнішим 🌹

Що додати до ранкової рутини?

  • підготуй обличчя за допомогою гелю та тонера;
  • за бажанням використай гідрогелеві патчі на 15–20 хвилин;
  • нанеси легку сироватку на зону навколо очей, а потім — свій улюблений засіб для обличчя;
  • заверши догляд кремом для повік і денним кремом для обличчя;
  • не забудь про живильний бальзам для губ 💋

Як потурбуватися про себе ввечері? 

  • ретельно змий макіяж і очисть шкіру;
  • нанеси сироватку;
  • використай крем для повік, а після нього — крем для обличчя;
  • заверши рутину відновлювальною есенцією або нічною маскою для губ ✨

І найголовніше, girls, — не поспішати. Нехай ці кілька хвилин стануть маленьким ритуалом турботи про себе, якого хочеться чекати щодня 💛

Догляд за губами та шкірою навколо очей для різних потреб

Кожна шкіра має свої особливості, тому важливо обирати догляд, який підходить саме тобі. У нашому асортименті ти знайдеш засоби для різних потреб — від щоденного зволоження до більш інтенсивного догляду ✨

Зверни увагу на корейські засоби, якщо хочеш додати більше комфорту шкірі, яка схильна до:

  • сухості та зневоднення;
  • лущення й відчуття сухості губ;
  • помітних темних кіл під очима;
  • ранкової набряклості;
  • перших мімічних зморшок;
  • підвищеної чутливості;
  • нестачі живлення та зволоження.

Головне – прислухайся до потреб своєї шкіри й обирай догляд, після якого вона почуватиметься комфортно 🥰 

Чому варто обирати догляд за очима та губами в Ksisters 

Коли справа доходить до догляду за найніжнішими зонами обличчя, хочеться бути впевненою у своєму виборі. Саме тому ми дбайливо підбираємо асортимент і співпрацюємо лише з перевіреними корейськими брендами 🤝

У Ksisters ти знайдеш оригінальну корейську косметику та ретельно відібраний асортимент K-beauty брендів. Ми гарантуємо швидку доставку по країнах ЄС, а також турботливу підтримку, яка завжди готова допомогти з вибором.

Знайди свій ідеальний догляд для губ і шкіри навколо очей ✨

Скористайся зручними фільтрами в каталозі, щоб легко знайти засоби, які відповідають потребам саме твоєї шкіри 🥰

Нехай щоденний догляд стане маленьким ритуалом турботи про себе, а ми із задоволенням допоможемо підібрати косметику, з якою шкірі буде комфортно 🫰

Підписуючись, я погоджуюся з умовами