Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Без Сульфатів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Cu Skin Крем для шкіри навколо очей CU: Vitamin U Eye Cream
Cu SkinКрем для шкіри навколо очей CU: Vitamin U Eye CreamКреми для Очей
16 г
28.43 €
177.69 € / 100 g
8 відгуки
Medipeel Омолоджуючий крем для повік з пептидами Peptide 9 Hyaluronic Volumy Eye Cream
Abib Патчі для очей Collagen Eye Patch Jericho Rose Jelly
AbibПатчі для очей Collagen Eye Patch Jericho Rose JellyПатчі
90 г / 60 шт
12.74 €
14.16 € / 100 g
23 відгуки
Numbuzin Крем для шкіри навколо очей з ретиналем No.9 NAD+ Retinal Volumetox Eye Cream
Centellian24 Крем-бустер для шкіри навколо очей з полінуклеотидами 360º Shot PDRN Lifting Eye Cream
Medipeel Зволожуючі гідрогелеві патчі з пептидами Hyaluron Aqua Peptide 9 Ampoule Eye Patch
Medipeel Крем для шкіри навколо очей з пептидами Peptide 9 Volume Lif-Tox Eye Cream
Biodance Патчі для повік з полінуклеотидами та ікрою Caviar PDRN Eye Patches
Abib Гелеві патчі для повік з полінуклеотидами і ретиналем PDRN Retinal Eye Patch Glow Jelly
Skin1004 Крем для зони навколо очей Madagascar Centella Probio-Cica Bakuchiol Eye Cream
Skin1004Крем для зони навколо очей Madagascar Centella Probio-Cica Bakuchiol Eye CreamКреми для Очей
20 мл+1 розміри
13.99 €
69.95 € / 100 ml
52 відгуки
Numbuzin Крем для повік з ретинолом No.9 NAD+ Retinol Volumetox Eye Cream
NumbuzinКрем для повік з ретинолом No.9 NAD+ Retinol Volumetox Eye CreamКреми для Очей
10 мл
15.99 €
159.90 € / 100 ml
1 відгуки
Medipeel Крем для шкіри навколо очей Eye Tox Cream
MedipeelКрем для шкіри навколо очей Eye Tox CreamКреми для Очей
40 мл
13.00 €
32.50 € / 100 ml
2 відгуки
VT Cosmetics Колагеновий крем для повік з центеллою Cica Collagen Eye Cream
VT CosmeticsКолагеновий крем для повік з центеллою Cica Collagen Eye CreamКреми для Очей
15 мл
23.52 €
20.31 €
135.40 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.86 €
3 відгуки
Medicube Ліфтинг-крем для шкіри навколо очей Deep Lifting Peptide Eye Cream
MedicubeЛіфтинг-крем для шкіри навколо очей Deep Lifting Peptide Eye CreamКреми для Очей
30 мл
17.99 €
59.97 € / 100 ml
1 відгуки
Missha Крем для шкіри навколо очей Bee Pollen Renew Eye Ampouler
MisshaКрем для шкіри навколо очей Bee Pollen Renew Eye AmpoulerКреми для Очей
30 мл
31.48 €
104.93 € / 100 ml
Medipeel Гідрогелеві патчі від темних кіл з пептидами Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch
Belif Зволожуючий крем для шкіри навколо очей Moisturizing Eye Bomb
BelifЗволожуючий крем для шкіри навколо очей Moisturizing Eye BombКреми для Очей
25 мл
39.00 €
156.00 € / 100 ml
3 відгуки
Some By Mi Крем для шкіри навколо очей Retinol Intense Advanced Triple Action Eye Cream
Some By MiКрем для шкіри навколо очей Retinol Intense Advanced Triple Action Eye CreamКреми для Очей
30 мл
14.99 €
49.97 € / 100 ml
33 відгуки
CARE:NEL Нічна ягідна маска для губ Berry Lip Night Mask
CARE:NELНічна ягідна маска для губ Berry Lip Night MaskДогляд для Губ
23 г+2 розміри
11.75 €
51.09 € / 100 g
13 відгуки
Medipeel Гідрогелеві патчі з центелою азіатською та пептидами Hyaluron Cica Peptide 9 Ampoule Eye Patch
MedipeelГідрогелеві патчі з центелою азіатською та пептидами Hyaluron Cica Peptide 9 Ampoule Eye PatchПатчі
1.6 г * 60 шт
26.86 €
15.21 €
15.84 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.67 €
3 відгуки
The Saem Стік для шкіри навколо очей Iceland Hydrating Eye Stick
The SaemСтік для шкіри навколо очей Iceland Hydrating Eye StickКреми для Очей
11 г
13.70 €
124.55 € / 100 g
81 відгуки
Dr. Althea Крем-ролер для повік з ретинолом Retinol Flat Iron Eye Roller
Dr. AltheaКрем-ролер для повік з ретинолом Retinol Flat Iron Eye RollerКреми для Очей
25 мл
14.99 €
59.96 € / 100 ml
2 відгуки
Numbuzin Патчі під очі з колагеном No.9 NAD+ Collagen Under Eye Patches
NumbuzinПатчі під очі з колагеном No.9 NAD+ Collagen Under Eye PatchesПатчі
40 г / 10 шт
12.58 €
31.45 € / 100 g
2 відгуки
VT Cosmetics Плампер для губ з мікроголками Reedle Shot Lip Plumper Beginner
VT CosmeticsПлампер для губ з мікроголками Reedle Shot Lip Plumper BeginnerДогляд для Губ
4.3 г
14.99 €
11.81 €
295.25 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.70 €
2 відгуки
Medipeel Крем для шкіри навколо очей Cell Toxing Dermajours Repair Eye Cream
MedipeelКрем для шкіри навколо очей Cell Toxing Dermajours Repair Eye CreamКреми для Очей
30 мл
23.25 €
77.50 € / 100 ml
3 відгуки
Fraijour Нічна маска для губ з екстрактом плодів юдзу та прополісом Yuzu Honey Lip Sleeping Mask
Frudia Зволожуючий бальзам для губ Blueberry Hydrating Honey Lip Balm
FrudiaЗволожуючий бальзам для губ Blueberry Hydrating Honey Lip BalmДогляд для Губ
10 мл (tube)+1 розміри
6.00 €
60.00 € / 100 ml
100 відгуки
Torriden Есенція для губ Cellmazing Lip Essence
TorridenЕсенція для губ Cellmazing Lip EssenceДогляд для Губ
11 мл
7.48 €
68.00 € / 100 ml
1 відгуки
UIQ Патчі для повік від темних плям з вітаміном С Biome Vita C Dark Circle Eye Patch
CKD Патчі потрійної дії зі спікулами та вітаміном С Vita C Teca Triple Blemish Patch
Nooni Набір олій для догляду за губами Apple Seed Lip Oil Set
NooniНабір олій для догляду за губами Apple Seed Lip Oil SetДогляд для Губ
4 г * 3 шт, Appleberry, Applecherry, Appleplum+1 розміри
28.14 €
234.50 € / 100 g
Arencia Колагенова маска для губ з екстатом меду Honey Glazed Collagen Lip Mask
Fraijour Сироватка для шкіри навколо очей з екстрактом женьшеню Alchemic Ginsenoside Contour Eye Serum

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Шкіра навколо очей і губ – найніжніша та найчутливіша на обличчі. Вона реагує буквально на все – втому, зміну погоди, нестачу вологи, дефіцит сну. Тому турбота про ниї має стати щоденною традицією без жодних компромісів ☝️ 

Продукти для догляду за очима та губами забезпечують комфортне нанесення, ефективне зволоження, дбайливу підтримку захисного бар’єра. І все це – без відчуття перевантаження. Така косметика допомагає зберігати шкіру навколо очей м’якою, гладенькою, доглянутою, а губи – ніжними та привабливими незалежно від сезону ❄️

Догляд за губами та шкірою навколо очей для делікатних зон

Засоби для догляду за шкірою делікатних зон створені з увагою до її особливостей – чутливості та ніжності. 

Переваги засобів:

  • глибоко зволожує та підтримує оптимальний гідробаланс;
  • допомагає запобігати передчасному старінню шкіри;
  • сприяє відновленню пружності та гладкості;
  • зміцнює природний захисний бар’єр;
  • захищає тонкий епідерміс від негативного впливу зовнішніх факторів;
  • дарує відчуття комфорту;
  • допомагає підтримувати доглянутий вигляд губ і шкіри навколо очей.

Збери свою маленьку колекцію засобів, із якими щоденний догляд стане ще приємнішим. Твоя шкіра точно оцінить таку турботу ✨

Різноманітність засобів для догляду за шкірою навколо очей і губ

На сайті Ksisters ти знайдеш усе, що допоможе зробити щоденний догляд ще приємнішим і комфортнішим. Для зони навколо очей ти можеш обрати: креми, сироватки та гідрогелеві патчі, а для губ — живильні бальзами, нічні маски й відновлювальні есенції 🛍

Завдяки різноманіттю косметики ти легко підбереш засоби для ранкової та вечірньої рутини. Комбінуй їх так, як комфортно саме тобі, зважаючи на потреби своєї шкіри, і насолоджуйся доглядом щодня ✨

Підбери догляд для губ і шкіри навколо очей

Засоби для догляду за очима та губами легко впишуться у твою щоденну рутину. Кілька простих кроків — і шкіра почуватиметься комфортно, а догляд стане ще приємнішим 🌹

Що додати до ранкової рутини?

  • підготуй обличчя за допомогою гелю та тонера;
  • за бажанням використай гідрогелеві патчі на 15–20 хвилин;
  • нанеси легку сироватку на зону навколо очей, а потім — свій улюблений засіб для обличчя;
  • заверши догляд кремом для повік і денним кремом для обличчя;
  • не забудь про живильний бальзам для губ 💋

Як потурбуватися про себе ввечері? 

  • ретельно змий макіяж і очисть шкіру;
  • нанеси сироватку;
  • використай крем для повік, а після нього — крем для обличчя;
  • заверши рутину відновлювальною есенцією або нічною маскою для губ ✨

І найголовніше, girls, — не поспішати. Нехай ці кілька хвилин стануть маленьким ритуалом турботи про себе, якого хочеться чекати щодня 💛

Догляд за губами та шкірою навколо очей для різних потреб

Кожна шкіра має свої особливості, тому важливо обирати догляд, який підходить саме тобі. У нашому асортименті ти знайдеш засоби для різних потреб — від щоденного зволоження до більш інтенсивного догляду ✨

Зверни увагу на корейські засоби, якщо хочеш додати більше комфорту шкірі, яка схильна до:

  • сухості та зневоднення;
  • лущення й відчуття сухості губ;
  • помітних темних кіл під очима;
  • ранкової набряклості;
  • перших мімічних зморшок;
  • підвищеної чутливості;
  • нестачі живлення та зволоження.

Головне – прислухайся до потреб своєї шкіри й обирай догляд, після якого вона почуватиметься комфортно 🥰 

Чому варто обирати догляд за очима та губами в Ksisters 

Коли справа доходить до догляду за найніжнішими зонами обличчя, хочеться бути впевненою у своєму виборі. Саме тому ми дбайливо підбираємо асортимент і співпрацюємо лише з перевіреними корейськими брендами 🤝

У Ksisters ти знайдеш оригінальну корейську косметику та ретельно відібраний асортимент K-beauty брендів. Ми гарантуємо швидку доставку по країнах ЄС, а також турботливу підтримку, яка завжди готова допомогти з вибором.

Знайди свій ідеальний догляд для губ і шкіри навколо очей ✨

Скористайся зручними фільтрами в каталозі, щоб легко знайти засоби, які відповідають потребам саме твоєї шкіри 🥰

Нехай щоденний догляд стане маленьким ритуалом турботи про себе, а ми із задоволенням допоможемо підібрати косметику, з якою шкірі буде комфортно 🫰

Підписуючись, я погоджуюся з умовами