Подарунок при покупці від 60 €
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Centellian24 Патчі для шкіри навколо очей з полінуклеотидами 360º Shot PDRN Glowing Eye Patch
VT Cosmetics Плампер для губ зі спікулами Reedle Shot Lip Plumper Expert
VT CosmeticsПлампер для губ зі спікулами Reedle Shot Lip Plumper ExpertДогляд для Губ
4.3 г
16.92 €
13.51 €
337.75 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.24 €
10 відгуки
CARE:NEL Нічна маска для губ з гранатом Pomegranate Lip Night Mask
CARE:NELНічна маска для губ з гранатом Pomegranate Lip Night MaskДогляд для Губ
23 г+2 розміри
11.75 €
51.09 € / 100 g
5 відгуки
Round Lab Зволожуючий крем навколо очей 1025 Dokdo Eye Cream
Round LabЗволожуючий крем навколо очей 1025 Dokdo Eye CreamКреми для Очей
30 мл
13.19 €
43.97 € / 100 ml
2 відгуки
I'm from Крем для шкіри навколо очей з женьшенем Ginseng Eye Cream
I'm fromКрем для шкіри навколо очей з женьшенем Ginseng Eye CreamКреми для Очей
30 г
38.83 €
23.30 €
77.67 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.30 €
Dr. Reju-All Відновлююча сироватка для губ з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Lip Serum
Abib Маска для губ з полінуклеотидами PDRN Collagen Lip Mask Glazed Jelly
AbibМаска для губ з полінуклеотидами PDRN Collagen Lip Mask Glazed JellyДогляд для Губ
11 г
11.99 €
109.00 € / 100 g
9 відгуки
Tirtir Підтягуючий крем для повік з колагеном Collagen Lifting Eye Cream
TirtirПідтягуючий крем для повік з колагеном Collagen Lifting Eye CreamКреми для Очей
15 мл
18.46 €
123.07 € / 100 ml
1 відгуки
Pyunkang Yul Висококонцентрований крем для шкіри навколо очей Concentrated Eye Cream
Centellian24 Підтягуючий крем для шкіри навколо очей з пептидами Lifting Peptide Eye Cream
Belif Антивікова сироватка під очі Youth Creator - Age Knockdown Eye Serum
BelifАнтивікова сироватка під очі Youth Creator - Age Knockdown Eye SerumКреми для Очей
25 мл
46.00 €
32.20 €
128.80 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 32.20 €
2 відгуки
Purito Seoul Підтягуючий крем для повік з пептидами та центелою Wonder Releaf Centella Eye Cream
Fraijour Крем для шкіри навколо очей з колагеном і ретинолом Retin-Collagen 3D Core Eye Cream
Farmstay Сироватка для росту вій Collagen Eyelash Serum
FarmstayСироватка для росту вій Collagen Eyelash SerumДогляд за Очима та Губами
9 г
8.86 €
98.44 € / 100 g
18 відгуки
Nooni Олія для догляду за губами Korean Lip Oil
NooniОлія для догляду за губами Korean Lip OilДогляд для Губ
3.7 мл, Applewine+8 розміри
12.73 €
318.25 € / 100 ml
Abib Роликовий крем для шкіри навколо очей з ретиналем Retinal Eye Serum Lifting Roller
Celimax Крем для повік з екстрактом плодів ноні The Real Noni Ultimate Eye Cream
CelimaxКрем для повік з екстрактом плодів ноні The Real Noni Ultimate Eye CreamКреми для Очей
20 мл
12.74 €
63.70 € / 100 ml
2 відгуки
Petitfee & Koelf Маска для очей Agave Cooling Hydrogel Eye Mask
Petitfee & KoelfМаска для очей Agave Cooling Hydrogel Eye MaskПатчі
84 г / 60 шт
11.07 €
13.18 € / 100 g
14 відгуки
Fraijour Нічна маска для губ з екстрактом полину Wormwood Lip Sleeping Mask
FraijourНічна маска для губ з екстрактом полину Wormwood Lip Sleeping MaskДогляд для Губ
12 г
3.94 €
32.83 € / 100 g
2 відгуки
Kwailnara Бальзам для губ з ароматом полуниці Strawberry Milk Lip Balm
KwailnaraБальзам для губ з ароматом полуниці Strawberry Milk Lip BalmДогляд для Губ
10 г
7.76 €
77.60 € / 100 g
4 відгуки
Skinfood Скраб для губ з авокадо і цукром Avocado & Sugar Lip Scrub
SkinfoodСкраб для губ з авокадо і цукром Avocado & Sugar Lip ScrubДогляд для Губ
14 г
7.08 €
50.57 € / 100 g
1 відгуки
Esfolio Гідрогелеві патчі Gold Snail Hydrogel Eye Patch
EsfolioГідрогелеві патчі Gold Snail Hydrogel Eye PatchПатчі
90 г / 60 шт
19.79 €
12.86 €
14.29 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.86 €
VT Cosmetics Ліфтинг-крем для повік зі спікулами Reedle Shot Lifting Eye Cream
VT CosmeticsЛіфтинг-крем для повік зі спікулами Reedle Shot Lifting Eye CreamКреми для Очей
15 мл
19.95 €
133.00 € / 100 ml
14 відгуки
Beplain Молочна сироватка для губ з керамідами Milk Ceramide Lip Essence
BeplainМолочна сироватка для губ з керамідами Milk Ceramide Lip EssenceДогляд для Губ
10 г
7.45 €
74.50 € / 100 g
6 відгуки
Needly Тінт для губ Tint Lip Balm
NeedlyТінт для губ Tint Lip BalmДогляд для Губ
3.8 г
8.40 €
210.00 € / 100 g
6 відгуки
Esfolio Крем для шкіри навколо очей Lifting Care Eye Cream
EsfolioКрем для шкіри навколо очей Lifting Care Eye CreamКреми для Очей
40 мл
6.48 €
16.20 € / 100 ml
18 відгуки
APLB Крем для повік з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Eye Cream
Esfolio Крем для шкіри навколо очей з екстрактом кокосу Super-Rich Coconut Eye Cream
The Saem Олійка для губ Eco Soul Lip Oil
The SaemОлійка для губ Eco Soul Lip OilДогляд для Губ
6 мл, No. 02 Berry+2 розміри
10.55 €
175.83 € / 100 ml
14 відгуки
The Saem Стік для шкіри навколо очей з пептидами Iceland Hydrating Peptide Eye Stick
The SaemСтік для шкіри навколо очей з пептидами Iceland Hydrating Peptide Eye StickКреми для Очей
11 г
14.98 €
7.49 €
68.09 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.49 €
33 відгуки
COSRX Гідрогелеві патчі з пептидами та колагеном Peptide Collagen Hydrogel Eye Patch
Haruharu Wonder Двофункціональний крем для очей Black Rice Bakuchiol Eye Cream
Haruharu WonderДвофункціональний крем для очей Black Rice Bakuchiol Eye CreamКреми для Очей
20 мл
9.86 €
49.30 € / 100 ml
32 відгуки
Pyunkang Yul Крем для шкіри навколо очей Black Tea Time Reverse Eye Cream
Pyunkang YulКрем для шкіри навколо очей Black Tea Time Reverse Eye CreamКреми для Очей
25 мл+1 розміри
18.28 €
73.12 € / 100 ml
33 відгуки
TOCOBO Маска для губ з ефектом об'єму Collagen Boosting Lip Mask
TOCOBOМаска для губ з ефектом об'єму Collagen Boosting Lip MaskДогляд для Губ
20 мл
14.16 €
70.80 € / 100 ml

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Шкіра навколо очей і губ – найніжніша та найчутливіша на обличчі. Вона реагує буквально на все – втому, зміну погоди, нестачу вологи, дефіцит сну. Тому турбота про ниї має стати щоденною традицією без жодних компромісів ☝️ 

Продукти для догляду за очима та губами забезпечують комфортне нанесення, ефективне зволоження, дбайливу підтримку захисного бар’єра. І все це – без відчуття перевантаження. Така косметика допомагає зберігати шкіру навколо очей м’якою, гладенькою, доглянутою, а губи – ніжними та привабливими незалежно від сезону ❄️

Догляд за губами та шкірою навколо очей для делікатних зон

Засоби для догляду за шкірою делікатних зон створені з увагою до її особливостей – чутливості та ніжності. 

Переваги засобів:

  • глибоко зволожує та підтримує оптимальний гідробаланс;
  • допомагає запобігати передчасному старінню шкіри;
  • сприяє відновленню пружності та гладкості;
  • зміцнює природний захисний бар’єр;
  • захищає тонкий епідерміс від негативного впливу зовнішніх факторів;
  • дарує відчуття комфорту;
  • допомагає підтримувати доглянутий вигляд губ і шкіри навколо очей.

Збери свою маленьку колекцію засобів, із якими щоденний догляд стане ще приємнішим. Твоя шкіра точно оцінить таку турботу ✨

Різноманітність засобів для догляду за шкірою навколо очей і губ

На сайті Ksisters ти знайдеш усе, що допоможе зробити щоденний догляд ще приємнішим і комфортнішим. Для зони навколо очей ти можеш обрати: креми, сироватки та гідрогелеві патчі, а для губ — живильні бальзами, нічні маски й відновлювальні есенції 🛍

Завдяки різноманіттю косметики ти легко підбереш засоби для ранкової та вечірньої рутини. Комбінуй їх так, як комфортно саме тобі, зважаючи на потреби своєї шкіри, і насолоджуйся доглядом щодня ✨

Підбери догляд для губ і шкіри навколо очей

Засоби для догляду за очима та губами легко впишуться у твою щоденну рутину. Кілька простих кроків — і шкіра почуватиметься комфортно, а догляд стане ще приємнішим 🌹

Що додати до ранкової рутини?

  • підготуй обличчя за допомогою гелю та тонера;
  • за бажанням використай гідрогелеві патчі на 15–20 хвилин;
  • нанеси легку сироватку на зону навколо очей, а потім — свій улюблений засіб для обличчя;
  • заверши догляд кремом для повік і денним кремом для обличчя;
  • не забудь про живильний бальзам для губ 💋

Як потурбуватися про себе ввечері? 

  • ретельно змий макіяж і очисть шкіру;
  • нанеси сироватку;
  • використай крем для повік, а після нього — крем для обличчя;
  • заверши рутину відновлювальною есенцією або нічною маскою для губ ✨

І найголовніше, girls, — не поспішати. Нехай ці кілька хвилин стануть маленьким ритуалом турботи про себе, якого хочеться чекати щодня 💛

Догляд за губами та шкірою навколо очей для різних потреб

Кожна шкіра має свої особливості, тому важливо обирати догляд, який підходить саме тобі. У нашому асортименті ти знайдеш засоби для різних потреб — від щоденного зволоження до більш інтенсивного догляду ✨

Зверни увагу на корейські засоби, якщо хочеш додати більше комфорту шкірі, яка схильна до:

  • сухості та зневоднення;
  • лущення й відчуття сухості губ;
  • помітних темних кіл під очима;
  • ранкової набряклості;
  • перших мімічних зморшок;
  • підвищеної чутливості;
  • нестачі живлення та зволоження.

Головне – прислухайся до потреб своєї шкіри й обирай догляд, після якого вона почуватиметься комфортно 🥰 

Чому варто обирати догляд за очима та губами в Ksisters 

Коли справа доходить до догляду за найніжнішими зонами обличчя, хочеться бути впевненою у своєму виборі. Саме тому ми дбайливо підбираємо асортимент і співпрацюємо лише з перевіреними корейськими брендами 🤝

У Ksisters ти знайдеш оригінальну корейську косметику та ретельно відібраний асортимент K-beauty брендів. Ми гарантуємо швидку доставку по країнах ЄС, а також турботливу підтримку, яка завжди готова допомогти з вибором.

Знайди свій ідеальний догляд для губ і шкіри навколо очей ✨

Скористайся зручними фільтрами в каталозі, щоб легко знайти засоби, які відповідають потребам саме твоєї шкіри 🥰

Нехай щоденний догляд стане маленьким ритуалом турботи про себе, а ми із задоволенням допоможемо підібрати косметику, з якою шкірі буде комфортно 🫰

Підписуючись, я погоджуюся з умовами