Мій улюблений крем Мені його порадила мій лікар косметолог . Він має дуже комфортну текстуру. Не обтяжує шкіру обличчя. Добре зволожує .Замовляю вже не в перше . Рекомендую.
Сонцезахисний крем ☀️😎Купила на разі, бо мій попередній від бренду Frudia закінчився ,тестую наразі ,перше враження чудове😎 після нанесення обличчя прям сяє і що головне пори не забиває і запах крему квітковий нЧитати далі
Чудові патчі!Я чесно кажучи, просто обожнюю ці пластирі від прищів! Вони буквально витягують з прища все. Я наношу один на ніч, і до ранку набряк вже значно спадає. Більшість моїх висипань загоюються проЧитати далі
Чудовий, легкий гельМені дуже сподобався цей гель. Він надзвичайно легкий і швидко вбирається в шкіру.
Я використала всю упаковку і легко можу уявити, як куплю його знову на літо.
Приємні подушечки для гарного відлущуванняДиски мене справді здивували; вони приємні, я не відчувала жодного подразнення, і я використовую їх двічі на тиждень ввечері після очищення. Однак, якби в мене була чутлива шкіра, я б не викЧитати далі
Легкий фізичний сонцезахисний кремМені сподобався цей фізичний сонцезахисний крем. Він має легку текстуру, яка приємна на дотик. Однак, він може трохи сушити шкіру, тому рекомендую наносити зволожувальний крем під нього. СпоЧитати далі
КишкаХороший крем зволожує і живить шкіру, особливо при використанні ретинолів або інших агресивних активних компонентів. Незважаючи на те, що він трохи жирний, він добре працює як нічний крем. ВЧитати далі
Супер результатСироватка перевершила всі очікування. Супер результат! За 3 тижні щоденного використання шрами постакне стали помітно менше.
Купила другу банку.
Дякую велике ♥️
Дивовижний кремЯ вже на третій трубці. крем неймовірний. надзвичайно легкий і заспокійливий для шкіри. Він також дуже швидко вбирається і має легку гелеву текстуру
Мій улюблений крем Мені його порадила мій лікар косметолог . Він має дуже комфортну текстуру. Не обтяжує шкіру обличчя. Добре зволожує .Замовляю вже не в перше . Рекомендую.
Сонцезахисний крем ☀️😎Купила на разі, бо мій попередній від бренду Frudia закінчився ,тестую наразі ,перше враження чудове😎 після нанесення обличчя прям сяє і що головне пори не забиває і запах крему квітковий нЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу