Неймовірно!Не липка, прозора сироватка яка нічим не пахне. Використовую зранку, у мене легка форма акне і комбінована шкіра обличчя. Жирний блиск після себе не залишає.
Крем для гарної ночіЯ вже спробувала кілька зволожувальних кремів, куплених на ksister, і вважаю, що цей мій улюблений. Мені подобається його консистенція, це не гель і не крем, він унікальний, я б сказала, і яЧитати далі
Мій досвід роботи з продуктамиГадаю, для моєї шкіри було трохи зарано включати азелаїнову кислоту до свого догляду. Моя чутлива шкіра трохи почервоніла від неї. Як тільки мій шкірний бар'єр зміцніє, я обов'язково спробуюЧитати далі
Сподобався цей крем.Я отримав цей продукт на тестування. Дуже м'яка, легка текстура. Не прилипає. Дуже добре зволожує, після використання обличчя сяє. Навіть якщо є висипання, обличчя виглядає здоровим.
РутинаЯ дуже довго боролася з прищами, після переходу на засоби моя шкіра стала як нова. Я використовую продукт щодня вранці та ввечері з додатковими продуктами. 😻
Неймовірно!Не липка, прозора сироватка яка нічим не пахне. Використовую зранку, у мене легка форма акне і комбінована шкіра обличчя. Жирний блиск після себе не залишає.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу